Puan Ver

Dönerci Ali Efendi - Ataşehir

Dönerci Ataşehir, İstanbul
3,74 / 5 ( 18 yorum)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: Sodexo

"Dönerci Ali Efendi - Ataşehir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (18)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Popülerliği artan bir yer. Fskat kıymadan yapılmış ve soğuk odada bekletimis et, iyi pişirilmesine karşın, lezzetli değildi. Anadolu'da orta halli biryere gittiğinizde bundan daha iyisini yiyebilirsiniz. Geçen hafta Bursa l'da yediğim dönerden sonra, bu lezzet çok yavan geldi. Hammadde doğal organik olması çok önemli.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Pilavüstü döneri lezzetli, servis elemanları kibar ve çok ilgiliydiler. Fiyat makul.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, standart dönerci mantığı ile açılmayan bir mekan burası. İşletmecisinden, çalışanına herkes gayet saygılı ve kibar. Mekan ferah, rahatsız edici hiçbirşey yok. Müziklere kulak verdiğinizde dönercide olduğunuzu unutursunuz diyebilirim. Yemekleri tadında, fiyatlar makul. Künefesi muhteşem :) Mutlaka uğrayın..
   Beğen (3) Cevap ver
   Baran T., Kemal A. ve Cemil T. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
  • userName
   ?? - Masaları dolu görünce lezzetine insanların geldiğini sandığım mekan. Ekmeğin arasında ara ki döneri bulasın. Porsiyon isterim diyene aldığın yavan tadı beğenebilecek misin diye sorarim. Soğuk ve kalmış etleri servis ediyorlar sanki. Bir daha denenmeyecekler arasında.
  • userName
   Bir yavanlık var burada ama ne ? - Arkadaş ısrarı ile Ali Efendi'de buluşma kararı aldık diğer arkadaşlarla beraber. Mekan temiz pak. Fakat etlerinde aynı lezzeti alamadım. Çok et gurmesi değilim ama daha daha iyilerini yediğimden birşeyler eksik olduğunu anlıyorsun. Civar bölgelerinde çok fazla altarnetif var. Eğer bu şekilde orada kalıcı olmak istiyorsa bence biraz daha özen göstermeli diye düşünüyorum.
  • userName
   Taklitler Orjinalin Değerini Artırır - Nedense buraya bir rezervim vardı. Başkasının başarısı üzerinden ticareti hiç etik bulmam. Ali Efendi de böyle bir şey. Kendine özgü bir şeyi yok. Merak ve ısrar üzerine gittim denedim. Döner konusunda hassasiyetimi bilenler bilir. Çok başarılı değildi. Dizim öncesi et işleme çok önemlidir. Burada o deneyimi göremedim. Yaprak döner inceliği yok. Orjinali varken taklitlerinden sakınmak lazım.
   Beğen (1) Cevap ver
   Adem D. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Normal - Öyle ahım şahım bir döner değil fakat servis&sunum ve mekanın temizliği dikkat çekiyor. Fiyatlar normal
   Beğen (1) Cevap ver
   Adem D. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
  • userName
   Dönerci Ali Efendi - Yeni yerine taşınan Dönerci Ali Efendi, özel tarifiyle hazırlanan süzme mercimek çorbasının ardından etin en lezzetli halini misafirlerine sunuyor. Öğle aralarında Ataşehir civarındaki çalışanların uğrak yeri olan restoranın en güzel tarafı ise tereyağı ve sosla zenginleştirilmiş İskendender. Fiyatlar ise gayet makul: Bir porsiyon döner 12.5, İskender ise 14.5 TL.
   Beğen (1) Cevap ver
   Adem D. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Ataşehir 36 Ada No:38 Ataşehir http://www.donercialiefendi.com Telefon:0216 580 92 92
  Mesaj gönder
  Ümit Ç.İletişim
  Mekanist üyelerini bekliyoruz.