Ne düşünüyorsun?

Caprice Restaurant

Kebapçı Mecidiyeköy, İstanbul
4,07 / 5 ( 17 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoMekan tarzı: Şık-lüks

"Caprice Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (17)

  • userName
   süper iki lezzet giderseniz muhakkak deneyin
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sadece açık büfe kahvaltı & brunch yapmaya gittim..İlk zamanlar 9 TL olan fiyat mütemadiyen 13,50 TL ye kadar gelmiş (H.İçi) gerçi kötü mü değil yine ucuz sayılabilir sırf içtiğimiz çayların ücreti o kadar tutuyor zaten.. Ama hafta sonuna gelince işler değişiyor..Fiyat bence o konum için yüksek (22,50 TL) H.içi ve H.sonu 2 zaman diliminde de bulunduğum için öyle brunch tabirini dolduracak bir menüleri yok maalesef. 4-5 farklı çeşit eklenerek açık büfe kahvaltı olmuş size brunch.O ...devamıfiyatlara artık boğaz manzaralı yada orman içinde mekanlar mevcut.. Toparlarsam hafta içi ve özellikle kış dönemi soğuk,yağmurlu havalarda kesinlikle tavsiyem,ancak aynı dilekleri h.sonu için yapamayacağım maalesef..
  • userName
   Hizmet çok iyi - Mekan çok iyi dekore edilmiş ve tertemiz. Yemekler genelde lezzet bakımından ortalamanın üzerinde. Fiyatlar gayet makul. Garsonlar inanılmaz kibar ve servis kaliteleri gerçekten çok iyi. Bu restorantın ilginç bir özelliği de var, garsonların bahşiş alması yasak. Mecidiyeköy civarındayken yemek için seçeceğim en iyi mekanlardan biri.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Süper süper süper tüm çalışanları ile kibar ve nezih bir ortam
  • userName
  • userName
   Açık büfe kahvaltı - Açık büfe kahvaltısı az çeşit olmasına rağmen çok ucuz ve yeterli. Böreği çok güzel tabi, açık büfede sürekli çıkarmıyorlar böreği. Birkaç kere börek yok mu demeniz lazım :)
  • userName
  • userName
   Hizmette Kusur Yok - Hizmette kusur yok.Hafta sonu bruncları güzel ama çeşit çok az.Peynirleri daha kaliteli olabilir.Ama genel anlamda gidilebilir mekan.Brunch fiyatları uygun
  • userName
   Eksikler - Kebaplar biraz daha lezzetli olabilir. Garson sayısı artırılabilir. Kapanış saati saat:11 yapılabilir. Eve servislerde caprice gold kartıyla ödenmesi gerekir.
  • userName
   Şehir içinde hafta içi kahvaltı mekanımız... - Sıkça hafta içi kahvaltı için gittiğimiz mekan. Tercih sebebimiz iş yerlerimize yakın olması. Kahvaltısı açık büfe ve 9 TL. Bu fiyata verdikleri hizmet bence gayet iyi, çeşit çok olmasa da her gün mutlaka sıcak bir şeyler var. Peynir çeşitleri kaliteli, özellikle zeytinyağı içinde olan peynirlerini denemelisiniz... Tertemiz, mekan olarak da rahat edebileceğiniz bir düzende... Kahvaltı için seçtikleri müzikler harika. Yemeklerine gelin...devamıce, et, ızgara çeşitleri başarılı, lezzetli ve fiyatları uygun. Ancak anlam veremediğim salatalarında inanılmaz bir fiyat çelişkisi var, Akdeniz salata için yanlış hatırlamıyorsam 17 TL gibi fiyat ödedik. Diğer yemeklere kıyasla bu fiyat pahada yüksek. Bir tek olumsuz olarak bunu söyleyebilirim...
  Daha Fazla
  Adres:Yeniyol Caddesi Celilağa İş Merkezi No:9 Mecidiyeköy / İstanbul http://www.capricerestaurant.net/default.aspx Telefon:0212 217 15 34
  Mesaj gönder
  Caprice Restaurant