Yorum Yaz

Autowax Torun Oto

Otomotiv İkitelli, İstanbul
4,2 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Autowax Torun Oto" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Genel
      
   Hizmet kalitesi ve kullandıkları ekipmanlar son derece kaliteli ve kusursuz müşteri memnuniyeti.
  • userName
  • userName
   Arabamı ilk aldığım zamana geri döndüm :) - Tek kelimeyle harika! Arabamı sabah saat 9 gibi mekana getirdim, gerçekten güler yüzlü ve ilgili karşıladılar. Gereken işlemlerden bahsedildi ve bana akşam saat 5 gibi teslim edileceği söylendi. Aynen de dedikleri zamanda arabam hazır bir şekilde beni bekliyordu ve yapılan işlem gerçekten harika idi. Arabamı galeriden ilk aldığım zamana geri döndüm resmen ve eve gelene kadar da aynı ilk aldığım zamanlardaki gibi sürmeye kıyamadım. Kasi...devamıslerden yavaş geçmeler falan. :) Kısacası ben memnun kaldım. Çok teşekkürler!
  • userName
   Gayet memnun edici sonuç ve itinalı çalışma ile tam tatmin... - Aracımı İkitelli Autowax'da bugün boya koruma ve motor yıkama yaptırdım. Koltuk korumayı pakette olmayan; ama benim istediğim detaylı iç temizlik ile yaptırmak istediğimden sonraki bir haftaya anlaşmak üzere yenilenen aracımla Autowax'dan ayrıldım. Boya koruma ve motor yıkama sonucu oldukça güzeldi. Gece bile aracınızın parladığını görmek güzel bir duygu; ama en önemlisi yapılan itinalı ve disiplinli çalışma ve işyeri...devamı sahibinin ilgisinin neticesinde tam tatmin bir şekilde ayrılmanız.
  • userName
   ARABAMI TANIYAMADIM - Sabah arabamı bıraktım. Akşam aldığımda gerçekten çok hoşuma gitti. 11 yaşındaki aracım pırıl pırıl parlıyordu. Satmayı düşünüyordum, bu kararımı yeniden gözden geçireceğim şimdi. Şirket yetkililerinin sıcak karşılaması ve candan ilgisi de cabası.
  Adres:Atatürk Bulvarı Bankalar Cad. Deposite Outlet Center Başakşehir / İstanbul Telefon:02126718070
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  İkitelli civarındaki
  Otomotiv kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Hüseyin Özdemirİşletme Sahibi
  Firmamız araç yıkama, köpükle (fırçasız, süngersiz) yıkama, Antibakteriyel iç temizlik, Plastik, Deri, Koltuk ve Vinly Koruma, Çizik giderme, Boya Koruma&Parlatma, Motor temizleme koruma, Far Parlatma, Cam su itici, Cam film kaplama, Kaput koruyucu folyo işleri... devamı yapmaktadır. AUTOWAX uygulamaları yetkili merkezimizde özenle ve profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır. Yaptığımız tüm uygulamalarda % 100 müşteri memnuniyeti esastır.