Bu mekan kapandı!Bu mekan artık burada faaliyet göstermiyor.
Puanla

Pizza Hut - Ataşehir

Pizzacı Ataşehir, İstanbul
3,17 / 5 ( 4 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

Mekan Özellikleri


Wi-fi: Var

"Pizza Hut - Ataşehir" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (4)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Eleştiri!!! - Artık bu mekan ve diğer Pizza Hut'lar keyif vermiyor çünkü hem müşteriye saygısızsınız hem de adam gibi pizza hazırlamıyorsunuz! Pizzanın yüzde 10u malzeme yüzde 90ı hamur! Bu durumun düzelmesi lazım.
  • userName
   Senden Asla Vazgeçmemmm .. :) - Pizza yemek istiyorsam hemen elim telefonun 444 ile başlayan tuşlarına yani Pizza Hut'ın o muhteşem pizzalarına doğru uzanıyor. Çağrı merkezi ve Ataşehir Şubesindeki çalışanların nazik, sıcak yaklaşımları beni çok mutlu ediyor, bunu ayrıca belirtmek isterim ki bir gün sipariş verirken telefonda çalışan bayan arkadaşlardan bir tanesi ile çok hoş bir muhabbetimiz bile oldu diyebilirim. :)) Lezzetlerinden bahsetmeme pek gerek yok diye düşünüyorum çünkü...devamı Pizza Hut pizzada en iyisi bana göre. Hem malzemesi hem hamuru hem fiyatları promosyonlaaaar harikasınız:) Hepinize Sevgiler .. :)
  • userName
   Rezalet.. - Geçen hafta eve pizza söylemeye karar verdik. Vermez olaydık. Siparişimiz çok hızlı bir şekilde ulaştı; ama buna rağmen gelen pizzalar soğuktu. Lezzet olarak da rezaletti. Üzerindeki yeşil biberler ikiye kesilmiş, neredeyse bütündü. Diyebilirim ki Pizza Hut'lar içinde en kötüsü.
  Adres:Emlak Bank Ataşehir Konutları
  T1 Blok No:8/16
  Kozyatağı Kadıköy/İSTANBUL
  http://www.pizzahut.com.tr Telefon:444 6555