Yorum Ekle

Köz Kanat - Ataşehir

Restoran Ataşehir, İstanbul
3,92 / 5 ( 59 yorum)

Mekan Özellikleri


Mekan tarzı: Popüler

"Köz Kanat - Ataşehir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (59)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Annemin doğum gününde tercih ettik, 3 kanat 1 köfte ki köftesi de güzeldi, patlıcan salatası, semizotu, çiğköfte, taze fasulye, 2 incir tatlısı, 2 künefe ve alkolsüz içecekler ile 157 tl ödedik 4 kişi. Harika değil de ne:)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ailecek -6 kişi- dışarıda yemek isteyince yine yakınlığı nedeni ile buraya geldik. Kanat ve beyti ağırlıklı sipariş verdik. Kanat pek sevmem, ama buranın ki güzel oluyor. Bol etli. Sunumlarda güzel. Beyti fena değildi ama tam aradığım tat bu değil. 3 yaşındaki yeğenimle gelmiştik, ilk defa çocuk alanını kullandık. Çocuklara sürekli göz kulak olan bir abla olduğundan çok rahat ettik. Aslında hafızada kalınacak kadar sık gelmesekte yine de hep ailecek geliyoruz ve servis elemanları ...devamıbizi tanıyor. Şaşırıyorum ve memnun oluyorum bu duruma. Bu sefer gittiğimizde müesseseden meyve ikramı yaptılar, bu jestleri de hoşuma gitti. Arada bir yan taraftaki kebabçıyı da deneyelim desekte yine soluğu burda alıyoruz.
   Beğen (28) Cevap ver
   Cihan N., Emel E., Murat U. ve diğer 25 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kanatlar güzel bol etli ve iyi pismis.Gavur dağı salata ve içli köfte de çok hoşuma gitti. Alkol ve kebab servisleri de mevcut. Servis, ilgi genel olarak memnun kaldık.
   Beğen (8) Cevap ver
   Sinem A., Çağlar Ö., Cihan N. ve diğer 5 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Uzun zamandır yemek için gelmiyorduk. Geç bir vakitte karnımız acıkınca aklımıza hemen burası geldi. Geniş pencereli yarı açık alanı oldukça serin oluyor, püfür püfür eserken yemek yemek hatta içmek keyifli burada. Yemekler lezzetli servis hızlı idi. Tabi bunda bizim kapanmaya yakın gitmemizin de etkisi olabilir :) 4 kişilik yemek için alkolsuz içecekler dahil 100TL ödedik. Fiyatta gayet makul.
   Beğen (19) Cevap ver
   Fatih G., Ece K., oğuzhan Z. ve diğer 16 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   iftarda kendilerini aşmışlar gerçekten harika yemekler servis herşey çok güzeldi tavsiye edilir
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   keep calm and eat kanat!
  • userName
   Kanatlar tam kıvamında, kuru değil lezetli. Ama geç servis edildi. The wings tast very good, but the service is not that good.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Kanatlar, çiğköfte ve acılı ezme harikaydı.
   Beğen (2) Cevap ver
   Milijana Markovic ve Güneş K. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tavuk kanat konusunda gerçekten başarılılar. Mekan gerçekten çok büyük ve dolayısıyla özellikle haftasonu çok kalabalık oluyor. Yoğunluğa göre bazen servis yavaşlasa da kaliteden ödün vermiyor. Mezeleri, salataları da gerçekten lezzetli ama etlere ayrı bir paragraf açmak gerekiyor. Tavuk dışındaki etler de çok lezzetli. Katmere de değinmeden edemeyeceğim, gevrek ve iç baymayan tatlılığı ile damakları şenlendiriyor. Alkollü olması ve maç yayını olması önemli artıları ama çocuk oyun...devamı alanı gerçekten fark yaratıyor. Ataşehir bölgesinin öne çıkan işletmelerinin başında geliyor.
   Beğen (1) Cevap ver
   Banu A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Et konusunda iyiler ama mezeler için aynı şeyi söyleyemem. Bir de bu kadar nezih bir yerde neden maç yayını yapılıyor anlamıyorum. Ne zaman denk gelsek kafamız şişiyor. Şu sigara olayına da bir çözüm bulmaları gerekiyor, sigara içilmeyen alanda bile üstümüze koku siniyor. Servis ve hizmet gayet iyi.
   Beğen (3) Cevap ver
   Poyraz K., Cihan N. ve Fuat Şimşek bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Küçükbakkalköy mah. Ahmet yesevi cad.Doruk sok. Ergovan parkı 7 / A Ataşehir, 34... devamı250 Istanbul, Turkey http://www.kozkanat.com.tr Telefon:0216 577 75 44 0216 577 75 45
  Mesaj gönder
  Dogan H.İşletme
  KÖZ KANAT ATAŞEHİR