Bu mekan kapandı!Bu mekan artık burada faaliyet göstermiyor.
Ne düşünüyorsun?

Levendiz Rum Meyhanesi

Balıkçı, Meyhane Ortaköy, İstanbul
3,83 / 5 ( 42 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Levendiz Rum Meyhanesi" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (42)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   mezeler, balik, tatli cok lezzetliydi, ortam zaten sahane, köprünün ısıkları ve bogaz manzarası eşliğinde canlı müzik ve eğlence..fiyatlar da benzer mekanlarla kıyaslayınca uygun sayılır.. gecenin sonunda masamızdaki tüm dolu sigara paketlerini de kaldırmasalardı servis de süper diyebilirdim..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Geçen hafta, iyi yorumlara ve mekanın manzarasına kanıp buraya gitme gafletinde bulunduk. Lezzeti ortalamanın altında olan mezeler, siz gelmeden masanızda sizi bekliyor oluyor. Ara sıcak olarak peynirli börek ve ciğer tava servis ediliyor. Mekanda sürekli olarak bir şeyleri yetiştirme çabası olduğundan yediklerinizden çok keyif almıyorsunuz. Ana yemek olarak gelen balık lezzetli olmakla birlikte oldukça küçük. Her şeyde olduğu gibi canlı müzik ekibi de vasat. En kötü fiyat/perform...devamıans mekanlarından. Meyhane kültürü olan birinin buradan zevk almayacağına çok eminim. Bir daha asla gidilmeyecek bir mekan olarak sonlandı gece bizim için.
   Beğen (1) Cevap ver
   Nihan A. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Nihan A. 11 ay önce
   Oh be, sonunda. Yaşadığımın ve düşüncelerimin bir aynası olmuş, elinize sağlık. Memnun kalanların ...devamı meyhane ve rakı kültürü anlayışını gerçekten oturup konuşmak istiyorum.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Harika boğaz manzarası ve canlı müzik eşliğinde İstanbul'da yaşamak güzel dediğiniz ender mekanlardan biri. Fix menü ve sınırsız alkol uygulanmaktadır.Yemekleri fena değil.Ayrıca kız kıza güvenle gideceğiniz bir mekan.
  • userName
   Mekanda meyve yok !!!
   Beğen (1) Cevap ver
   Nihan A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Su ana kadar mezeler zayif ses duzeni bu saat icin fazla yuksek. Kisaca ilk bi saat icin pek basarili degil
   Beğen (1) Cevap ver
   Nihan A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Beğen (1) Cevap ver
   Mehmet I. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Geçtiğimiz hafta şehir dışından arkadaşlarımla canlı müzik ve deniz kıyısında olması sebebi ile uğradık. Hafta içindeki fix menü uygulamasına dahildik. Mezeler biz gelmeden hayli zaman önce masaya yerleştirildiği için oldukça beklemişti. Aynı şekilde kepekli ekmekler de sertleşmişti (kızarmış ekmek gelmediğini belirtmek isterim bu arada). Masada 4 kişi için yaklaşık 10 çeşit meze bulunmakla birlikte (tarama, pilaki, şakşuka, turşu kavurma, humus gibi) birçoğunun tabaklarına doku...devamınmadık bile. Meze lezzeti ortalama/ortalama altı. Ara sıcak niyetine ortaya gelen yaprak ciğer ortalamanın biraz üzeri, gelen peynirli börek ise benim hoşuma gitti. Yalnız hiç hoş olmayan nokta şu ki: rakı sofrasının adabı mezeler ufak ufak/ağır ağır içkine eşlik ettirmektedir. Zevki de öyle çıkar. Lavaboya bir gittim geldim, garsonların ana yemek yetiştirme gayesiyle bir baktım daha ucundan azıcık yediğim meze tabağımı toplamışlar. Sorulmadan alınması hiç hoş değil. Sonradan yine eklerim dedim, bu sefer meze tabakları yine sorulmadan toplanmış. Gelmesi için bu kadar telaş yapılan şey ise, yarım fileto bir balık. Hakkını yemeyelim, yumuşacıktı. Ama mangalda artık önceden ne pişirildiyse, balığın üzerine o koku sinmişti. Gecenin sonunda bir telaş getirilen irmik tatlısı ise ortalama bile denemeyecek kadar kötü, hatta vasattı. Yanındaki dondurmaları yiyip bıraktık. Masadaki en tatlı delisi arkadaşlarımız dahi yiyemedi. Hesabı göremediğim için fiyat performans anlamında yorum yapamayacağım. Ancak boğaza nazır bu mekanın fiyat anlamında performansından çok daha yukarıda olduğunu düşünüyorum. Masadaki en başarılı yiyecek zeytin ezmeli susamlı ekmeklerdi. Tekrar gider miyim? Sanmıyorum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Merve K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Müzik, lezzet, ortam kalbim izmirde kaldi...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Kesinlikle eğlenmeniz için ideal bir ortama sahip. İç dekor bir evi yansıtıyor manzara harika. Yemekler iyiydi. Balık tazeydi. Ara sıcaklardan ciğer tava güzeldi. Ve zeytinli ekmekleri çok lezzetliydi. Manzara eşliğinde eğlenmek isterseniz tercihiniz olabilir. Müzikler hem yunan müzikleri ağırlıkta fakat ilerleyen saatlerde eğlenmek için birçok seçenek çalıyorlar.
   Beğen (2) Cevap ver
   Cihan N. ve Fuat Şimşek bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Askerlik öncesi iş arkadaşlarım ile gitme fırsatı bulmuştum (1 sene önce). Mezeler güzel, manzara güzel, özellikle müzik ve eğlencesi on numara, tek sıkıntısı mekan biraz dar, 10 kişi müzikle oynamaya kalkınca sıkıntı yaşanabiliyor fakat alkolün etkisiyle çok da önemsenecek bir şey değil :) Sadece restoran gözüyle bakılırsa fiyatlar fazla gelebilir fakat canlı müzik ve eğlenceyi hesaba katarsak hiç de fazla değil, fiyatlar uygun.
  Daha Fazla
  Adres:Mualim Naci Cd. No:71 http://www.blackk.net Telefon:0212 236 72 56
  Ortaköy civarındaki
  Balıkçı kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  5.
  Mesaj gönder
  Bihter H.Yetkili
  Levendiz Meyhanesi