Puanla

Teknosa - Cevahir AVM

Elektronik Mecidiyeköy, İstanbul
4,04 / 5 ( 88 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Teknosa - Cevahir AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (88)

  • userName
   Genel
      
   Personeller sorumsuz ve arsız, zaten fiyatlar piyasanın çok üzerinde.
   Beğen (3) Cevap ver
   mehmetcan t., Cihan N. ve emrah Ö. bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   mehmetcan t. 5 ay önce
   Teknosa yıllar önce attığı kazığı unutmadım..
   Mehmet Ali Y. 5 ay önce
   ben de bana atılan kazıkları unutamıyorum, bir kere aslı börekte bayat pastayı getiren kişi hesabı ...devamı alırken kıkır kıkır gülmüştü utanmadan, o zaman bu kazar cazgır değildim, şimdi olsa yapacağımı bilirdim, size naptılar garanti kapsamına girmez falan mı dediler
  • userName
   Genel
      
   Küçük bir şube
  • userName
   Genel
      
   Aslında benım sıkça alışveriş yaptığım her aradığımı bulduğum bir mekan..Fakat en son yaklaşık 7-8 parça kadar elekronık urun aldım..Bir kaçını kendım taksıyle götürdum..Buyuk olan iki parçayı evınıze teslım edecegız dedıler..1 haftayı geçtı gelmedı..Neyse adresı bulamamıslar bunu astım..Gelen ürün kırık geldi.Geriye alınsın dedım..Biz iade alamıyoruz..Siz getireceksınız dedıler.Kargoyla ücretsiz olarak evimden almaları gerekiyor mu?Ürün koskoca fırın olunca taksiyle bir baya...devamın olarak götürmem haylı sorun oldu..Çözüm üretmeleri gerekiyor gelen ürün kırıksa kabahat müşterinin mi?
  • userName
   Genel
      
   Personelleri çok sorumsuz. Size yardımcı olabilecek hiç kimse yok. Herkes kendi havasında. 3 hatfa önce laptop aldım çantası hediye dediler. Ortada çanta yok. Ayrıca konuyla ilgili muhatap olabilecegin kimsede yok. Exper çalışanı Murat bey 3 haftadır beni oyalıyor ve her sorduğumda sorun yokmuş gibi davranıp yarın geleceğini belirtiyot. Sonuç olarak 3 haftadır ne gelen var ne giden.
  • userName
   Genel
      
  • userName
   Genel
      
   Çok büyük mağazaların da dez avantajı oluyormuş. Eve yeni bir telefon alalım diye gittik,ancak o kadar cok cesit vardı ki seçip alamadan çıktık:)))). Gerçekten çok güzel ve çeşitliliği olan bir mekan,içindeki bazı standlar cevahirdeki bir çok mağazadan büyük.
   Beğen (1) Cevap ver
   Sezen U. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Önünden bile geçmem !! - Alanında gayet başarılı alternatifleri olmasına rağmen hala nasıl kendini piyasada tek sanıyor anlamadığım bir firma.Ne çalışanları ilgili ve terbiyeli ne de ürünleri kaliteli.Teknosadan aldığım ve bozulmayan bir ürünüm yok açıkçası.Her seferinde mutlaka sıkıntı yaşıyorum ve kesinlikle yardımcı olmuyorlar.En son gidişimde çalışan arkadaş bana yardımcı olacağına önündeki tv ekranındaki görüntüye kitlenince iyice soğudum ve bir daha hayatta önünden bile geçm...devamıem.
  • userName
   Müşteriye yardımcı olma, müşteri memnuniyeti ve kriz yönetimi bilmeyen Cevahir AVM Teknosa personellerinden şikayetçiyim ! - Bu akşam yardımcı olmayan, kaygısız kasiyer bayan personel ve çok müşteriye 1 asist personeli yardımcı olmaya çalışan mağazanızda şikayetimi çözecek "mağaza müdürü" veya yetkili herhangi biri bulunamadı. Sonrasında sosyal medyada şikayetimi dile getireceğimi söyleyince, birden beyaz yakalı personeller yardımcı olmaya başladı. Ayrıca bana "hanımefendi bu şika...devamıyet "29.90TL" lik bir ürün için mi dedi. Bu terbiyesizlik yapma hakkını Teknosa markası olarak personellerinize veriyorsanız, bilelim de muhattap olmayalım o zaman! Bizi kendini bilmez,ukala personellerle zaman kaybetmeye hakkınız yok! Akşam akşam sinirlendim. Mağaza müdürünüz kimse onunla bu şikayetimi çözmek isterdim, fakat personelleriniz korktu. Yine de müşteri hizmetlilerine bir personelin adını söyledim ki zaten kendisi dedi "ben korkmuyorum." Çünkü benim şikayetim karşısında "güldü" bana... O da ayrı bir konu zaten sinirlendiren!
  • userName
   Tekno market - Birşey bulmuşlar etiket yapıştıralım kutuya..ee..açarsanız iadede %15 zarar yok.ya? Zaten CD gibi ürünlerin iadesi yok diğerleri için iadede tüketici yasaları etiket yapıştırın demiyor..Belli ki bu konuyla uğraşan yok devam ediyorlar.
  • userName
   Foursquare - Zamanında foursquare kampanyasını ilk gördüğüm yerlerden biriydi. En geniş teknosalardan biri olduğu için genelde ne arıyorsanız buluyorsunuz. TV seçimi yapacaksanız bence buraya mutlaka uğramalısınız. Sebebine gelirsek o kadar fazla sergi ürünü var ki, kıyaslama imkanı muhteşem oluyor
  Daha Fazla
  Adres:Cevahir Alışveriş Merkezi, Kat4 No 476 Telefon:0212 380 17 27
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Mecidiyeköy civarındaki
  Elektronik kategorisinde.
  1.