Puanla

Midpoint - Buyaka AVM

Restoran Ümraniye, İstanbul
4,03 / 5 ( 75 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Otopark: VarMekan tarzı: Popüler, Şık-lüks, Entellektüel

"Midpoint - Buyaka AVM" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (75)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Fiyatlarını düşünmezsen gerçekten de herkesin buluşma noktası Midpoint. En azından dün bizim için öyle oldu. Ben zaten evime yakın olduğu için gide gele ihtisas yapmıştım. Serviste bazen aksamalar oluyorsa da dün kalabalık bir grup olarak gittiğimizde yirmiye yakın fotomuzu çektikleri için bir şey demeye hakkım yok artık :) Fotolarda sırasıyla benim favorim olan keçi peynirli antrikotu ve ızgara antrikot, New York steak, deniz ürünlü salata, Fettucini chicken, beef salad, karameli...devamıze soğanlı T-bone steak, blue colada ve ice crash gibi bomba bir gıdayı görebilirsiniz. En sonda da çocuşa makarna. Suratsız garson seni dün bile unutmadım.
   Beğen (3) Cevap ver
   Bars M., Murat U. ve Gültekin U. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bir büyük bir de küçük kahvaltı söyledik. Aralarında 10 TL. gibi fark var. Kahvaltıda olan salam jambon yerinse sucuk istedik. Kızarmış sucuk geldi. Çayların geç gelmesinden başka sorun yoktu. Sabah saatleri olmasına rağmen mekan kalabalıktı. Genel olarak memnun kaldım.
   Beğen (3) Cevap ver
   seher k., Fuat Şimşek ve Alpaslan K. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   midpoint te kahvaltı
   Beğen (4) Cevap ver
   seher k., Murat U., Alpaslan K. ve diğer 1 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tatlı krizine girdiğimiz bir akşam biraz geç vakitte soluğu burada aldık. Bahçe / teras bölümü çok güzel. Daha önce de denediğim ve sevdiğim karayip katları ve brownie yedik. Karayip katlarının mı tadı değişti benim mi beklentim yüksekti bilemedim, tam aradığım tadı bulamadım.
   Beğen (8) Cevap ver
   Poyraz K., Murat U., ALİ A. ve diğer 5 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Midpoint artık hemen her semt ve AVM’de karşımıza çıkıyor. Ben zaman zaman Kanyon, İstiklal Caddesi ve Bebek’tekine giderim. İş için Buyaka’da olduğumuzdan öğlen yemeği için buradaki Midpoint’I tercih ediyoruz. Öğlen olduğu halde yemek servisi oldukça hızlı geldi. Dışarıda bahçesi var ancak hava çok soğuk olduğundan cam kenarındaki masaların rezerve olduğunu öğrendik. Daha önce Midpoint’lerde rezervasyon yapıldığını hatırlayamadım gerçekten ama demek ki talep var. Başlangıç olar...devamıak aldığımız sebze çorbası bol malzemeli ve lezzetliydi. Tavuk schnitzel hem iyi kızarmış hem de yağ çekmemiş. Yanındaki patates salatası ile birlikte porsiyon olarak da oldukça doyurucu. Izgara somon ise aslında lezzetli olmakla birlikte görünümü ile şaşırttı. O kadar ki ilk anda ızgara palamut geldiğini sandık. Somonun altındaki sote ıspanak başarılıydı ancak porsiyon büyüklüğü ancak diyet yapanlar için yeterli olabilir. Çay ve kahve sunumları şık olan Midpoint, aceleniz olduğunda ve özellikle öğlenleri tercih edilebilir. #negezdik
   Beğen (48) Cevap ver
   Filiz Ö., Hayri T., Nazli K. ve diğer 45 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   cok iyi hizmet, kaliteli - zengin bir kahvalti. kesinlikle tavsiye edilir. fiyat - performans olarak cok ustun.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Buyaka'da isem tercihim genelde burası oluyor. Bir şeyler içmek için iyi bir alternatif, fakat haftaiçi dahi balkon kısmında oturacak yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Suflelerini iki kez denedim, gerçekten güzel yapıyorlar.
   Beğen (1) Cevap ver
   Oğuzhan K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yıllar sonra ilk defa Midpoint'e dün gittim. Yabancı misafirlerimle birlikte hızlı bir şeyler yemek için toplantım olan yerin altında, Buyaka AVM'deki Midpoint'e öğle yemeğinde uğrayıp, "hadi şansımı deneyeyim" diyerek Dana Etli Risotto siparişi verdim. Bir yemeğin nasıl berbat hale getirilebileceğini, standartlarının nasıl yakalananayacağını, nimetin nasıl israf edilebileceğini, örneğiyle sizinle paylaşıyorum ki, bir hataya düşüp siz de buraya gidip bir şey denemeyin. Kendileri...devamıne de durumu email atarak bildirdiğim için için rahat. Ama dün o yemekten sonra midemi rahatlatmak için 3 tane soda içtiğimi de eklemeliyim! Önerim risotto yapmayı bir an önce öğrenmeleri ya da o tabağı hazırlayan aşçıyı tek yön gidişle, gezegen statüsü iade edilen Plüton'a göndermeleri❗️❗️❗️O risotto çünkü anca orada il yapar! Mekanın dış alanında ısıtıcılar çalışırken tepe pervanelerini çalıştırmaları da ayrı bir olaydı. Kendi tropikal iklimlerini kendileri oluşturmuşlar. Zatüre 101.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Gayet güzel ve nezih bir ortam, servis elemanları saygılı, güler yüzlü. Bir başka deyişle ne Çekmeköy ne de Ümraniye'de bir ikincisi yok.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
  Daha Fazla
  Adres:Buyaka AVM-G Katı-Tepeüstü Ümraniye http://www.midpoint.com.tr Telefon:0216 290 77 23
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Ümraniye civarındaki
  Restoran kategorisinde.
  1.