Yemek Siparişi Ver Ne düşünüyorsun?

Pilavcizadem - Etiler

Restoran, Restoran, Sodexo Etiler, İstanbul
4,33 / 5 ( 11 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan ÖzellikleriMekan Menüsü


Ödeme tipleri: Sodexo

"Pilavcizadem - Etiler" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (11)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İç mekan ufacık ama bahar ve yaz aylarında Nispetiye caddesinin kaldırımındaki masa sandalyeler keyifli bir yeme içme mekanı havasına büründürüyor Pilavcızadem Etiler'i. Ben kuru fasulyeli pilavını daha çok sevdim. Fiyatlar çok uygun.
  • userName
   Lezzetli pilav. - Beklenmedik bir şekilde lezzetli pilavlar sunan bir yer. Her seferinde bu kadar lezzetli olması nasıl sağlanıyor bilemiyorum, ama bir kaç çeşidi ve makul menüleri ile levent & etiler civarında fiyatları uygun ve lezzetli bir yer. Üstelik porsiyonları inanılmaz büyük, doymam diye düşünerek iki porsiyon söylediğime pişman ettiren yer.
  • userName
   Beşyol şubesi - Pilavı güzel, aynı zamanda çorbası var, ama çorbası kötüydü. Pilavın tadı fena değildi, otlu ayranı seçeneklerde yok. Bu şubeye de gereken özeni göstereceklerdir inşallah. Öğlen ara sıra gittiğim bir mekandır.
  • userName
   Pilavcızade'm - Mekanist.net'in düzenlemiş olduğu etkinlikle Pilavcızadem'i tanıma fırsatım oldu. Denemiş olduğum tavuklu ve kavurmalı pilavı çok lezzetliydi. Avcılar'da fabrikası bulunan Pilavcızadem'in 3 tane şubesi bulunmakta. Etiler, Haseki, Beşyol. Aksaray ve Sefaköy de olmak üzere 2 şubesi daha açılacağını öğrendim. Benim çalışmakta olduğum yere Etiler şubesi yakın olduğu için buradan sipariş veriyorum. Çalışanları ilgili ve güler yüzlü. Temiz, gönül rahatlığıyla ve iki bükl...devamıüm olmadan uygun fiyata pilav yiyebileceğiniz bir yer. Denemenizi tavsiye ederim.
  • userName
   Kavurmalı Pilav, otlu ayran... - Başlıkta söylenecek her şeyi söyledim, tüm tüyoları verdim aslında :) Ama yine de sizin için birazcık daha açayım: Pilavcızade'm hızla yayılan, bir sokak lezzeti olan pilavı hijyenik olarak gönül rahatlığıyla tüketmenizi sağlayacak yeni bir zincir. Tavuklu ve kavurmalı pilavını denedim; çok lezizdi. Otlu ayranını da tavsiye ederim. En yakın zamanda nohutlusunu da denemek istiyorum. Güzel bir girişim fikri; Anadolu yakasına da bekleriz :)
  • userName
   Otlu Ayran - Pilavı güzel, kavurmalı pilavı tavsiye ederim, yanına birde otlu ayran için. Fiyatlarda uygun, dışarıda ayaküstü, iki büklüm pilav yiyeceğinize, gidin hem lüks, hem de gayet uygun fiyata, pilavınızı burada yiyin derim.
  • userName
   Güzel pilav - Yeni konsept, artık bildiğimiz sokak pilavcıları yerine, daha güvenilir olan restoran pilavcıları. Pilavcızadem de bunlardan biri. Tavuklu pilavı, gayet güzeldi. Özel karışımlı ayranları da ayrı güzel. Calışan ekip, hem özenli, hem dikkatli. Yolunuz düşerse, pilav çeşitlerinden tadın derim. Yanında da, özel ayranın'dan almayı unutmayın.
  • userName
   Beğen (1) Cevap ver
   Bayram Ü. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzetli - Uzun zamandır bu kadar lezzetli tadı tuzu yerinde bir pilav yememiştim.Kavurmalı pilavı şahane olmuştu yanında ikram edilen ama içeriğini çözemediğimiz ayran kesinlikle denemeye değer.En kısa zamanda mekanlarına gidip diğer pilav çeşitlerini tatmak için sabırsızlanıyorum.İşini ciddiyetle yapan tittiz ve güvenilir bir marka pilavcızadem :)
  • userName
   On numara, 5 yıldız - Dün hem kavurmalı hem de tavuklu pilavını deneme şansım oldu ve dışarıda hiçbir yerde yağı tuzu bu derece kıvamında olan başka biryerde pilav yememiştim. Yanında içtiğim otlu ayranda ayrana başka bir boyut getirmişti pilavın yanına. Tertemiz ve gönül rahatlığıyla pilav yiyebileceğiniz yeni bir mekan!
  Daha Fazla
  Adres:Nisbetiye Caddesi 30D Etiler - Istanbul (Etiler Marmaris Büfenin yanı) http://www.pilavcizadem.com Telefon:02123259195