Yorum Ekle

İstanbul Üniversitesi Profesörler Evi Restoranı

Türk Mutfağı Beyazıt, İstanbul
3,67 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Tarihi Turistik

"İstanbul Üniversitesi Profesörler Evi Restoranı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Mekan ve ambians şık olmasına rağmen yemekler vasat. Yine de yemek için çok kötü bir tercih sayılmaz.
  • userName
   Uygun fiyatlar, lezzetli yemekler - Mekan çok güzel, yemekleri orta üstü. Çalışanlar ilgili ve seviyeli. Zeytinyağlı tabağını çok seviyorum. Tatlılar genelde hafif oluyor. Tek eksik noktası yemek yelpazesinin dar olması. Eğer üniversitede bir tanıdığınız varsa öneririm.
  • userName
   Profesörlere profesyonel aşçı ... - Evet burada yemek yemek her öğrencinin rüyasıydı. Bir kere hem bina açısından bir ayrıcalık dekor da güzel, soylu evinde gibi hissediyorsunuz. Sanki başka bir yüzyıla geçiş yapar gibisiniz içeri girdiğiniz andan itibaren. Evet ben ve birkaç şanslı arkadaşım burada öğrenciyken yemek yeme şansını bir iki kez elde ettik. Bir kere Merkez Kampüs'ten çıkan yemeklerle hiç alakası yok. Yemekler o kadar lezzetli ve o kadar güzel ki. Sevgili hocamız nasıl...devamı buldunuz yemekleri, tatlı biraz vasat olmuş galiba keşke diğerini deneseydiniz gibi bir cümle etti. Biz hala buna güleriz kendi aramızda: "Yemek süperdi ama işte demek damak o tatlara alışınca onda da kusur buluyor, göreceli durum." diye konuşuruz. Kabak tatlısıydı ve muhteşemdi bize göre bu arada. Yani "Vay be profesörlere profesyonel aşçı var demek ki baksanıza yemek bile profesyonel." Evet güzeldi sonuçta yemekler ve biz hocamızın misafiri olarak para bile ödemedik. Tanıdık varsa, işiniz düşerse mutlaka deneyin derim ben.
  • userName
   Bu fiyatlara, bu kalite - Açıkçası dışarıdan müşteri alıp almadıklarını tam bilmediğim bir mekan. Ancak iş gereği İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü'ne gittiğimiz bir gün bizi burada ağırladılar. Tarihi dokusu gayet güzel korunmuş güzel bir bina içerisinde, seri ve hızlı bir servis eşliğinde güzel yemekler yedik. Sosyal Tesis olmasının getirdiği bir avantajla Çorba, Ana Yemek, Salata ve Tatlı için takribi 13-14 milyon verip çıktık. Gün gelir de yol düşerse ve dışarıdan müşteri ...devamıalıyorlarsa veya üniversite de tanıdık varsa mutlaka denenmeli.
  http://www.istanbul.edu.tr/sosyaltesisler/ Telefon:0212 440 00 00 Dahili 10431