Sipariş Ver Yorum Yaz

Egg & Burger - Teşvikiye

Burgerci Teşvikiye, İstanbul
3,91 / 5 ( 115 yorum)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: SodexoPaket servis: Var
Alkol: YokYemek tipi: Fast Food
Diğer özellikler: Açık Alan

"Egg & Burger - Teşvikiye" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (115)

  Daha Fazla
  Adres:TEŞVİKİYE ŞUBE (212 296 96 33 : Ahmet Fetgari Sokak 38/A Teşvikiye (Teşvikiye Camii'nin k... devamı6;şesinden sağa sapın yokuş aşağı yolu takip edin 20m sonra sol köşede) ETİLER ŞUBE (212 265 0 999): Yıldızçiçeği Sokak 2/E Etiler (Nispetiye caddesi üzerindeki Venüs pastanesinin karşı sokağında) GÖKTÜRK ŞUBE (212 322 22 00): Belediye Caddesi 25/5 Göktürk (Ana cadde üzerindeki Petrol Ofisinin arka sokağında) http://www.eggandburger.com.tr Telefon:02122969633
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Teşvikiye civarındaki
  Burgerci kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Zeki A.mekan sahibi
  Amerikan "Casual Dining" tarzında hazırlanan zengin mönüsüyle her yaşa, özellikle boğazına düşkünlere hitap eden yemekleriyle, Nişantaşı'nın yeni ve tek "diner"i olarak çekirdek ailemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
  Sadece ... devamıgözünüz değil mideniz de, cheflerimizin hazırladığı birbirinden özel yumurta, sandwich, burger, hotdog, salata ve makarna çeşitleriyle doyacak! Yemeklerinizin gözünüzün önünde pişmesini sıcak kahve ve sohbet esliğinde beklerken, güne ve hayata dair tum yorgunluğunuz kapının esiğinde kalacak.. Daha özellerini ve hatta size özelini yaşamak icin hepinizi Egg&Burger'a bekliyoruz.. not: Burger'larimiz dana antrikottan yapilmaktadir.