Puanla

Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi

Etkinlik - Eğlence Mekanı Pendik, İstanbul
4 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Genel
      
   Haftasonu arkadaşımın nikahı için gittim.. Güzel bir mekan.. çok tenha kimsecikler yok, lavaboları tertemiz. Nikah salonu geniş, nikah sonrası takı salonu yan tarafta.. Asla bir curcuna izdiham karmaşa yok, sadece az bir park yeri sorunu var. Begendiğiniz fotografları kendiniz bastırıyorsunuz..Tavsiye ederim.
  • userName
   ....... - Oldukça geniş bir salona ve sahneye sahip..Sürekli olarak belediyenin düzenlemiş olduğu tiyatro,konser ve söyleşi etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.Takip edilmeli...
   Beğen (1) Cevap ver
   Ekrem A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Güzel, - Oğlumun anaokul gösterisi vesilesiyle tanıştım. Bence gayet yeterli bir seyir alanı var. Bina ve etrafı modern, park yeri sorunu yok. Etkinlikler için gidilebilir. Sahilde ve trafikten de etkilenmiyor.
  • userName
   Güzel Seyirler:) - Her zaman önünden, kıyısından geçer; bana yakın olmasına rağmen yabancı kaldığım bir yerdi Yunus Emre Kültür Ve Sanat Merkezi. Doğrusu Pendik' te bu tip yerleri daha çok görmek istiyoruz, (şahsen ben). Burayla tanışmam ise geçtiğimiz cumartesi sergilenen bir tiyatro oyunuyla oldu. Biletler satışa çıktığı an, zar zor yer satın alabildim diyebilirim. Sergilenen oyunun güzelliği, oyuncuların saygıdeğer ve bir o kadar yakından tanıdığımız ( Perihan Savaş, Sümer Ti...devamılmaç, Umut Oğuz, Soner Arıca..) kişiler olması, gerçekten seyri güzel kılmıştı. Kendi adıma fakat orada gördüğüm kadarıyla herkesi etkilemişti.. Salon ve koltuklar rahat fakat o kadar güzel bir mekanda hoşuma gitmeyen şeylerden biri, ses sisteminin çok basit oluşuydu. Bir diğeri ise sahne bana küçük geldi.. Pendik halkı olarak güzel oyunların sergilenebileceği daha geniş ve uygun tiyatro sahneleri bekliyoruz. Etkinlikler sürekli takip edilirse, çeşitli ve çok, bunun için belediyenin sitesi size yardımcı olacaktır. Tekrar güzel seyirler:)
  Adres:Batı Mah. Ankara cad. Veteriner Yanı / Pendik Telefon:216 483 20 10
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Pendik civarındaki
  Etkinlik - Eğlence Mekanı kategorisinde.
  1.