Ne düşünüyorsun?

Chilai

Dünya Mutfağı, Bar, Wings Gurme Bebek, İstanbul
3,9 / 5 ( 133 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Chilai hakkında bunlara da göz atın:

"Chilai" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (133)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bogazin yani basinda bulunan Chilai'de onerimiz Carpaccio Pizza simdiden afiyet olsun.
   Beğen (1) Cevap ver
   Ece K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yılbaşı eğlencesi için tercih ettik. Telefonumdaki sorundan dolayı eğlenceyi çok fazla fotoğraflayamadım. Mekanın kalitesi belli, manzarası, eğlencesi harika. Dj performansı yılbaşına göre biraz sönüktü. Dans showları son derece başarılı. Yılbaşı yoğunluğundan dolayı aksaklıklar olda da biz çok eğlendik herkese de öneririz
   Beğen (2) Cevap ver
   ALİ A. ve Nurullah E. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Konumu çok iyi ancak servis ve konsept olarak beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Özellikle alt kısmında masalar çok sıkışık ve lezzet olağanüstü değil.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Boğazda deniz kenarında değil resmen suyun üzerindesiniz. Martı sesleri eşliğinde, keyifli bi akşam yemeği için gidilebilenecek en kaliteli mekan.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Beğendiğim bir mekan oturduğumuzda garson gayet güler yüzle yanımıza gelerek şakalarla bizim yüzümüzü güldürdü. fiyat bence uygun
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   gercekten cok cok guzel bir mekan. firsat buldukca giderim tadina bakarim yemeklerin. pancarli risottolari cok guzeldi. saraplarda birinci kalite .kahvaltisi da idare ediyor . bebekde gidilecek birkac mekan.
   Beğen (2) Cevap ver
   Cihan N. ve ALİ A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemekler idare eder, servis idare eder, ortam mükemmel (Boğazın içinde olur da ortam nasıl muazzam olmaz!) buna karşılık cebinizden ne mi çıkıyor "çok fazla sayıda banknot". Yolunuz Chilai' a düşerse, ne yer ne içersiniz, sever misiniz sevmez misiniz bilemem ama asla ve asla yediğiniz yemeğin, gördüğünüz servisin karşılığı olmayan bir para ödeyeceğiniz kesin. Menüde farklı hiç bir şey yok, lezzetler fena değil genellikle sıradan hatta bazen kötü bile denebilir. Fakat manzara,mekan...devamıın konumu, müzikler kısacası her ayrıntısı ile ortam fevkalade. Dolayısıyla da özellikle İstanbul'da sıklıkla söylenen klişe cümleye geliyoruz, ödenen hesap yemeklere değil manzaraya!
   Beğen (1) Cevap ver
   Ünal B. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dj performansını hep beğeniyorum manzara ve lezzetler de tabiki şahane
   Beğen (1) Cevap ver
   Aslan P. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yazdığım şikayetin ne kadar dikkate alınmayacağını düşünsem de yine de dile getirmek istedim. Dikkate alınsaydı 28.10.2014 akşam 21.00 sularında dikkate alınırdı. Şikâyet çözüm sürecini 0 olarak gördüğüm ilk yer Chilai olmuştur. Partnerimle mekana geldikten sonra anladığım ve gözlemlediğim kadarıyla partnerimin aşırıya kaçmadan samimi davranışları, Chilai ‘de bir komiyi ahlak bekçiliğine başlattı. Kimsenin geçmemesi gereken köşe masada oturuyordum. Bu elemanınız en az 5 defa o kö...devamışeye kedi gibi girip çıktı. Bu durum ben ordayken beni çok gerdi ve rahatsız olmaya başladım. Üstüne havanın soğuk olmasına rağmen tepemizdeki ısıtıcının kapatılması hadi gidin artık buradan der gibi gereken her şeyi açıklıyordu. Bu sorunumu servis elemanına bildirdikten sonra öyle bir şey olmadığını yanlış anladığımı söyledi. Bu şekilde benim tamam deyip oturmam tabiki beklenemez, açıkçası çocuk kandırır gibi cevap aldım, ve hesabı isteyip kalktım. Benim memnuniyetsizliğim için hiçbir şey yapılmadı. Bir suya 9 lira ödeyip o suyun size 7 dakikada gelmesini istemezsiniz.Meyve tabağı istedikten sonra içinde özellikle ananas istedim 12.Dakikada ananas olmadığını gelip söylediler.Bu haberin bana 3.dakikada gelmesi gerekirdi.Sonrada ananassız meyva tabağımı 8 dakika daha bekledim.Bu süre bir Steak’in gelme süresidir. Servis kalitesi çok düşük, garsonlar umursamaz, sadece yüklü miktarda bahşiş alabilecekleri masalara yönelip diğer insanlara bakmıyorlar bile. Mekânın dekorasyon ve konum kalitesi sayesinde müşteri kazanıp sabit kitlesi olmayan her insanın 1 veya 2 defa gittiği bir mekan haline gelmiş. İnternetten başka insanların yorumlarını da okudum ve tek başıma böyle düşünmediğimi fark ettim.Tek memnun kaldığım sipariş ettiğim Nachos’tu. Mojito ile alakası olmayan bir mojito geldikten sonra bunun düzeltimesini istedim sonra gelen daha iyiydi. Dünyanın her yerinde en çok satılan bu Coctail’in kusursuz gelmesi gerekirdi. Sonuç olarak vasat bir servis yüklü miktarda hesap ve memnuniyetsiz, sinirli ayrılan bir müşteriye ne söylersiniz onuda bilmiyorum. Bu kadar kaliteli bir mekan gibi gözüküp böyle bir deneyim yaşamak benim akşamımı rezil etti. Buna ek olarak şikayetim dışında şunu da söylemek istedim. Bu kadar sıradan yapılmış bir internet sitesini de hiç yakıştıramadım. Koyduğunuz video klibin görüntüsü bile telefondan çekilmiş gibi.Sekme içeriklerinde basit yazılarla yazılmış 2-3 paragraf şey var. Bu şikayetim umarım yetkili kişiler tarafından görülüp olması gerektiği gibi yanıt alırım. 1.Sınıf Üst Kalite restoran işletme anlayışı bu ise, bunu affınıza sığınarak özür dilerim. Ben bilmiyorum demek ki…
  • userName
   Beğen (1) Cevap ver
   Umut I. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Cevdet Paşa Cad. No:60 http://www.chilai.com.tr Telefon:0212 263 63 15
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Bebek civarındaki
  Dünya Mutfağı kategorisinde.
  1.
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  .Boğaz'ın hemen kıyısında, modern ve sıra dışı dekorasyonu, ünlü şeflerinin iddialı ve benzersiz menüleriyle İstanbul gece hayatının kalbi artık Chilai Bebek'te atıyor.