Yemek Siparişi Ver Ne düşünüyorsun?

Doğaya Dönüş

Restoran Teşvikiye, İstanbul
4,33 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: Sodexo

"Doğaya Dönüş" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Keşke Teşvikiye civarında çalışıyor olsam da öğle yemeklerini hep burada yesem dedirtiyor burası. inanılmaz lezzetli . Tıpkı annenin, galası yapıyor gibi. fiyatları da çok uygun. sebze yemeklerini bu denli başarılı yapabilen çok yer yok. köfteler de az yağlı. ortam annenin mutfağında yemek yer gibi. Çok başarılı çok
   Beğen (1) Cevap ver
   ALİ A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Tek sorunu var - Güzel lezzetli yemekleri sakin huzurlu ortamı herşey mükemmel. Eğer Hüsrev Gerede tarafından geliyorsanız dükkana girmeden önce hafif bir yemek kokusu geliyor, bazı günler biraz ağır kokuyor. Afiyet olsun.
  • userName
   doğaya hızlı yoldan dönüş - Nişantaşı'nda çalışanların öğle yemeğiyle ilgili çözüm bekleyen iki sorunu vardır: 1. Öğlen sağlıklı ve değişik yemek yiyebilmek, 2. SodexHo ve Multinet geçen uygun fiyatlı bir yer bulabilmek. Doğaya Dönüş, dükkanda sattıkları köy sabunu, ev yapımı reçel gibi ürünler ve organik gıdalarla sadece öğle yemeğinden daha fazlasını sunuyor. Ancak annenizin evinde bulabileceğiniz pilav, fasülye, nohut gibi yemeklerin yanısıra pirinç salatasından havuçlu keke ka...devamıdar sadece o gün öğle yemeği için pişen yiyeceklerden tabak gramı başına ücret alınıyor. Güleryüzlü elemanlar camekanın arkasından müdavimlerin tabaklarını dolduruyorlar. Ayrıca Nişantaşı civarına servis de yapıyorlar. 2008 sonlarında yenilediği dekorasyonuyla samimi bir ortam yaratan mekan küçücük olmasına rağmen yemek kokusunun esamesi okunmuyor.
  Adres:Hüsrev Gerede Cad. Fırın Sok. 104/10 Teşvikiye - İstanbul Telefon:0212 260 17 61
  Teşvikiye civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  5.