Yorum Yaz

Muhsin Bey Kebap - Yenibosna

Kebapçı Yenibosna, İstanbul
4 / 5 ( 5 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: Sodexo

"Muhsin Bey Kebap - Yenibosna" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (5)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fena degil.
  • userName
   Ramazanda kesin bir gün iftar açın! - Çok şatafatlı, çok merkezi, çok bilinen bir yer değil ama yemekleri gayet güzel. İftarda arkadaşlarla gitmiştik. Hem gayet uygun fiyatlar hem de lezzetli yemekler, kebaplar. Ramazanda deneyin derim.
   Beğen (7) Cevap ver
   Serpil A., Ersen T., Bars M. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Güzel.. - Kebap çok güzeldir.. Kebabı ustasından yiyeceksin yoksa tadına varamazsın.
  • userName
   Çok lezzetli - Hem çok lezzetli hem de servis açısından kaliteli bir yer ;)
  • userName
   Muhsin Bey Kebap - Tesadüfen öğlen yemeği ararken keşfettiğim (ve köklü bir restoran olduğunu anladığım) bir yer. Yemekler çok başarılı - önden ikram olarak gelen çiğköfteden ek bir porsiyon söylemek zorunda kaldım. Süzme yoğurt da aynen övgüye değer. Kebap olarak ise menüde Adana'dan İskender'e her şey var, o yüzden hepsini iyi yaptıklarını sanmıyorum (hepsini deneyemedim haliyle). Onun yerine, ustanın da Diyarbakırlı olduğu tüyosunu alınca kuşbaşı 'Muhsin Bey Kebap' söyledim. ...devamı Kebap yemeyi seven birisi olarak, açıkçası çoğu yerde menüde yer alan "[Mekan adi] Kebap"ın genellikle tipik bir kebabın pek de yaratıcı olmayan yeniden yapılmış bir hali olduğunu düşünürüm. Fakat bu sefer durum farklıydı - tam kıvamında terbiye edilmiş ve pişirilmiş etin altında aynı şekilde bir pişmiş biber-domates-patlıcan karışımı tam yerini bulmuş. Tüm bunlara fiyatların uygunluğu ve ortamın genel düzenli hali eklenince mekan 5 yıldızı hak ediyor.
  Adres:Yenibosna metrobus duragina yakin, E5'den 50 mt icerde. Telefon:0212 503 83 72