Ne düşünüyorsun?

Stradivarius-Cevahir

Giyim Mecidiyeköy, İstanbul
3,57 / 5 ( 7 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Stradivarius-Cevahir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (7)

  • userName
   Pahalı ama kalitesiz Çin işi çantalara dikkat - Bir şey almasam bile mutlaka uğrar, reyonları gezerim . Vaktim varsa rengarenk pantolonları bluzları denerim, ayakkabı çanta bölümünü talan ederim çünkü seviyorum bu mağazayı... İçim açılıyor her yer cıvıl cıvıl... Şu ana kadar sadece geçen yıl çok severek aldığım bir çanta beni üzdü. Dış yüzünde çatlamalar oluştu. Geri götürdüğümde çantanın Çin malı olduğu gerçeği acı bir şekilde yüzüme çarptı ve çantayı o günden sonra kullana...devamımadım haliyle. Yani kıssadan hisse=kalitesiz Çin mallarına bir ton para dökmeyiniz, bakınız araştırınız. Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
  • userName
   Stradivarius - Doğru zamanda giderseniz güzel ürünler bulabilirsiniz.İndirim zamanları gerçi o kadar kalabalık oluyor ki aradığınız ürünün kalmamış olma olasılığı çok yükseliyor.Mevcut mağazalarının en iyisi cevahir şubesi bence.Özellikle vitrini çok başarılı yapıyorlar.Fiyatları bana biraz pahalı geliyor açıkçası.Gereksiz yüksek tutuyorlar.
  • userName
   Tarz - Stradivarius'un en iyi mağazası bence. Sanki buraya çok daha farklı ürünler geliyor, vitrini çok farklı yapıyorlar ve herşey cıvıl cıvıl seviyorum tarzını.
  • userName
   İspanyolların "estradivaryus" diye okuyuverdiği marka... - T-shirt ve jeanlerinin büyük bölümü Türkiye'de üretilmektedir. Yani, pazarda 10 TL'ye almayanı dövdükleri t-shirtler minumum 30 TL'den 3 taksitle peynir ekmek gibi satılabilmektedir. Demek ki doğru dürüst bir koleksiyon ve tedarik yapamadıktan sonra Türk'lere kriz bahane, krediler şahane.
  • userName
   İyi - En iyi mağazası Cevahir'de olanıdır. Başka mağazalarda olmayan ürünleri burada bulmak mümkün. Fakat indirim zamanı pazar yerine dönüyor. Ve istediğiniz ürünü bulmak zorlaşıyor. Sezonda ise bazı ürünler gerçekten çok pahalı. Çantalar ve cüzdanlar çok şık.
  • userName
   Eh işte - Ben Stradivarius'u çok da fazla sevmiyorum ama zaman zaman oldukça güzel ürünleri indirimde yakalayabiliyorum.
  • userName
   Deri Konsept - Benim favorim kesinlikle.. En sevdiğim renk olan siyahı burada hep bulabiliyorum. Genelde ürünleri deri siyah, kese kağıdı tonlarında olduğundan ne ararsam burada bulabiliyorum. Fiyatları kesinlikle çok ucuz. T-shirtler 10 ila 20 TL arasında.. Deri ceketler 40 ila 70 TL arasında ve değiyor bence.
  Adres:Cevahir Alışveriş Merkezi, Kat4 No 421 http://www.stradivarus.es.com.tr Telefon:0212 380 05 32