Puan Ver

Elite Garden Cafe & Bar

Cafe, Türk Mutfağı Avcılar, İstanbul
3,75 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Elite Garden Cafe & Bar" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Evim gibiydi - Bu mekan hayatımda gittiğim en güzel mekanlardan biri. Avcılar'da oturduğum dönemde her akşam buradaydım ve deniz manzarasıyla olağanüstü dekorasyonuyla ev konforunda bir cafe. Hem alkollü hem alkolsüz içecek bulabiliyorsunuz. Canlı müzik de var artık. Bir kere giderseniz emin olun ilk fırsatta yeniden gitmek isteyeceksiniz. Şuan Levent'te oturduğum için pek vaktim olmuyor ama ilk fırsatta yeniden gideceğim. Tavsiyedir, şiddetle önerilir :)
  • userName
   Hoş bir mekan.. - Genellikle kalabalık olan bu mekan arkadaş buluşmaları için ideal.
  • userName
   Güzel - Yeşil ile ahşabı buluşturan dinlendirici dekorasyonunu, güzel müziklerle süsleyen Garden Cafe, ev yemeklerinden salatalara, et çeşitlerinden şaraplara uzanan zengin menüye sahip.
  • userName
   Avcılarda Nezih Bir Mekan - Mekanı açılışından beri takip ediyorum. Mekan, günlük buluşmalar, arkadaş sohbetleri için sakin ve özenli ortam sağlıyor. Menüsü her ne kadar iddialı diyemesem de yetersiz değil. Özellikle soğuk kahveleri Avcılarda'ki birçok mekandan bir adım ileri taşıyor mekanı. Mekan büyük değil ama son derece güzel bir sahil manzarasına ve güzel bir bahçeye sahip. Arkadaş buluşmalarınızdan Avcılar dışına çıkmaya üşenirseniz aklınızda bulunması faydalı.
  Adres:Dr. Sadık Ahmet Caddesi No:99 Telefon:212-5934950
  Avcılar civarındaki
  Cafe kategorisinde.
  5.