Yorum Yaz

5. Kat Restaurant

Restoran, Cafe, Gece Mekanı Beyoğlu, İstanbul
3,95 / 5 ( 152 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"5. Kat Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (152)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   28.12.2014 tarihinde bu restaurant'a 6 kişi kahvaltıya gittik. Kahvaltı açık büfeydi ve vasat derecede özensizdi.Yenilenen tek bir şey yoktu.Yeni diye konulan lekeli, tozlu tabak ve bardaklar bile değiştirilmedi. Garsonlar ortada yoktu.Çay diye içtiğimiz berbat beyazımsı renkte ve soğuk çayları içtik.Uyardığımızda ise gayet lakayıt bir garson içerde çalışan elemanımız biraz yetersiz ondan böyle gibi açıklamada bulundu.Ne servisler yenilendi ne kirli tabaklar alındı.Toplam 363 TL h...devamıesap tuttu 1 kişi 55tl kahvaltı ki asla değmez (bu fiyata istanbulda yine çok güzel bir manzarada harika kahvaltılar yapılabilen onlarca mekan var) 33 TL'de servis bedeli alındı. Zorla bahşiş alınması büyük saygısızlk hele ki asla bu bedeli hak etmeyen berbat ötesi bir servis için!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Servis inanılmaz yok ! Garson cep telefonu ile oynuyor ve size bakmıyor ! Kahve ve tatlı aynı anda gelmiyor ilginç yanı tatlı geç geliyor ! Fiyatlar yüksek ! Manzara harika gece bile !
   Beğen (1) Cevap ver
   Esra T. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bugün Cihangir'de muhteşem manzarali biyerde içtik kahvelerimizi, hava da tam buranin havasiydi sansimiza☀Sonbahar bitmeden 5.kata bi ugrayin deriz, vede kahveden ziyade romantik aksam yemekleriniz icin de tercih etmelisiniz diyerekten oneririz.Buarada hatirlatmadan geçmeyelim; 2 sutlu kahve 26tl yani fiyatlar az biraz tuzlu sanki ama manzaraya degmez mi? Taksim meydandan gidişi çok kolay.
   Beğen (3) Cevap ver
   Cihan N., Sui C. ve Çağlar Ö. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Herşeyden önce manzarası müthiş.şarap severler için ideal bir mekan
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bu mekanda söylediğimiz atıştırmalık tabağının büyük boyu gelince "küçük boyunu istiyoruz lütfen değiştirir misiniz?" dedik şef garsondan "değiştiremeyiz" yanıtını alınca müdürü çağırdık. Gelen mekan sahibi hanımefendi (!) "artık sipariş vermişsiniz gelmiş, değiştiremeyiz, paket yaparız götürürsünüz" dedi. Kendisine bunu değiştirmiyorlarsa ana yemekler ile şarabı da iptal edeceğimizi ve sadece atıştırmalık tabağı ile birer kadeh şarabın parasını ödeyip kalkacağımızı söyleyince "ha...devamıyır, ödemek zorundasınız" cevabını aldık! Ödemeyeceğimizi söyleyince iyice çirkinleşen üslup ile birlikte"buradan çıkamazsınız, benim kocam savcı" laflarını işittik! İki avukat olarak yiyip içmediğimiz şeylerin parasını elbette ödemedik ve gelen savcı eşin gözü önünde gerçekleşen saygısızlığa cevabımızı verdik. Mekan biline...
   Beğen (3) Cevap ver
   Harun D., Esra T. ve Özge P. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   5.Kat restaurant manzarı ile ün yapmış bir mekan.Kesinlikle görülmesi gereken bir restaurant.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mekanın tasarımına bayılıyorum. Manzarası müthiş. Yemeklerini beğendim ama sunumu biraz daha cazibeli kılmak mümkün olsa daha güzel olabilir. Fiyatları, kendi klasmanına göre orta denebilir.
   Beğen (2) Cevap ver
   Uğur Ş. ve Zeynep K. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kahvaltısı başarılı. Manzarası şahane. Ancak fiyatlar biraz yüksek. Manzaranın güzelleği fiyatlara yansımış.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Müthiş manzara, iyi servis.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tek müthiş yanı manzara. Gerçekten harika. Kahvaltı için gittik. Serviste aksamalar oldu. Kahvaltı mekana göre zayıftı. Fiyatlar yüksek. Daha çok turistler tercih etmişti. Bir çiftin "orange juice 16TL woow" demesi ilginçti.
  Daha Fazla
  Adres:Soğancı Sok. No:7 Kat:5 Cihangir İstanbul http://www.5kat.com Telefon:0212 293 37 74