Ne düşünüyorsun?

Big Mamma's - Ataköy

Restoran, Cafe Ataköy, İstanbul
3,28 / 5 ( 69 yorum)

Mekan Özellikleri


Alkol: YokKim için uygun: Çocuklu Aileler

"Big Mamma's - Ataköy" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (69)

  Daha Fazla
  Adres:Ataköy 9.10 Kısım http://www.bigmammas.com.tr/ Telefon:0212 661 78 00
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Ataköy civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Nihat Y.İşletme
  Danimarka'dan Türkiye'ye bir lezzet serüveni...
  1984 yılında Danimarka'da temelleri atılan Big Mamma's Pizza yola başladığı andan itibaren olmazsa olmaz ilkelerini "lezzet-kalite ve müşteri memnuniyeti" olarak belirlemiştir.
  1998 yılı Big Mamma's markas... devamıının ülkemiz insanıyla tanışma yılı olur... İlk Big Mamma's dükkanı Bursa'nın keyifli bir semti olan Kükürtlü'de açılır. Gizli tariflerin oluşturduğu müthiş lezzetler kısa zamanda Bursa halkının ilgisini çeker. Big Mamma's, fark yaratan lezzetlerin yanı sıra; keyifli ve rahat ortamıyla da kendine has bir mekan olduğunu ortaya koyar ve gençlerin buluşma noktası haline gelir. Gittikçe artan ilgi ile Kükürtlü'deki ilk mekanı Bursa'nın en iyi alışveriş merkezi olan Zafer Plaza’da açılan ikinci şube takip eder. Tarifsiz lezzetleri, kalitesi ve keyifli ortamı ile Bursa'nın markası haline gelen Big Mamma's bu hizmet anlayışını daha geniş kitlelerle paylaşmaya karar verir ve sonrasında üçüncü şube FSM Bulvarı, dördüncü şube Eskişehir Neo Alışveriş Merkezi ve beşinci şube Korumax olmak üzere şubelerini çoğaltmayı sürdürmektedir. Lezzet savaşları Danimarka'dan Bursa'ya uzanan yolculuğun ardından, tüm Türkiye'ye yayılmak üzere taarruza geçmiştir. Slogan özetliyor: "Ya yenicez, ya yenilecez" Yani bu seçilmiş malzemelerden oluşan pizzalardan herkes bir şekilde yiyecek ve vazgeçemeyecek gibi görünüyor.