Puanla

Budem Marmaris Bufe

Burgerci Acıbadem, İstanbul
3,8 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Budem Marmaris Bufe" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Servis elemanları sık değişse de her zaman iyi hizmet için koştururlar. Ürünlerinden de hiç bir şikayetim olmadı bgne kadar...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   acıbadem caddesinin kış gunu için en sıcak mekanı.bahçe sohbetleri ve canlı gitar eşliğinde yemek ve benim için sgara keyfi hemde iştetmecimiz bizler gibi eski acıbademli gidilip lezzetine varılmalı..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   kumpir guzel fakat islak hamburger bildigimiz islak gibi degil. kuru yapiyorlar.
  • userName
   işletmeciyi tebrik edin lütfen... - Marmaris derken mutlaka BUDEM ibaresini aramalı belki de...Zira burası her şeyiyle mükemmel.Sıcacık bir ortam,saygılı bir karşılama ve dostça uğurlama göreceksiniz...Ayrıca yediğiniz her ürün ustasının sevgisini hissettiriyor -5 duyu- nuza birden. Gidin ve ''Makarna'' yiyin, ''Salata'' yiyin, ''Kumpir'' yiyin...Ve her birinin lezzetine ayrı ayrı varın...Çok yoğun zamanlarda servis yavaş kalabilir ama takılmayın sakın.Çünkü,bilin ki usta başta...devamın savma yapmıyor siparişinizi...Sonra da dediğim gibi, işletmeciyi tebrik edin...Hak ediyorlar..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   İslak hamburger
  Telefon:+90 (216) 5461212