Puanla

Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin

Balıkçı Karaköy, İstanbul
2,96 / 5 ( 32 yorum)

Mekan Özellikleri


Diğer özellikler: Manzaralı, Tarihi Turistik

"Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (32)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Oncelikle corbasini tavsiye ederim..Baliklari da tazedir.Gunduz giderseniz hanin zemin katinda yemek yersiniz.Ama aksam giderseniz manzarasi cok guzel olan yerinde yersiniz.Aksam gidecekseniz de randevu muhakkak alin. Misafiriniz gelirse burasi manzaradan ve yemeklerden dolayi burayi oneririm.Ama soylemeden de gecemeyecegim; fiyatlari biraz tuzludur.
   Beğen (1) Cevap ver
   Muge B. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Lezzet kötü hayal kırıklığı
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ah ah. keşke gitmeden önce yorumlara baksaymışım. Zaten yazacaklarımı diğer yorumcular aktarmış. Ah benim eşek kafam. Adam başı 130 tl - bahşiş hariç. Sakın çok yediğimizi içtiğimizi sanmayın. Gayet normal ölçüde. Boğaz hattında temizliği, lezzeti ve servisi ile bu fiyatı hak eden pek çok balıkçı varken neden bu hatayı yaptık? Çünkü misafirlerim Karaköy'de kalıyordu. Bir daha 2 saat trafikte çekerim ama buraya gitmem. YEmekler berbat, servis eh işte, şarap menüsü zayıf, fiyatlar ...devamıkorkunç! Tek güzel tarafı manzarası, onu da başka yerde görebilirsiniz. Ha ille gideceğim derseniz balık çorbası fena değil, bir çorba için, manzaraya bakın, yemeyi içmeyi başka bir mekana bırakın. İçerdeki sinekleri ve tuvalete inen duvarların leşliğini anlatmıyorum bile... Bir de yabancı müşteri götürdük yanımızda bilmeden. Paranla rezil olmak bu demekmiş.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sadece manzara. Gerisi bom bos. Fiyat performans orani yerlerde surunuyor. Sarap menusu col zayif, listedekilerinde bir kismi zaten yok. Kagitta levrek 45 TL. Iki kisi 320 TL. Bu hesabi odemeye hazirsaniz lacivert'den tutunda cok daha muhtesem yerler var. Sakin gitmeyin. Ben bir daha gitmeyecegim.
   Karin B. 7 ay önce
   N
  • userName
   Lezzet
      
   Fiyat / Perf.
      
   09.03.2013 cumartesi akşamı , işletmenizdeydik arkadaşlarla birlikte.Maalesef oldukça kötü yemekler ve şefin müşteri odaklı olmayan yaklaşımı ile karşılaşınca şaşırdık açıkçası . Bu ukala anlayış tarzı ve gerçekten kötü tadlarından yiyemeyip aç kalktığımız o gecenin bir diğer surprizi ise odediğimiz oldukça yüklü hesap idi ... Bu geceyi paylaşmayı istedim , belki işletme olarak müşteri beklentilerine önem verirsiniz .
   Beğen (1) Cevap ver
   orkun A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Kapısından bile geçmeyin - Mezesinden tatlısına, bütün yemeklerinin son derece yavan olması yetmiyormuş gibi bir de porsiyonları inanılmaz derecede ufak. Karnınızı soğan ve ekmekle doyurmaya hazır olun. İlk kez bir restorandan bu kadar kabarık bir hesap ödememize rağmen bu kadar aç kalktık.
   Beğen (2) Cevap ver
   Nazan K. ve orkun A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   kötü hatta çok kötü - manzarayı geçtim ama bir yer bu kadarmı kötü olur,yemekler yağlı servis kötü hesap şişirmece kötü kötü kötü .anladığım kadarıyla mekan sahibi nin eleştirileri falan okuduğuda yok..e devam edin ne diyelim bi daha bizi görmezsiniz
   Beğen (2) Cevap ver
   Nazan K. ve orkun A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Hayalkırıklığı - İsmine ve duyduğum yorumlara aldanıp gittik. Genelde yorumlara bakıldığında görülen mekanın çok pahallı olduğu. İstanbul'da birçok pahallı balıkçı var ama en azından hakkını veriyorlar. Öncelikle servis çok kötüydü. Garsonlar size menüye getirmek aciz. Spesiyali olan çorba fena değil. Ancak karnımızı ekmekle doyurduk resmen. Mekanın tek kayda değer özelliği çok güzel manzarası.
   Beğen (1) Cevap ver
   orkun A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   4 kişi küçük bir rakılı yemeğe 600TL ödedik. Bu parayı başka yerde harcayın. Değmez.
   Beğen (1) Cevap ver
   orkun A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Sakın gitmeyin - Doğrusu, bu mekanın bu kadar abartılmış olmasına oldukça şaşırdım ,herhalde muazzam manzarasının hatırına yazılmış Lakin servis berbat, oturduğunuz dakika bütün siparişinizi vermeniz gerekiyor, garsonlara bırakırsanız geçmiş olsun. Önünüzden geçmelerine bakar, oturup ekmek yer beklersiniz, ara süreleri çok fazla, ayrıca o ekmek, bir balık lokantasından ziyade, adamın aklına direk köfte sucuğu getiriyor. Siz köfteyi düşünürken karides yiyorsunuz. Porsiyonlar çok...devamı ufak, balık böreğinde, şişindede kağıtta levrekdede insanı rahatsız edecek kadar fazla yağ kullanılmış. Hesap konusuna gelince, arkadaşım ödediği için bilemiyeceğim, fakat yemekten sonra baya bir söylendiğinden anladığım kadarıyla, oda felaket. Sonuç bu kadar abartıyı ve 2.bir şansı hak etmeyen, vasat altı gidilmemesinin gidilmesinden daha hayırlı olacağı bir mekan. İstanbul'da buradan iyi, çok yer var
   Beğen (2) Cevap ver
   orkun A. ve Ersen T. bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Tersane Caddesi Kardeşim Sok. No:40 http://www.tarihikarakoybalikcisi.com/asp/index.asp Telefon:0212 243 40 80
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  Tarihi Karaköy Balıkçısı Grifin