Ne düşünüyorsun?

Doyiva Hızlı Yemek - Kadıköy

Ev yemekleri, Ev yemekleri Kadıköy, İstanbul
4,33 / 5 ( 3 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Doyiva Hızlı Yemek - Kadıköy" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (3)

  • userName
   Her Şeye Rağmen Güzel Hizmet - Öncelikle ben internet üzerinden sipariş vererek tanıdım burayı. Çeşit avantajı, açıklayıcı bilgileri, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirenlere güzel bir alternatif. Çok hızlı servisleri var ve ilgililer. Fiyatlar makul. Yemeklerin lezzetini orta kalitede buluyorum. Daha güzel olabilir. Tatlı çeşitleri de fazla olabilir. Mesela sütlü tatlılar , mesela yapılması kolay irmik tatlıları. Tüm bunlara rağmen henüz keşfetmediyseniz, öğlenleri ...devamıiş yerinde ne yesem karmaşası yaşıyorsanız bence sitesini ziyaret edin.
  • userName
   Süper - Geçen hafta Kadıköy'de tesadüfen önünden geçerken dikkatimi çekti. İçeri girip, gıda mühendisinden bilgi aldım. Bir cafe'de gıda mühendisinin olması, gerçekten bu işe verilen ciddiyeti gösteriyor. O kadar güzel bilgiler aldım ki, denemeye karar verdim. Ben hindi tandır yedim, yanında patates püresi vardı. Gerçekten çok lezzetli. Püre de tam kıvamındaydı. Üstelik bir esnaf lokantasında, çorba parasına harika bir yemek yemiş oldum. İster orada ye, istersen al evde ısıt ye. B...devamıenim gibi çalışan bayanlar için, müthiş bir fikir. Emeği geçen herkese teşekkürler...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Ürünleri inanılmaz lezzetli, üstelik fiyatları da çok uygun. Eve servisleri de var
  Adres:OSMANAĞA MAH. ŞEMSİTAP SK. NO:22/B KADIKÖY Telefon:02163385544