Ne düşünüyorsun?

Dürümzade - Beyoğlu

Kebapçı Beyoğlu, İstanbul
3,71 / 5 ( 22 yorum)

Mekan Özellikleri


Yemek tipi: Fast Food

"Dürümzade - Beyoğlu" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (22)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bence Beyoğlu'nda dürümün tek adresi. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Mekan olarak küçük ama çok kalabalık olmayan bir yer. Fiyat olarakta çok çok uygun. Buranın dürümü ölmeden önce yenilecek 100 yemek listesinde başlarda diyebilirim :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Anthony Bourdain'in TV programında adını not etmiştim. Çok güzel adana kebabı yaptıklarını düşünüyorum. Masadaki hanımlar çok yağlı bulduklarını söylediler, yağa hassas olanlar için not düşelim. Doyurucu olması için dürümü duble söylemekte fayda var. Lavaş lezzetli, garnitürler taze. Dükkanın içi biraz dumanaltı ancak dürümcü dediğin böyle olur değil mi?
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Beyoğlu'nun en over bölgesinde. Ortamdan dolayı zaten girmeden yıldızları düşürdüm. Adana dürüm için geldik tavsiye üzerine. Kebaplar minnacık o yüzden dürümün içine duble adana çektirdim. Lezzet eh. Mekanı tavsiye edemiyorum haliyle
   Önceki cevapları göster
   özlem demir 5 ay önce
   :)
   Poyraz K. 5 ay önce
   :)
   Eda T. 5 ay önce
   afiyet olsun Poyraz :)
   Poyraz K. 5 ay önce
   Teşekkürler Eda hanım :)
   Eda T. 5 ay önce
   Rica ederim Poyraz ;)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Lezzet fena değil..Ama abartılacak kadar da güzel değildi.Ortam da çok hoşuma gitmedi.Çok ucuz olmasından dolayı etlerin güvenilirliği konusunda beni düşündürdü. Dürümün fiyatı:6 TL
   Beğen (1) Cevap ver
   İstanbul Kazan Ben Kepçe bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İstanbul'un en iyi dürümlerinden etler çok iyi pişmiş ve adananın tadı hala damağımda fiyatı da Taksim/Beyoğlu'na göre gayet uygun bence kesinlikle gidilir.
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bir sene önce gitmiş olmama rağmen tadı hala damağımda. Mutlaka gitmenizi öneririm.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Nevizade çıkışından sağa dönüp Ömer Hayyam yönüne doğru ilerlediğinizde köşe başında karşınıza çıkan mekan. Küçük fakat hem yerli hem de yabancı turistler tarafından oldukça ilgi gören bir yer. Dürümler çok lezzetli. Lavaşa hayran kalmamak elde değil. Et oranı biraz az ama bu konuda çok takıntılı değilseniz kesinlikle rahatsız olmayacaksınız. Fiyatlar çok uygun. Denemenizi tavsiye ederim.
  • userName
   Aralara sıkışmış bir yer - Beyoğlu'nu iyi bilmeme rağmen buraya her gidişim de önce bir başka yerlere gidiyorum, daha sonra buluyorum. Dürümzade benim Anthony Bourdain sayesinde keşfettiğim mekanlardan birisi. Çalışanları çok ilgililer, dürümler lezzetli ve fiyat çok uygun.
  • userName
   Mekan Küçük - Lezzet Büyük.. - Antakya usülü lavaş içinde on numara lezzet. Mekan küçük. Öyle uzun uzadıya oturulacak bir hali yok. Ancak, dürüm çok lezzetli. Yedikçe yiyesi geliyor insanın. Fiyat daha da müthiş. 5 TL. Henüz gitmemiş olanlar..! "Çok şey kaçırıyorsunuz..."
  • userName
   Lavaş kusursuz, dürüm idare eder.. - Lavaşı güzel, dürüm acılıydı, biraz Urfa dediğim halde. İçindeki mor lahana turşusu ilginç olmuş. İç malzemesi boldu; fakat et az gibiydi. Tadı güzeldi, kömürde yaptıkları için muhtemelen. Haliyle biraz geç geliyor. Açık ayran yoktu. Toplamda 11 kişinin oturmasına imkan var. Mekan küçük biraz.. Fakat her dürümcüde olan garip bir koku vardır burada yoktu :) Servis hızlıydı fakat birçok mekanda istenmese bile ortaya acı, ezme vs. bir şeyler koyul...devamıur, söylemedik ve vermediler de... Fiyat da ortalama. Gidin ve deneyin derim..
  Daha Fazla
  Adres:Kemer Hatun Cd. No: 26/A Beyoğlu Telefon:0212 249 01 47