Ne düşünüyorsun?

Massimo Dutti

Giyim Bağdat Caddesi, İstanbul
4,86 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Massimo Dutti" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Genel
      
   Cok kaliteli urunleri var aldigim her ürünü yıllardır giyerim,tarz olarak sevigim ayrı bir cizgisi var,aynı zamanda calisanlar da ozenli arkadaslar bu her magazasi icin gecerli.Fiyatlar bence pahali indirimleri takip etmeniz lazım yoksa aldiginiz 120 tl kazagin ertesi gun 40 tl olgunu gorunce benim gibi sinirlenmeyin:-)
  • userName
   Kalite - Ben ürünlerine değil mağazanın kalitesine biraz dikkat çekmek istiyorum. Bir kere mağaza size tam bir butik havası veriyor çok kalite, çalışanlar çok özenli çok dikkatli ilgililer. Depolarını görme fırsatınız olmayabilir %98 mağazalarda ürünler raflara poşetsiz konur fakat massimo da her ürü poşetli her ürün kendi paketinin içindedir yere düşse bile kirlenmez bir zarar görmez bu da müşteri memnuniyetini açıkça gösteriyor ve ne kadar özenli olduklarını buradan görebiliyor...devamıum.
  • userName
   Şık ürünleriyle Massimo - Bu markanın ürünleri gerçekten çok elegant, kesimi, kumaşı, biraz alışveriş meraklısıysanız gördüğünüzde, ellediğinizde kumaşa diyorsunuz Massimo Dutti bu, ben beğeniyle tüketiyorum, harika ötesi ama çok kısa zamanda biten bir indirim dönemi sunuyor. 160 tl'lik bir pantolunu 29 tl'ye alabilirsiniz, takip etmekte fayda var.
  • userName
   Ceketlerinin kesim ve duruşları ayrı harika; deri veya kumaşları ayrı harika olan yer! - En oturaklı tasarımlara sahip markalardan bir tanesi. Aşağı yukarı tüm tasarımlarının enfes kesimleri var. Eğer az çok dar kesim giyebilen bir insansanız buradan aldığınız her şeyi üzerinizde taşıyabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse fiyatları çoğu mağazaya kıyasla orta karardır. Ceketlerin 395 TL olduğunu göz önüne aldığımızda Massimo Dutti, Vakko'dan 3-4 kat, Network'ten ise az biraz daha hes...devamıaplıdır. Sonuç olarak hesaplılığıyla ön planda olan Zara'dan bir kademe pahalı; ancak kalite farkı bundan çok da fazlasını veriyor. Şahsen herhangi bir yerden iki ceket almaktansa Massimo Dutti'den tek ceket almayı daha hesaplı görüyorum. Belli bir düzen ve aralıklarla buradan yapacağınız mantıklı bir alışveriş size çok iyi bir dolap hazırlayacaktır. Edit: esas hayati noktayı atlamışım. Massimo Dutti'nin normal sezonda sizin için pahalı olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yılın bu dönemini bekleyin derim. Şuan tüm mağazalar gibi burası da sezonu çok ciddi indirimlerle kapamakta ve 395 TL'den satılan ceketleri 190 TL'den alabilmektesiniz. Bunun dışında 29-49 TL aralıklarında üst baş alabilme fırsatınız da söz konusu. Sırf sezon sonu indirimleri bile buradan alışveriş yapmak için yeterli bir sebep.
  • userName
   Zarif, kaliteli, makul fiyatlı... - Belki aynı grup tarafından ithal edildiği içindir; Bana Massimo hep Zara'nın daha kalitelisi ve biraz daha ağırbaşlısı gibi gelmiştir. Bir nevi Fabrika ve Network gibi. Biri 15-25 yaş arasına, diğeri 25 yaş üstüne hitabediyor gibi... Bundan öte Massimo bana en sevdiğim mevsim olan sonbaharı çağrıştırır. Biraz hüzünlü, ama çok güzel renklere sahip, pastel, sımsıcak... Gerçekten de kumaşların yumuşaklığı, sıcaklığı ve renklerin güzelliği, koleksiy...devamıonun kendi içerisindeki renk ve model uyumu benim için Massimo'da fark yaratan unsurlar. Fiyatlar da kaliteye göre son derece makul. Üstelik koleksiyonlarını da sene içerisinde 7-8 kez yeniliyorlar ve bir modelden öyle yüzlerce gelmiyor... İndirimin ilk gününden talan edilen mağazalardandır...
  • userName
   Kaliteli giyim - Türkiye pazarına yeni giriş yapan Massimo özellikle takım elbise ve haftasonu için klasik giyimi tercih edenler için güzel bir seçenek..Akmerkez'den sonra Cadde'de şube açtılar..
  Adres:No:394, Nurullahbet Apt. http://www.massimodutti.com Telefon:0216 467 77 00