Puan Ver

Sarıyer Subay Gazinosu

Restoran Sarıyer, İstanbul
4,5 / 5 ( 2 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Sarıyer Subay Gazinosu" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (2)

  • userName
   Ucuz ve lezzetli, çünkü disiplinli - Burası için konsept olarak, içkili bir balık restoranı diyebiliriz. Menüde yok yok. Zaten bilindik mezeler yanında, füme balıklar, deniz mahsullerinden meze ve ara sıcaklar var. Özellikle füme alabalığı, patlıcan ezmesi ve deniz börülcesi çok iyi. Ara sıcak olarak, favorim balık borekleri(Bol etli, cam fistikli, hafif tatli aci baharatli) ve kalamar tavaları. Ana yemek olarak balık ve ya ızgara çeşitleri mevcut. Balık da ama kolaya kaçmamışlar;...devamı tava, ızgara, buğulama, fileto hepsi mevcut. Dil tava denemenizi tavsiye ederim. Tatlılar konusunda başarılılar, dondurmalı kazandibi favorim. Fiyatlara gelince 3 kisi; 8 meze, 3 salata, 3 ara sıcak, 3 ana yemek, 3 tatlı, 6 bira, 1 sise Angora ve 3 cin tonik ile 136 TL :D Fiyat performans konusunda gerçekten çok başarılılar, sunumlar dışarıdaki bir balık restoranıyla ayni bazen daha iyi, servis kalitesi askeriye olduğu için zaten iyi. Burası orduevi olmadığı için, tek bir kişinin kartıyla 7-8 kişi girip yemek yiyebilirsiniz. Nakit geçmiyor, bahşiş bırakmak yasak. Baylar için ise sakal kesmek zorunlu(bıyık problem değil) ve kış sezonunda kot pantolon yasak kravat zorunlu. Bayanlara ise herhangi bir kısıtlama yok. Değer, kesinlikle gidin, korkusuzca masanızı donatın :)
  • userName
   Bir TSK mekanı... - Orada bir subay gazinosu olduğunu bilmeden tesadüfen görüp girdik içeri. Sarıyer gibi bir yerde denize sıfırında sıfırı bir konumda yemeğinizi yiyebileceğiniz çok güzel bir yer. Tabii askeri personel için. Servis askerler tarafından yapıldığından çok profesyonel değil tabii ama manzarası her şeye bedel zaten. Asker olup da bilmeyen varsa kesin gitmelidir.
  Adres:Meserburnu Caddesi Sarıyer