Ne düşünüyorsun?

Bostancı Fasıl Restaurant

Balıkçı Bostancı, İstanbul
3,86 / 5 ( 13 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Mekan tarzı: ÖzgünMüzik türü: Fasıl - Sanat müziği

"Bostancı Fasıl Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (13)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   8 kisilik bir grupla gittik.. Mekan oldukca dar masalar dip dibe yerinden kipirdayamiyor insan. Ustelik servis okadar kötü ki zorla kendimize servis yaptirabildik. Garsonlari cagirmazsaniz masaniza ugramiyorlar. Fasil ekibinde bayan ise zorla oraya getirilmis bir surat ifadesine sahipti.. kisacasi biz hüsrana uğradik siz uğramayin..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   cok süper harika mutlaka deneyin
  • userName
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sıcak ve samimi bir ortam, mezeler vasatın üstünde, güzel bir mekan, servis tatminkar...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mekan küçük bir meyhane havasında, servis gayet başarılı...
   Beğen (2) Cevap ver
   Didem Y. ve Aydın G. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dışarıdan ufak görünen ama içerisi oldukça geniş bir mekan. Bostancı'da tren istasyonunun sahil tarafında diğer meyhane ve barların olduğu yerde mezeleri ve fasılı ile mesken tutuyor. Ses sistemini gelştirmeleri gerekiyor. Bu şekilde fasıl dinlemek işkence çünkü. Mezeleri oldukça çeşitli. Balık olarak şef istavriti önerdi. Yedik. Gayet başarılıydı. Kanımca mekanın ufak bir yenilenmeye ihtiyacı var. Bunlar da tamam oldu mu, müşterisi sayısını arttıracağına inanıyorum.
   Beğen (2) Cevap ver
   Hasan E. ve BAHAR S. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   geçen hafta bize ev sahipliği yapıp kapılarını açan bostancı fasıl restaurant a öncelikle teşekkür ederim. dışardan bakıldığında ufak bir yer gibi algıladığınız mekan içeriye arkaya doğru uzanmakta ve arka taraf yarı açık yarı kapalı olması sebebi ile bence gayet iyiyiydi. servis olarak fane sayılmaz fakat biraz daha özen göstermeleri gerektiğini düşünüyorum. arkadaşlarınızla beraber hem fasıl dinlemek hem muhabbet etmek istiyorsanız önceden ön tarafta masa ayırtmanızı tavsiye e...devamıderim şayet içeride yada arka tarafta iseniz ses çok yüksek seviyede ve yanınızdaki kişiyi duyamayabilirsiniz. lezzet olarak iyiydiler mevsiminde olduğu için istavrit denedik ve lezzetliydi. yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederim
   Beğen (5) Cevap ver
   BAHAR S., özkan K., Seda S. ve diğer 2 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   On numara 5 yıldız bi mekân
  • userName
   Fasıl gecesi - Fasıl ekibi çok iyi, özellikle solist ve udinin performansı gayet iyi. Repertuarları geniş velhasıl müzik kısmı başarılı. Sofra lezzetleri vasat, değişik ve " budur" diyebileceğim bir tadı yok. Ama önemli olan fasıl dıyorsanız Bostancı sahilde Günaydın Restoran'ın arka sokağında sizi bekliyor olacaktır.
  • userName
   Güzel bir akşam - Arkadaşlarla beraber canlı müzik dinlemek içi seçtiğimiz bir mekandı. Mekan dışarıdan küçük görünse de arka tarafında da masalar yer alıyor. Çok büyük bir yer değil ama güzel. İçeride sigara içilse de havalandırması iyi olduğu için çok etkilenmiyorsunuz. Patlıcan kızartması, Meksika fasulyesi, süzme yoğurt, mevsim salatası, acılı ezme mezelerinin birkaçı. Mezeleri çok başarılı değildi, ortalama lezzetlere sahiptiler. Ardından gelen sigara böreği, ızgara köfte, ha...devamımsi balığı güzeldi. Porsiyonlar yeterliydi. En son meyve tabağı ile geceyi sonlandırdık. Bu arada çalan grup gerçekten başarılıydı. Sesleri, şarkı seçimleri, enstrüman çalanların başarısı geceye eğlence kattı. Personel de hızlı ve ilgiliydi. Anadolu yakasında güzel bir gece geçirmek isteyenlerin tercih edebilecekleri bir yer.
   Beğen (1) Cevap ver
   Yusuf Ç. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Küçükyalı, Kasaplar Çarşısı, No:9 Bostancı - İst Telefon:02163663070