Yemek Siparişi Ver Yorum Ekle

Dönerci Ali Efendi - Ataşehir

Dönerci Ataşehir, İstanbul
3,74 / 5 ( 19 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: Sodexo

"Dönerci Ali Efendi - Ataşehir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (19)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Şiddetle fırında kaşarlı dürüm isteyin ;) Çorbasını da pul bibersiz ve limonsuz içmeyin şifa bu şifa
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Popülerliği artan bir yer. Fskat kıymadan yapılmış ve soğuk odada bekletimis et, iyi pişirilmesine karşın, lezzetli değildi. Anadolu'da orta halli biryere gittiğinizde bundan daha iyisini yiyebilirsiniz. Geçen hafta Bursa l'da yediğim dönerden sonra, bu lezzet çok yavan geldi. Hammadde doğal organik olması çok önemli.
   Cevapları göster
   Devran S. 5 ay önce
   Alp bey kıymadan yapılmış demiş fakat ben kendim gittim gördüm döner takılmasını ve terbiyesini be ...devamı nce sizde bir gün gidin talep edin ;) Et iyi pişerse her yer de güzeldir. Etin piştikten sonra yeme süresi ise 10 dk dır yoksa et den bir tat alamazsınız. ;)
   Taygun G. 5 ay önce
   Yaw zırvalamış adam :) Ağzının tadı yok
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Pilavüstü döneri lezzetli, servis elemanları kibar ve çok ilgiliydiler. Fiyat makul.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, standart dönerci mantığı ile açılmayan bir mekan burası. İşletmecisinden, çalışanına herkes gayet saygılı ve kibar. Mekan ferah, rahatsız edici hiçbirşey yok. Müziklere kulak verdiğinizde dönercide olduğunuzu unutursunuz diyebilirim. Yemekleri tadında, fiyatlar makul. Künefesi muhteşem :) Mutlaka uğrayın..
   Beğen (4) Cevap ver
   Baran T., Kemal A., Cemil T. ve diğer 1 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Beğen (1) Cevap ver
   Donerci Ali E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   ?? - Masaları dolu görünce lezzetine insanların geldiğini sandığım mekan. Ekmeğin arasında ara ki döneri bulasın. Porsiyon isterim diyene aldığın yavan tadı beğenebilecek misin diye sorarim. Soğuk ve kalmış etleri servis ediyorlar sanki. Bir daha denenmeyecekler arasında.
   Cevapları göster
   Taygun G. 5 ay önce
   Bize niye öyle gelmedi acaba ?
  • userName
   Bir yavanlık var burada ama ne ? - Arkadaş ısrarı ile Ali Efendi'de buluşma kararı aldık diğer arkadaşlarla beraber. Mekan temiz pak. Fakat etlerinde aynı lezzeti alamadım. Çok et gurmesi değilim ama daha daha iyilerini yediğimden birşeyler eksik olduğunu anlıyorsun. Civar bölgelerinde çok fazla altarnetif var. Eğer bu şekilde orada kalıcı olmak istiyorsa bence biraz daha özen göstermeli diye düşünüyorum.
   Cevapları göster
   Taygun G. 5 ay önce
   Ataşehir de arkadaşımda kalıyordum mekanist den baktım ve en yakın burası diye geldim. Ama öncesin ...devamı de yorumları okudum millet ne demiş diye size cvp vermek istedim siz et den anlamıyorsunuz. o yüzden yorum bile yapamazsınız bu konuda. Bence harikaydı tavsiyemdir deneyin...
  • userName
   Taklitler Orjinalin Değerini Artırır - Nedense buraya bir rezervim vardı. Başkasının başarısı üzerinden ticareti hiç etik bulmam. Ali Efendi de böyle bir şey. Kendine özgü bir şeyi yok. Merak ve ısrar üzerine gittim denedim. Döner konusunda hassasiyetimi bilenler bilir. Çok başarılı değildi. Dizim öncesi et işleme çok önemlidir. Burada o deneyimi göremedim. Yaprak döner inceliği yok. Orjinali varken taklitlerinden sakınmak lazım.
   Beğen (1) Cevap ver
   Adem D. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Devran S. 5 ay önce
   Bende döner konusunda çok hassasım mehmet bey :D:D denedim ve şu anda piyasadaki en iyi terbiye ed ...devamı ilmiş döner diyebilirim. Dizimi de üretime de gittim çok başarılılar. Taklitlerin reklamlarını yapmaktan siz bir kopun artık ya :)
  • userName
   Normal - Öyle ahım şahım bir döner değil fakat servis&sunum ve mekanın temizliği dikkat çekiyor. Fiyatlar normal
   Beğen (2) Cevap ver
   Adem D. ve Donerci Ali E. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
  Daha Fazla
  Adres:Ataşehir 36 Ada No:38 Ataşehir http://www.donercialiefendi.com Telefon:0216 580 92 92
  Mesaj gönder
  Ümit Ç.İletişim
  Mekanist üyelerini bekliyoruz.