Yorum Yaz

Çiçek Pasajı Cadde

Türk Mutfağı Şaşkınbakkal, İstanbul
3,27 / 5 ( 15 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Çiçek Pasajı Cadde" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (15)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yılbaşında gitmiştim. Mezeler ortalamanın altında. Çalgıcılar ("Müzisyenler" dersem müzisyenlere hakaret olur) masa masa dolaşıp müşterilerin istek şarkılarını çalmaya çalıştı. Bahşiş için insanın kulağının dibine çalmasını biliyorlar ama üç tane Türk Sanat Müziği şarkısı söyledim (Hayal İçinde Akıp Geçti Ömrü Derbederim, Biraz Kül Biraz Duman, Bülbülün Çilesi Yanmakmış Güle) üçünü de bilemediler.
   Beğen (2) Cevap ver
   Ceren G. ve Fuat Şimşek bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Servis
      
   Personelin kulaga egilip bahşiş istediği mekan "0" ... Üzülerek....
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dün gece bir kutlama için gittik. Mezelerde haydarinin olmaması beni oldukça şaşırttı. Mekan da bizden başka kimse yoktu. Servisleri oldukça yetersizdi. Porsiyonlar hiç birimize yetmedi hepimiz aç kaldık diyebiliriz. Müzisyenler sürekli para para para dediler başka bir şey demediler. Tavsiye etmiyorum.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mezeler çok lezzetli servis rezalet mekanda kalorifer çalışmıyo
  • userName
   Güzeldi - Mezeler lezzetli, garsonlar ilgili, fasıl ekibi çıplak sesle güzel söylüyor, arada kalkıp oynayabiliyorsunuz, sigara yasağına uyulması sevindirici :) Nakit ve kredi kartı arasında fiyat farkı olması, biraz bu devirde ilginç
   Beğen (1) Cevap ver
   Feryal K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Müzikler çok kötü - Geçenlerde bir arkadaşımızın bekarlığa veda partisi için gittiğimiz mekanda hayal kırıklığına uğradık. Canlı müzik yapılan akşamda fasıl ekibi kendi çalıyor kendi söylüyordu. Profesyonellikten uzak bir müzik ekibi vardı ancak amatör olarak bile yetenekli değillerdi. Servis ve yemekler de pek iyi durumda değiller. Tavsiye etmiyorum.
  • userName
   Hem Eğlenceli Hem de Lezzetli - Geçenlerde bir arkadaşımızın doğum gününü kutlamak için bu mekanı seçtik. Öncelikle mezelerinin tadına baktık ve mezelerini hepimiz çok beğendik. Bu arada içkilerimiz geldi ve bir an tam istediğim gibi kıvamında ve yeterli soğukluktaydı. Ana yemek olarak seçtiğim mezgit tavanın lezzeti çok üst düzeyde olmasa da yine de lezzeti iyiydi. Köfte yiyen arkadaşlarım da köfteyi beğendiklerini belirttiler. Servis elemanlarının da oldukça ilgili olduğunu be...devamılirtmeliyim. Bu arada fasıl ekibinin repertuarı da yeterince genişti ve insanları eğlendirmeyi gerçekten iyi biliyorlardı. Mekandaki tek eksi yan ise hesap öderken kredi kartı kullanmak istediğinizde ödeyeceğiniz hesapta ufak bir artış oluyor. Bağdat Caddesi'nde biraz sapa bir yerde kalsa da bölgeye göre uygun fiyatı ve geniş repertuarlı fasıl ekibi ile denemeye değer olduğunu düşünüyorum.
  • userName
   Kim ne derse desin - Hizmeti muhteşem, garsonları güler yüzlü, yemekleri leziz, fiyatları uygun, Bağdat Caddesi'nde insanları soymaya değil ciddi anlamda hizmet vermeye kendini adamış bir mekan. Ellerine sağlık tüm emek verenlerin.
  • userName
   Daha iyisi olabilmesini adına... - Arkadaşımızın doğum gününü bu mekanda kutlamıştık. Dışarıdan fazla fark edilmese içi ve eğlencesi gayet iyiydi yalnız aynı düşüncemi yemekleri konusunda diyemiyorum. Uzun zamandır da gitmiyorum ama umarım düzelmiştir.
  • userName
   Güzel - Müzikleri çok güzel ve atmosferi sıcak. Servisi biraz yavaş olsa da nostalji yaşamak isteyenler için mutlaka gidilmeli ve bir güzel yemek yemeli. Mezeleri çok lezzetli.
  Daha Fazla
  Adres:BAĞDAT CADDESİ
  KAZIM ÖZALP SOKAK, NO:36
  ŞAŞKINBAKKAL - İSTANBUL
  http://www.cicekpasajicadde.com/ Telefon:0216 467 83 47

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Şaşkınbakkal civarındaki
  Türk Mutfağı kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Orhan B.İşletme Sahibi