Ne düşünüyorsun?

Adanalı Hasan Kolcuoğlu - Kadıköy

Kebapçı Kadıköy, İstanbul
2,44 / 5 ( 30 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Adanalı Hasan Kolcuoğlu - Kadıköy" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (30)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   kisi basi 30 tl lik menuden yemistik. 7 cesit salata icecek metrelik kebap falan filan. 7 cesit salata dedikleri sogan mogan yani sogani maydonozu salatadan saymislar. gercekten iyi olan bir sey varsa o da lezzetiydi. ayrica metrelik kebap dediler santimetrelik geldi resmen. iki kisiye 75cm falan kebap geldi. hic doymamistim degmez derim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Aman diyorum. Aman... Ben ettim siz etmeyin. Şu kolcuoğlu furyasına bir yerinden dahil olayım dedim ama pişman oldum. Mekanın yeri iyi. Ama her şey o kadar. Ha bir de etin lezzeti iyiydi. Oturduğum andan beri garsonların kendi arasındaki bağırtılı koşuşturmalarına tanık oldum. Kalabalıktı mekan. Sipariş verdiğinizde salata, pide, ezme ve otlar geliyor. Pide soğuktu ve sertti. Ezme ehti. Salata ise fotoğraftan göreceğiniz gibi dura dura pörsümüş, baştan da iyi ayıklanmamıştı. Otla...devamır da sarı doluydu. İki yan masamdaki aile, onlara ısırılmış pide geldiği için mekanı terk etti o sırada. Ben de olanca nezaketimle salatamı değiştirmelerini rica ettim. Biraz direttiler ama yeni bir salata geldi. Son fotoğraf yeni gelen salataya ait. Pek bir değişim olmadığını göreceksiniz. Üstüne tuvalet de pis olunca çok olumsuz bir deneyim oldu benim için. Gitmeyin.
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Verilen hizmetin isletmecilik ile bir alakasi yok, tatli olarak onunuze gelen 2adet hasanpasa tatlisi ve ozensiz mezeler. Amaciniz kolcuoglu hizmetini gormek ve memnun bir sekilde ayrilmak ise kucukyali sahilindeki subeden vazgecmeyin.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Lezzet açısından kesinlikle çok iyi fakat servis çok yavaş.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İş çıkışı arkadaşımla atıştırmalık olarak ilk defa gittigim mekanda avanin sıcak olmasından dolayı açık bölümünde oturduk.Oturduğumuz masa garson tarafından toplanıp şöyle bir siliniverildi.Seçtiğimiz menüde nar ekşili kıyılmış domates,bir tabak maydanoz üstüne serpiştirilmiş acı biberler,yanına lavaş dilimleri,bir tabak da nar ekşili yeşil salata geldi.Adana dürümlerimiz közlenmiş domates ve kıyılmış soğan eşliginde göze güzel hitap ediyordu.Şimdiye kadar yediğim en lezzetli dürü...devamımdü diyebilirim.Etteki acılık tam kıvamında olmuş.Lavaşa sarıp yemek de ayrı bir keyif veriyor.Finali kemal paşa tatlısıyla yaptık.20 tl ye gayet doyurucu ve lezzetliydi.Yeni lezzetlerle buluşmak üzere...
   Beğen (5) Cevap ver
   SEDA K., Ersen T., Inci K ve diğer 2 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Beğen (6) Cevap ver
   SEDA K., Ersen T., Inci K ve diğer 3 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Ersen T. 9 ay önce
   nedir bu dostum.yorumlarını bekliyorum kebap hakkında.
   Ari Donik 9 ay önce
   Geri donus yolundayim.Cizgi romanciya ugramistim.Yorumlarimi yazmaya firsat bulamadim.En yakin zam ...devamı anda yazacagim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   lezzet sunum hiç harika değil.ortalıkta gezinen şef garson modunda işletmenin sorumlusumudur nedir çok itici oyle gideyimde kebab yiyeyim denilenecek bir yer değil.müşteriyi yanıltıcıbirmenüleri varr.
   Beğen (10) Cevap ver
   METİN A., Meryem K., Berk T. ve diğer 7 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   lezzet sunum harika !
  • userName
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   sadece belli bir rakkam karsiligında kolcu oglu adını satın almışlar, ama yazık kolcuoglu gibi bir müessese bu tür işletmeciler tarafından resmen karalanıyor çok yazık.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   valla kolcuoğlunu pek methettiler fakat ben kadıköydekinde hiçde anlatıldığı gibi bi memnuniyet yaşamadım ortam açıkçası bana pek hijyen gelmedi aradığım lezzeti bulamadım ama tabiki bu bütün şubelerin böyle olduğunu göstermez belki benim seçtiğim şube ile alakalıdır...
   Beğen (3) Cevap ver
   Aysun T., Ali Ender U. ve Kemal A. bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Mühürdar Cad. No:34/A Kadıköy/İSTANBUL Telefon:0216 330 75 75