Yorum Ekle

Bridge Restaurant

Dünya Mutfağı, Sigara İçilebilir Alan, Sigarasız alan, Dünya Mutfağı Ataşehir, İstanbul
5 / 5 ( 4 yorum)

Mekan Özellikleri


Sigara alanı: Sigara içilebilir alan, Sigarasız alan

"Bridge Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Novada AVM içinde yer alan bu mekan aynı Novada gibi sessiz sakin bir mekan arayanlar için uygun bir yer. İçeriği genel olarak lokantadan ziyade cafe tarzında olan ağırlıklı bir şeyler içip arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir yer. Yemeklerinin kalitesi ve lezzet fiyat değerlendirmem orta dereceli olur. Yemek çeşitliliğini artırıp biraz daha sıcak bir ortam yaratırlarsa daha tutulan bir mekan olur. tavuk fajita gibi yemek seçenekleri 20-30 TL aralığında.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dekorasyon güzel, steak wrap başarılı fakat kararmış ve yağ çekmiş patatesleri eleştirdiğimizde patateslerimiz ev yapımı, o yüzden böyle şeklindeki yaklaşımları müşteri memnuniyetinden çok uzak.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Novada için fazla kaliteli ve günün menüsü fiyatı çok çok uygun. Ödediğim paradan daha fazlasını ödeyesim gelen ender yerlenden
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Novada avm nin içinde olan bu mekanda,çok başarılı öğlen menuleri var..fıyatı emsallerine göre çok mekul 20 tl ye buyu bır salata anayemek ve tatlı alabiliyorsunuz.masanızda suyunuz hazır.lezzet ve kalıtesı son derece yüksek..mutlaka ama mutlaka denemenizi öneririm..
   Beğen (1) Cevap ver
   Kemal A. bu paylaşımı beğendi.
  Adres:Novada Ataşehir Şehit Şakir Elkovan Cad. No:20 Ataşehir Telefon:0 216 343 3344