Yorum Ekle

Barış Büfe - Küçükyalı

Büfe - Tostçu Maltepe, İstanbul
4,33 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoYemek tipi: Fast Food

"Barış Büfe - Küçükyalı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Bizimkilerin müdavimi olduğu mekan.Lahmacunu mutlaka her hafta yenir.El değiştirdi, Barış Karadeniz pide oldu.Ben kumpir ve karışık pidesini tercih ediyorum. Karışık pide kaşar, sucuk, pastırma ve kavurmadan oluşuyor. Afiyet olsun.
   Beğen (13) Cevap ver
   Cihan N., Kemal A., Ozan C. ve diğer 10 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Komşumuz... - Yakınlarımızda bir yerde her zaman ulaşacağımız bir yer. Bahçesinde oturmak, Küçükyalı'da gelip geçeni seyretmek bir bardak çay içmek bile yeterli olur. Leziz tostları, güzel lahmacunları var. Küçükyalı'nın merkezi yerinde olması kendini ön plana çıkarıyor. Umarım sizlerin de yolu düşer.
  • userName
   Başarılı... - Başarılı bir mekan, hem servis hem de lezzet açısından. Paket servisin olması avantaj sanırım:) Personel güler yüzlü, olabildiğince yardımcılar...
  • userName
   Eve serviste de yerinde de başarılı - Küçükyalı'da oturduğumuz dönemde eve sipariş verdiğimiz yerlerden biriydi. Hala oradan geçerken bir şeyler atıştırmak için uğruyoruz. Hamburgerleri biraz yağlı ama lahmacun, kumpir gibi yiyecekleri fena değil. Limonatası başarılı. Açık havadaki oturma yeri de gayet güzel.
  Adres:Atatürk Bulvarı No: 6 İbni Sina Hastanesi Yanı Gülbağ Pasajı Daire: 26 Çınar Mh. K... devamı52;çükyalı Telefon:0 216 388 67 26
  Mesaj gönder
  Hilmi G.İş Sağlığı Güvenliği Mühendisi
  Barış Büfe