Ne düşünüyorsun?

Ada Tesisleri

Düğün Mekanı Pendik, İstanbul
3,83 / 5 ( 12 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Manzaralı

"Ada Tesisleri" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (12)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   yorumsuzz!!!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   İyi bir kahvaltı için cebinizden tonla para çıkmasına gerek yok - Gurme değilim elbet damak tadına ahkam kesemem. Sadece bazı kriterlerim var bir yere güzel ya da bir yemeğe lezzetli demek için. Ada Tesisleri Pendik'in manzarasına hakim nezih bir yer. Dar bir Pendik sokağından giriliyor. Bugün, bahar rüzgarı tepemde mis gibi bir havadan "zaten pozitif düşüncelerle" dalıverdim içeriye. Seval Hanım gülümseyerek buyur etti ki bu da benim için 2. artı. Her katı bir organizasyona ev sa...devamıhipliği yapan mekan belki biraz tadilat görmeli, ama benim için o da çok önemli değil. Kahvaltımı denize karşı yaptım. Servis elemanları güleryüzlü ve ilgiliydi. Brunch da beklentilere karşılık verecek çeşitlilikte, belki biraz daha hamur işi çeşitleri artırılabilir. İnsan faktörü önemlidir ve bugün gittiğim bu tesisteki tüm yıldızlarım huzurlu kahvaltıma ve ilgili kişilere gelsin.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Çok ilgililer ve manzara harika!
  • userName
   Yenilik gerekiyor - Manzara çok güzel ve çok ferah. Yemekler ortalama lezzette. Ancak mekanın çok eski olması olayı değiştiriyor. Üst katlardaki restoranlardan havuzu görüyorsunuz, bakımsız ve eski. Etrafındaki yeşil renkli halılarda sanırım gelen insanların kaymaması için. İlk kez havuzbaşı denen yerde böyle bir şey gördüm. Yapılan farklı organizasyonların müzikleri birbirine karışıyor. Havuz başı da olsa düğün salonu havasından kurtulamıyor. Acilen mekanın tüm çehresi değiştiril...devamımeli, her kat farklı bir konseptte hizmet verebilir. Her katta farklı dizayn ve lezzetler olabilir. Bu şekilde iki gün önce kebap restoranına gelen biri iki gün sonra balık restoranına gelebilir. Pendik'te bu kadar büyük çok fazla yer olmadığından tercih edilen bir yer olacaktır.
  • userName
   Havuzbaşı - Bir nişan yemeğine katıldım eğer böyle bir yer arıyorsanız tercih edilecek mekanlar arasında olmalı. Nezih ve havuz başında geçirilen bir kaç güzel saat olur.
  • userName
   Manzara - Süper deniz ve adalar manzarasına sahip bu mekanı herhafta bir kez kullanıyorum. Alkolsüz olup süper güzel yemekleri olan nezih bir ortam. En çok yediğim ise sinitzel salataları da çok güzel. Servisi hızlı ve dikkatli yapılıyor. Fiyatları hele çok ucuz. Sakin, kafa dinlemek için mükemmel. Hele birde Brach hepsinden mükemmel.
  • userName
   Eski işletme zamanında çok daha iyiydi, servisleri iyi değil. - Eskiden başka bir işletmeydi, adı başka bir oteldi, havuzuna çok gidilirdi. O zaman daha sevimliydi. 30 Ekim'de havuzbaşı düğününe gittik burada. Tamam havanın soğukluğu falan çiftin yanlış seçimindendi; ama düğünde servis hiç güzel değildi. Pasta da burada yaptırılmış sanırım tadı hoş değildi.
  • userName
   Brunch şahanedir - Sabah manzarası da iyidir, servis hızlıdır. Genelde kalabalık brunch daveti vereceksem tercih ettiğim bir yerdir.
  Daha Fazla
  Adres:Batı Mahallesi ( Pendik Burnu ) Çiğdem Sok. No:20 http://www.adatesisleri.com Telefon:(0216) 354 94 93
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Pendik civarındaki
  Düğün Mekanı kategorisinde.
  1.