Yorum Ekle

Beyaz Bahçe Restaurant

Kebapçı Beykoz, İstanbul
3,4 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Manzaralı

"Beyaz Bahçe Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Kötü servis ortamı gölgede bırakıyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   sinem ö. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Kahvaltı kötüydü, servis ve hız daha kötüydü - 8+4 kişilik bir grup kahvaltıya gittik ve öğle yemeğini de kapsayacak şekilde 3'e kadar oturduk. Hem kahvaltı servisi hem de çocuklar için istediğimiz öğle yemeği servisi çok yavaştı. Her biri için neredeyse 30 dk bekledik. 4 yetişkin için konulan kahvaltı hem kalite hem de miktar olarak yetersizdi. Öğle yemekleri de iç açıcı görünmüyordu. Fiyatlar için normal diyebilirdim ama bu hizmet için oldukça pahalı.
   Beğen (1) Cevap ver
   sinem ö. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Mangal Keyfi - Aİlecek kalabalık gidilebilecek bütün bir yaz günü geçirilebilecek bir mekan. Polonezköy'ün doğasının güzelliğiyle huzur bulup hem de güzel etlerini dilediğiniz gibi pişirerek mangal sefası yapılabilir. Tek kötü yanı kimi zaman organizasyonlar sebebiyle kalabalık olması.
  • userName
   Fiyat ile kaliteyi kıyaslamayın. - Çünkü en baştan notunu kırıyorum garsonlar çok ilgisiz. Yoğunluk bir yana, her an düğün organizasyonu ile karşılaşabilirsiniz. Doğayla iç içe bir ortamda huzur bulmak, dinlenmek yok. :) Haldır haldır halay çektiren bir animasyon grubu var. Brunch'a gittim ben bir kez 20 kişilik arkadaş grubuyla. Kahvaltısı güzeldi. Yazın gittik. Çayınız yanınızda mangalda sıcak kalıyor siz kahvaltıda pembeleşiyorsunuz. Mangalda et pişirirken servis edilmeye hazır...devamı oluyorsunuz. Etleri güzel değil, Polonezköy olsa da yerin adı Polonezköy'ü bayağı bir geçiyorsunuz. Ben tavsiye etmiyorum.
  • userName
   Polonezköy'de ki ilk tercihim - Polonezköy'de yemek yenılebılecek ıkı mekandan biri ve ılk tercıhım.Yemek yemeden geçmedıgım yer.Doğa ve sessizlik...Gittiğimde huzur buluyorum desem abartmıs olmam.Kendın pişir kendin ye imkanı da sunuyor en keyıflısı de bu :) fıyatlar da oldukca uygun...
  • userName
   Paçanga böreği sevenlere duyurulur :) - İstanbul'un gürültüsünden uzak, yeşillikler içerisinde bir mekan. Hizmet kalitesi ve yemekleri oldukça lezzetli. Biraz huzur istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
  Adres:Cumhuriyetköy Polonezköy Telefon:0216 434 51 31
  Beykoz civarındaki
  Kebapçı kategorisinde.
  5.