Yorum Yaz

Demircan Restaurant

Restoran Beykoz, İstanbul
4 / 5 ( 4 yorum)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Manzaralı, Doğa İçinde

"Demircan Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Haftasonlarinin vazgecilmez kacis noktasi.İnsani yedirdikce yediren havasi.Organik lezzetleri aile sicakligi ve gecmisin unutulmaz anlarini bulabileceginiz bir yer.Dunyalari yedik hicte pisman olmadik:)#Favorilezzetim incik!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kuzu incik ve izgara kofte
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ailenin islettigi demircan restaurantta favori miz incik ve coban kavurma.Coban salatasida muhtesem.Aslinda ne yerseniz hepsi o kadar lezzetliki.Size getirilen herseyi buyuk bir istahla yiyorsunuz.doga icerisinde olan demircana ozellikle bilen kisiler geliyor.İceride soba basinda ekmeginizi kendinizde kizartabiliyorsunuz yada disarda somine basinda odunlari yakip keyfinize bakiyorsunuz.
   Beğen (15) Cevap ver
   Jihan G., Fatih G., Dalya S. ve diğer 12 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Doğa ile başbaşa yöresel tatlar - Demircan Restaurant doganin içinde Istanbul'da her yere yakin mesafede... Benim görüsüm hafta sonlari bir yerlere kaçmak isteyenler için ideal sayilabilir. Çünkü doga ile basbasasiniz. Temiz hava muhtesem çam kokulari. Kisin soba ve kestane keyfide cabasi bu mekanda... Yazlari ise serinde yesilliklerin içinde... Sunuda vurgulamak lazim Sile'ye denize sadece 4 km mesafede...
  Adres:Alibahadır Köyü Demircan Restaurant Beykoz/Riva (Kavacıktan 10 dakika) Telefon:0216 319 41 12
  Mesaj gönder
  Sinan Gökhan D.İŞLETMECİ
  DEMİRCAN RESTAURANT