Yemek Siparişi Ver Ne düşünüyorsun?

Domino's Pizza Ataşehir

Pizzacı Ataşehir, İstanbul
4,67 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: SodexoWi-fi: Var

"Domino's Pizza Ataşehir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bence Domino's en iyi pizzacıdr. Damak tadınız için tereddüt etmeden gidip bir pizza veya alabilir ve tüketebilirsiniz. Ayrıca italyano pizza ve sufle domino's ta önerebileceğim tatlardır. Çalışanlar güleryüzlü ve sıcakkanlıdır. Servis olarak gayet hızlıdır. Sürekli olarak sunulan kampanyalar fiyat konusunda pizzaları çok cazip hale getirebilmektedir. Evlere Serviste zaten 30 dk dan önce gelebilmek için ellerinden geleni yaptıklarını biliyoruz :)
  • userName
   İşte pizza! İşte hız! - Siparişi çok hızlı ve çok lezzetli hazırlıyorsunuz, işte farkınız da bu. Hem hızlı hem lezzetli, önemli olan da bu ve çalışanlar da çok sıcakkanlı.
  • userName
  • userName
   Civarın en iyi pizzacısı - Ataşehir civarında oturanlar için en iyi tercihlerden biri. Servis hızlı ve kaliteli, gelen pizza ise gerçekten lezzetli. Ataşehir'deki diğer pizzacılar arasında en iyisi denilebilir. Ayrıca Domino's kalitesinden şaşılmamalı.
  • userName
   Lezzetli pizzalar - Alışılageldiği gibi bir çok zincir restaurantta hizmet kalitesi pek iyi değildir. Ancak Domino's Pizza Ataşehir şubesinde bu durumun tam tersi. Elemanları gayet iyi niyetli ve güler yüzlü, evlere siparişlerinizde de oldukça hızlılar.
  Adres:Ataşehir Bulvarı Ata 3/5 No:3 http://www.dominos.com.tr Telefon:0216 455 51 21
  Mesaj gönder
  Aylin Ş.Müşteri İlişkileri Uzmanı
  Domino’s olarak asıl işimiz, lezzetli pizzalar yapmak. Hem yepyeni pizza ürünlerimizi tüketicimizin beğenisine sunarken, muhteşem kampanyalarla da bunları desteklemek işimizi hızlı ve eğlenceli kılıyor.