Bu mekan kapandı!Bu mekan artık burada faaliyet göstermiyor.
Yorum Yaz

Giritli By Theo

Ege Mutfağı Suadiye, İstanbul
2,42 / 5 ( 13 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Otopark: VarRezervasyon: Gerekli
Alkol: VarSigara alanı: Sigara içilebilir alan, Sigarasız alan
Mekan tarzı: Popüler, Şık-lüksNe için uygun: Doğum Günü
Müzik türü: Canlı Müzik, Dans

"Giritli By Theo" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (13)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   ufak bir mekan ve masalar sıkış sıkış . yanındakinin konuşmalarını duymadan konuşamıyorsun. dans alanı çok ufak. grek müzüği reklamı yapıyorlar ama çıkan şarkıcılar bir iki yunanca şarkıdan sonra başlıyor türk müziğine ve öyle devam. arada bir de sirtaki dersi veren dans okulunun öğretmenleri gelip sirtaki yapıyor ve okul reklamını yapıyorlar. işte size sözde yunan tavernası. Artık herkes rahatça yunanistana gidip gerçek tavernaları gördü. bu yüzden böyle çakma tavernacılık yapm...devamıamaları lazım. tabak kırmaya falan da kalkmayın, yanımdaki masa yaklaşık 400 kağıt bayıldı. ilk açıldığında çok kaliteli ve düzgün imiş. sadece imiş. bu kış nasıl olacak bilmiyoruz. tıka basa dolu olunca servisi yetiştiremiyorlar. Ayrıca içki fiyatları bir hayli tuzlu. oradaki bir şişe içki parasına dışarıda dört kişi rahatlıkla içkisiz yemek yenir.
   Beğen (8) Cevap ver
   Alara G., Nesin G., Kelly S. ve diğer 5 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Adam başı 100 kağıda,,yazık çok daha güzel mekanlar var...Kazıklandık ama bi daha olmaz
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eğlence fena değil,içeçek fiyatları kazık,sakın aldanmayın
  • userName
   Kapasiteyi zorlayınca eğlenmek zorlaşıyor - Aslında müzikleri oldukça iyi olan bir mekan ancak daha çok insan alabilmek için kapasiteyi zorlayacak sayıda masa koyuyorlar, bu yüzden de ayağa kalkıp dans etmek eziyete dönüşüyor, sürekli garsonlarla veya diğer insanlarla çarpışıyorsunuz. Ayrıca fix menüdeki yemekleri de oldukça yetersizdi, sadece müzik için gidilebilir.
  • userName
   Yazık çok yazık...:(( - Eşimle günler öncesinde rezervasyon yaptırmış olmamıza rağmen mekana gittiğimizde bize tam kapı ağzında,sırtınız giriş kapısına dayalı oturabileceğiniz,belli ki son anda sıkıştırılmış bir masa gösterildi..İçersinin durumu da işletmenin ne kadar açgözlü,özensiz bir zihniyette olduğunu belli edercesine tıklım tıklımdı,masalar,oturanlar sıkış tıkış...Nerde kalkıp dans edeceğiniz alan!!!!! Üstelik garsonun üslubu,tavrı çalışanların da en ucuzunun seçildiğini ...devamı gösteriyordu..Evimiz çok yakın,araba almadan gideriz derken büyük hayal kırıklığı ile karşılaştık,gösterilen kapı ağzındaki masalarıyla onları bırakıp çıktık..Bu mekan değil ama işletmenin anlayışı,çalışanları gerçekten muhitimize yakışmamış,yazık..
  • userName
   Değişik eğlence mekanı... - Kolay ulaşılabilir ve merkezi bir mekan... Kutlamalar için vs. güzel, ama biraz küçük ve dolu oluyor. beyoğlu rakısı ikram ediliyor, yiyecekler güzel ve özenli, ayrıca garsonlar sürekli etrafınızda dolaşıyor, bunun için fix ücret üstüne kişi başı bir ücret almaya çalışıyor olmaları saçma ama. Canlı Türkçe müzik ile başlıyor, sonra dansöz ve sonra yunan müziği ve danslar eşlik ediyor. Dans konusunda reklam kokan hareketler mevcut, dans merkezi olan ins...devamıanlar çıkıp gelin size de böyle dans ettirelim diye takılıyorlar işte, bu biraz rahatsız edici.
   Beğen (1) Cevap ver
   ümran K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Son iki senedir arkadaşlarmla sık gittiğim mekanlardan biri müzik coşku heyecan harika ... ama yemekler kalite nin çok altındaydi ege mutfağından pek bir şey göremedim, ara sıcaklar soğuk !
   Beğen (1) Cevap ver
   ümran K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Ortam küçük olsada mezeler lezzetli anadolu yakasında küçük rum tavernası ;)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Bozuk balik verip uyarmamiza ragmen degistirmediler aksam kusanlarin hesabini kim verecek?
  • userName
   Giritli by Theo - Suadiye otelinin tam karşısındaki Suadiye Park'ın ikinci katında bulunan Ege ve Girit mutfağından leziz (!) yemekler sunan bir mekan... Eğlenceye dansa Greek müziğine diyeceğim yok... Sahneye çıkan sanatçılar başarılıydı. Ama Ege mutfağından bir şey göremedim. Yemek vasatın altında... Mezeler çok kötü, ara sıcak olarak içinde ne olduğunu anlayamadığım börek ve galeta ununa bulanmış yanık bir (sanırım) balıktı. Sıcaklar gayet soğuktu. Levrek ya da beğendili köfte ...devamı seçiyorsunuz ana yemek olarak.. Servis kötüydü. Masamıza su bile koyamadılar. En sonunda masamıza su koyar mısınız diye rica etmek durumunda kaldım.. Bir daha gider miyim bilemiyorum ama aç kaldığım kesin...
   Beğen (1) Cevap ver
   ümran K. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Suadiye Park Plaj Yolu A Blok Kat:2 Suadiye http://www.giritlibytheo.com/ Telefon:0216 464 27 13
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Suadiye civarındaki
  Ege Mutfağı kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.
  Mesaj gönder
  Teo K.İşletme Sahibi
  Anadolu yakasının yeni Eğlence merkezi GİRİTLİ by THEO,THEO nun işletmeciliğinde Suadiyedeki nezih konumu,eşsiz dekoru,Ege ve Girit mutfağının spesyalitelerinden oluşan leziz menüsü,hızlı ve kaliteli servisi,Buzuki eşliğinde Türkçe ve Greek müzikli programıyla zeybekler,sirt... devamıakiler eşliğinde unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız. 18 Kasım dan itibaren Greek Müziğin ustası FEDON sizlerle olacak ve dönüşümlü birçok ünlü sanatçı bizlerle olacak. 180 kişilik kapasitesi ile özel davet,iş toplantıları ve düğünlerin vazgeçilmez mekanı olan mekanımızda sigara yasağı konusunda sizlere özel sigara içme alanlarımız ile hizmet vermekteyiz. En kısa zamanda sizleri ağırlamak dileğiyle.