Puanla

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Korusu Sosyal Tesisi

Türk Mutfağı Beykoz, İstanbul
4,11 / 5 ( 31 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Wi-fi: VarDiğer özellikler: Manzaralı

"İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Korusu Sosyal Tesisi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (31)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Somon ızgarası iyiydi, Kasımpaşa'daki gibi yağlı değildi. Levrek ve köfte de fena değildi. Ancak şefin spesiyali yazıp 25 TL'ye sattıkları yemek bir faciaydı. Etin yenmesine imkan yoktu. Sakız gibiydi. Yenmeden, garsona yemeğin çok kötü olduğunu söyleyip, başka yemek istememize rağmen bu yemeğin de ücretini almaları bence kötü bir imaj. Manzara harika ama mekanın hiçbir sıcaklığı yok. Tekerlekli sandalye ve bebek arabası için girişi kolay diye tercih ettik ama bir daha gitmeyi düş...devamıünmem.
   Beğen (3) Cevap ver
   Milijana Markovic, ALİ A. ve Turgay Y. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   O kadar güzel bir yer ki sonbaharın eli değmişti her yer sarı yeşildi ileride kır kahvesi var orada kahvaltı ettik doyurucu ve güzeldi gözlemeleri benim için biraz yağlıydı o kadar daha geride restoran vardı yemekleri lezzetli fiyatları makul mutlaka ama mutlaka gidin.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   sabah kahvaltisi o eşsiz manzara ile mükemmeldi. fiyati o güzelliğe göre çok uygundu. tavsiye ederim. kahvalti tabağı 10lira eşimle gittim çok memnun kaldik.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   beğendiğim ve sık gittiğim yerlerden birisi
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sosyal tesislerin ,en güzel tarafı,ya mavi ile yada yeşiller içinde kucaklaşmış olmasıdır. Her sosyal tesislerin,konumu farlı ve tarihi bir geçmişi var,bu süreç içinde eski dokusu bozulmadan restorasyon yapılmakta, Tarihi bu mekanların içinde gerçekten her şey düşünülmüş durumda. Tesislerin girişinden ,otoparkına kadar,hatta cam kenarında oturmak için sıra bile bekleyenler var.Bunlardan biride benim,buranın konumu cam kenarına oturan kişi manzara eşliğinde yemek yerken diğer masad...devamıa oturan misafir,manzaradan muaf kalmakta ,bu yüzden genelde cam kenarında oturmak için sıraya girilir. Hijyen ortamına yemek yemek,lavaboları kullanmak için tereddüt yaşamadan rahat ,edebileceğiniz yerlerdir. Şef garsonların hepsi güler yüzle,kibar hizmet ve kalite beş yıldızı hak ediyorlar. Elma dilimli patates fırında piştiği için yağ oranı yok gibi. paçanga böreğindeki pastırma ve kaşar buram buram kokmakta yerken ağzınızda erimekte. En beğendiğim piliç özel sosla terbiye edilmiş lezzetli ve pamuk gibi ekmekler ambalajlı,doğal halk ekmek tarafından karşılanmakta,gelip yerinde görmek gerekir.
   Beğen (1) Cevap ver
   Cihan N. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bahar aylarında deniz kıyısında miss gibi deniz havası alıp kahvaltı etmek için ideal mekan. Otoparkı küçük, park için bekleyebilirsiniz, self servis hizmet var. Sunulan herşey taze,leziz ve fiyatları makul, bugüne dek yediğimiz herşeyden memnun kaldık. Ramazan ayında restoran kısmında iftar tavsiye ederim, geleneksel Türk yemekleri ile damağınız şenlenecektir.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   İftar menülerini sık sık denediğim mekanı bu sefer toplu organizasyon için nasıl olur diye düşünerek ziyaret ettim. 200 kişiye kadar hizmet verebilen kapalı mekanı mevcut. Koru havası harika, otopark sorunu yok, fiyatlandırması çok uygun. Sosyal tesislerin fiyatları sabittir zaten ancak bu ihtişamı veren ve bu fiyatı sunan sosyal tesis sayısı anadolu yakasında azdır.
   Beğen (1) Cevap ver
   funda a. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   yemek sonrasi cay ikramlari:)
   Beğen (1) Cevap ver
   funda a. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dün akşam sakin ve uygun bir yemek yiyelim diye gittik, ama bu kadar sakinini beklemiyorduk. Çünkü koca sosyal tesiste bizden başka kimse yoktu. Heralde havada kar olunca, gelmeye korkmuş insanlar... Sosyal tesislerin yemek açısından çok yorumluk bir yanı yok, yemekler bildiğiniz sosyal tesis ayarında, kalite-lezzet genelde aynı... Kiremitte levrek en iyisi bence, balık çorbalarını da seviyorum. Mekanda bizden başka kimse yokken bile servis elemanlarının ilgisizliği söz konusuydu,...devamı bulmakta güçlük çektik. Beykoz Koru'ya ilk kez gittim. Yeri, doğası, manzarası çok güzel ama servis açısından memnun kalmadık.
   Cevapları göster
   mehmetcan t. 1 yıl önce
   Eski Hasir restaurant'in yeri galiba
  • userName
   harika bir mekan herkesin gezip görmesini tavsiye ederim
  Daha Fazla
  Adres:Gümüşsuyu Mahallesi Fenerüstü Sokak (Eski Hasır Restorant'ın yeri) Beykoz /... devamı İstanbul http://www.ibb.gov.tr/tr-tr/hizmetler/sosyal/tesisler/pages/beykozkorusu.aspx Telefon:0216 425 57 88
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Beykoz civarındaki
  Türk Mutfağı kategorisinde.
  1.