Yorum Yaz

Şehmuz Kebap Salonu

Kebapçı Fatih, İstanbul
4 / 5 ( 6 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Şehmuz Kebap Salonu" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (6)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Adana Kebap, bulgur lezzetli, Lahmacun hamuru ince çıtır, gevrekliği tam kıvamında. Ortam çok steril değil. Kebap, çöp şiş, bir lahmacun, bir kaşarlı pide, 2 ayran bir kola 60 tl. Mekanla ilgili Koç yöneticilerinin geldiği haberleri yayınlandıktan sonra fiyatlara 5 er lira zam yapmışlar. Salata 10 tl olur mu ya?? Dışarıda oturmanızı tavsiye ederim. Göz görmeyince gönlün katlanacağı durumlar var :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Et yerine sarımsak satan mekan! 1 Adet Şehmuz kebap ve 1 adet Beyti aldık. Sonuç hüsran. Etlerde yoğun sarımsak bulunduğunu ve midenizi bozabileceğinizi bildirmek isterim.
  • userName
   servis hizmet mekan ve kebap mukemel
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
  • userName
   Kebap güzel ama fiyatları da - Fındık lahmacun ve ardından fıstıklı şehmuz yedik. Ürünlerde satır kıyması kullanıyor. Ben satır kıymasının ahım şahım bir farkını hissedemedim açıkçası fakat kebabın içinde kullanılan bol fıstık damak zevkini okşuyor. Ürünleri lezzet açısından iyi fakat sunum gerçekten daha da iyi yapılabilirdi. Şehmuz diye tabir ettiğimiz ürün büyükçe bir köfte yanında közlenmiş biber ve domates ile geliyor. Tüm bunlar demir bir kayık tabak ile getirilip önünüzde...devamıki porselen tabağa boca ediliyor. Bu tür bir sunum için pahalı olduğunu düşünüyorum.
  • userName
   Süper bir restoran... - Ben gittim gördüm, sizin de gidip görmenizi istiyorum. Kebabı en iyi yapan restorandır. Bence gidin görün, o kadar güzel bir havası var ki insan kendi evindeymiş gibi hissediyor. Yeri Beyazıt Tavuk Pazarı'nda...
  Adres:Mollafenari Mh. Atik Ali Paşa Sk. 34120 Telefon:02125261613