Puanla

Şehzade Erzurum Cağ Kebabı

Kebapçı Sirkeci, İstanbul
4,04 / 5 ( 93 yorum)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoSigara alanı: Sigara içilebilir alan
Mekan tarzı: Popüler, ÖzgünDiğer özellikler: Açık Alan, Tarihi Turistik

Şehzade Erzurum Cağ Kebabı hakkında bunlara da göz atın:

"Şehzade Erzurum Cağ Kebabı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (93)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Cağ kebabı mükemmel,herkese tavsiye ederim.Bir porsiyonuyla doymanız imkansız.Biz 7 porsiyon kebap iki kola ve bir salataya 60 tl ödedik.Fiyat porsiyonlara göre biraz tuzlu ama bu lezzete değer mi değer
   Beğen (1) Cevap ver
   Alpaslan K. bu paylaşımı beğendi.
   Alpaslan K. 1 gün önce
   Afiyet olsun, lavaşı nasıl?
   Basak T. 1 gün önce
   Tesekkürler.Lavaşı güzeldi yufka gibi değildi:)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yillar once erzurumda ve surekli babamin elinden yedigim cag doneri burada denemek istedim. 4 tane yedim ama daha fazlasini da yiyebilirdim. ama cuzdana sahip cikmak lazim. :) Tekrar gitmek istiyorum.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Aralarda kalmış ama bir o kadar güzel lezzeti ve ünü olan yerlere bayılıyorum. Burası da oralardan biri. Cağ kebabını ha erzurumda yemişsiniz ha burada. Çok doyurucu ve mükemmel bir lezzeti var. Yazarken bile canım istiyor. Bu hafta içinde mutlaka uğrarım. Topkapı, sultanahmet falan gezmişseniz hemen atlayın tramvaya sirkeciye bu mekana yemek yemeye gidip günü güzel bir şekilde sonlandırın.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Erzurum'da yediğim cağ kebabının aynısını İstanbul'da yemek nasip oldu. 4 kişi 3 şiş kebap yedik ve bir kadayıf dolma söyledik toplam hesap 102 TL geldi, bence hiç fena değil bu lezzete. Cağ kebabının içinde bulunan soğan, kebabı yedikten bir süre sonra sizi rahatsız edebilse de yerken aldığınız lezzet damakta patlıyor. Salaş olması mekana ayrıca güzellik katıyor bence. Burası tıklım tıkışken karşıdaki cağ kebapçısının boş olmasından kalitesi anlaşılıyor zaten.
   Beğen (1) Cevap ver
   Burak K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Güzel bir cağ kebabını yemek için tee Erzurum'a gitmenize gerek yok, ancak fiyatlar için aynı olumlu yorumu yapamam :) Benim etseverseniz, cüzdanınızı çok üzmeniz gerekecek. Onun dışında gerçekten lezzetli ve servisler hızlı.
   Volkan T. 1 ay önce
   Ne kadar mesela?
  • userName
   Canay B. murat u. ile birlikte.
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sevgili Murat'ın Erzurum'lu olması dolayısıyla, ne zamandır merak ettiğimiz Şehzade Erzurum Cağ Kebabı'na geldik. Sirkeci Hocapaşa Sokakta bulunan mekan çok kalabalıktı. Buna rağmen servis hızlı. 2 kişi 1'er porsiyon (1 porsiyonda 2 şiş var) cağ kebap ve 2 su için 30 lira ödedik. Bilmeyenler için söyleyelim, Cağ Kebap biraz yağlı fakat Murat'ın söylediğine göre lezzeti yerindeydi.
  • userName
   Canay B. murat u. ile birlikte.
   Beğen (3) Cevap ver
   Cihan N., Poyraz K. ve TC Murat U. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Erzurum'a gidip yiyene kadar en iyisi bu diyeceğiz sanırım. Anadolu yakasında da (kartal ve ümraniye ) 2 tane farklı cağ kebapçı var, farklı işletmeler meraklısı onları da test edebilir. Bir çok kişi için Cağ kebabını en iyi yapan yer burası. Bulunduğu sokağı çok sevdiğimden ( Hocapaşa Camiinin sokağı) buraya ayrı bir sempatim var. Tam karşısında da bir cağ kebapçı daha var ;) Kesinlikle 1 porsiyon yetmiyor baştan söyleyeyim. Bir porsiyonda iki cağ şişi var. Otomatiğe bağlamış ...devamıbir servis sistemi var. Aksatmıyorlar. Tek beğenmediğim yönleri sokağa girer girmez hanutcu gibi çalışan bir iki kişinin sürekli davet etmesi , konuşması, çağırması vs. Rekabet var tamam ama bu da biraz fazla baskı oluyor :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Fazla bulunmayan bir lezzet olan bu Cağ kebabını birkaç yerde tattım fakat hiçbiri Şehzade'ninkinin yanına bile yaklaşamadı. Burası gerçekten bu işten anlıyor. Güveçte yoğurtları da harika. Yerleri sanırım son 1 sene içinde değişti ve eski yerlerinin karşısına taşındılar. Eski yerlerinde ise başka bir cağ kebapçı var. Eskiden gelip, nostalji yapmak isteyenler sakın şaşırıp diğerine girmesin. Cağ kebabın şişi 7 lira, pahalı ama hak ediyor. Bahar da geldiğine göre, sanırım üç vakte ...devamıkadar tekrar uğramak gerekecek Şehzade'ye.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Erzurum'da da yemiştim, en az oradaki kadar lezzetli tavsiye ederim
  Daha Fazla
  Adres:Ankara Cad. Hoca Paşa Sok. 3/A
  Sirkeci / Istanbul
  Telefon:0212 520 33 61

  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Sirkeci civarındaki
  Kebapçı kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  özcan Y.yönetici
  Şehzade Cağ kebabı