Puan Ver

Molla Aşkı Kültür Terası

Kebapçı Balat, İstanbul
3,39 / 5 ( 41 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Yemek tipi: Fast FoodDiğer özellikler: Açık Alan, Manzaralı

"Molla Aşkı Kültür Terası" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (41)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Böyle mekanları pek sevmem ama manzara gerçekten harika. İçerde sigara içmelerine izin veriyorlar, şaşkınım. Bu dumanın altında pek uzun oturulmaz, hava güzelkem gelinmeli. Fiyatları uygun.
   Beğen (7) Cevap ver
   Tuğba Ş., Cihan N., Poyraz K. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Balat bölgesinde oturulası teras seçeneği fazla olmadığı için Molla Aşkı Kültür Terasına uğradık. Yorumlara bakınca beklentiye girdik ancak mekanın pek bir espirisi yokmuş. Öncelikle yolu bimeyince Balat sahilden araba ile çıktık, yürüyerek çıkmayı denemeyin derim yol engebeli. Karagümrük Stadı yanındaki yol da Molla Aşkına çıkıyormuş. Manzara güzel. Ama mekan bildiğimiz çay bahçesi. Buna rağmen fiyatlarda yüksek geldi. Masada içecek birşeyler olsun olmasın, masaya çay bırakmaya ç...devamıalışan garsonlar var.
   Beğen (2) Cevap ver
   Fuat Şimşek ve Kemal N. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Molla aşkı, Balat'ta manzarası ile güzel bir mekan. Servisi ve hizmeti de güzel. Birçok bitkinin karşmından hazırlanan meşhur molla çayı çok lezzetli ve kokusu da bir harika!
   Beğen (10) Cevap ver
   Buket K., Murat G., turgut t. ve diğer 7 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Dikkatli bakarsanız denizden ziyade birçok tarihi mekanı(Kırmızı Mektep,Bulgar kilisesi gibi) yukarıdan görme şansını yakalayabileceğiniz bir manzaraya sahip.Çalışanlar hakkında kötü yorumlar var ama ben olumsuz bir durumla karşılaşmadım.Aksine sorularıma cevap verip ilgilendiler.Molla Çayı içmem önerilmişti ve ben de öyle yaptım.İçerisinde 40 çeşit malzeme varmış.Tadı güzeldi.Mekan salaş çok şey beklememek gerek oturup sohbet edebilirsiniz.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Filmden esinlenip gidilen bir mekan..Manzarası değiyor ama türk kahvesi ve meşrubatların diğer kafelerden pek bir farkı yok.. Salaş bir mekan..Sevgiliyle güzel vakit geçirip renkli minyatür evlerin önünde eğlenip fotograf çekilinilebilir :) Kahvaltısının güzel olduğu söyleniyor bir dahakine kahvaltısını deneyeceğiz..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   muhteşem manzara..
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Güzel bir mekan, manzarası çok güzel türk kahvesi içmelisiniz.
   Beğen (1) Cevap ver
   Bademle B. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mekan manzarası oldukça hoş, servis eğer yoğunlarsa yavaş ama genel olarak güzel bir mekan, Fatih'te Balat'ın sırtlarında dar sokaklardan karmaşık yollardan ulaşabileceğiniz Molla Aşkı sakin bir mekan Manzarası oldukça güzel, Haliç ayaklarınızın altında Hatta Ezel'in bazı bölümlerinde mekan olarak kullanıldığından ayrıca popüler. İstanbul'un beşte ikisini izleyebilirsiniz mekandan.
   Beğen (7) Cevap ver
   Cihan N., Damla K., Murat G. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Cevapları göster
   Mehmet Ali Y. 1 yıl önce
   5 te 2 si derken, hangi 5 in hangi 2 si :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yer aslında çok güzel. Manzarası da güzel. Ama hemen altında bulunan harabeleri de kaldırsalar daha muhteşem olacak. Gecekondu benzeri evlerin harabeleri hemen bir adım dibinizde hoş bir görüntü olmuyor. Molla çayını çok överler. Pek de güzel değil normal çayını veya türk kahvesini denemenizi tavsiye ederim. Eğer hava serinse orada daha serin olacaktır, yanınıza kalın bir şeyler alın, iç mekanda yer bulamayabilirsiniz. Molla çayı dedikleri de bariz çay, ıhlamur ve tarçının karışım...devamıından ibaret uydurma bir çay olmuş.
   Beğen (1) Cevap ver
   Hasan E. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Konumunu ve hizmeti bence beğeneceksiniz. 1 saati aşkın süre kalmamanız ilk tavsiyedir. siparişinizi tüketiniz ve mekandan ayrılınız. aslında çok daha güzel ve hizmet anlayışının biraz farklılığı mükemmel bir potansiyel kazandırır ki bence manzarası bence gayet hallicedir.
  Daha Fazla
  Adres:salmatomruk caddesi. Pasa hamami sokak No:70 http://www.mollaaski.com Telefon:0212 534 86 44
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Balat civarındaki
  Kebapçı kategorisinde.
  1.