Ne düşünüyorsun?

Park Adana Kebapçısı

Kebapçı Çekmeköy, İstanbul
3,97 / 5 ( 36 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Otopark: VarPaket servis: Var
Sigara alanı: Sigara içilebilir alan, Sigarasız alanMekan tarzı: Sakin, Şık-lüks
Kim için uygun: Çocuklu AilelerDiğer özellikler: Açık Alan

Park Adana Kebapçısı hakkında bunlara da göz atın:

"Park Adana Kebapçısı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (36)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Park Adana'yı, Çekmeköy'de oturan her kebapsever bilir. Adanalı arkadaşlarınızı bile oraya götürmenizde bir sakınca yoktur :) Hiçbir yerde görmediğiniz mezelerle karşınıza çıkmazlar ama Adanası, Urfası, ikramları, servisleri güzeldir. Çocuklar için oyun alanları, ızgara köfteleri ve şekerleri vardır. Yazın da bahçesi pek güzel olur. Keyifli bir ortamda, donatılmış sofralara karşı ailenizle arkadaşlarınızla kadeh kaldırmak için uzun yol yapmak istemeyenler için birebirdir.
   Beğen (14) Cevap ver
   Bars M., Alara S., Isa Y. ve diğer 11 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Adana Park'tan ayrılanların kurduğu Park Adana, eve yakın olmasından dolayı sık gittiğim bir yer. Fakat zaman içerindeki lezzet, hep geri gidiyor. Çevresinde bu tip kebapcıların azlığından ve yapılaşmanın artmasından dolayı, gün ve gün müşterisi artan bir yer, fakat buna paralel lezzet konusunda yukarıda da yazdığım üzere, bir kaç yıl önceki lezzetden eser yok. Alternatifi bulunduğunda çabuk müşteri kaybedecek bir yer olarak görüyorum. #KanGurular
   Cevapları göster
   Erdinç B. 2 ay önce
   Buranın çokca namını duydum ama gidemedim...
   Alp Mete E. 2 ay önce
   Bir gün misafirim olursun
   Erdinç B. 2 ay önce
   Teşekkürler Alp inşallah :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çekmeköy'de kebap için gidilebilecek sayılı adreslerden biri. Mekan açık/kapalı ortamları , çocuklu aileler için çocuk oyun salonu ve yüksek tavanı ile ferah sayılır. Adana kebabı haricinde önerisini sorduğumuz garson incik kebabının da özel olduğunu söyledi. Bugüne kadar kemiği ile servis edilen incik burada tandır şeklinde kiremitte servis ediliyor??? Sos için kullanılan baharatları anlıyorum ancak, incik servisinde masaya getirilmeden önce bu kadar baharatın boca edilmesini çöz...devamıemedim, bir sunum şekliyse bile masada sorularak konması daha doğru olur sanırım. Özetle incikten keyif aldığımı söyliyemiyeceğim. Adana kebabı satır etten ve ortalama lezzetten daha başarılıydı. Yemek öncesi servis edilen mezeler bu sınıftaki bir işletme için sınıfta kalır. Közlenmiş patlıcan ve biber konserve tadında ve tatsız, cacık ise sıradan sayılır. Yemek sonrası güzel tatlısı olmayan işletmeler zincirine burayı da ekleyebilirim. Fiyatlara gelirsek , meze fiyatları 8 TL, incik 30 TL , adana 20 TL . İncil porsiyon büyüklüğü olarak fiyatını hakkederken , mezeler için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Ayrıca benzer kebapçılardaki yaklaşım burada da söz konusu, masaya oturduğunuzda herhangi bir bilgi ve menü sunulmadan , masaya birşeyler boca etme emri vakisi. Günün sonunda valeden arabayı teslim alırken dikkatimi çeken olay ; araç anahtarlarını araçların sol ön tekerleklerinin üzerine bırakıyorlar !!!!
   Beğen (2) Cevap ver
   Selin K. ve Hasan H. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Satır adana ve urfa gayet başarılıydı. Servis iyi. Mezeler çok özellikli ve çeşitli olmasa da şık bir mekan. Çocuklu aileler için oyun parkı da var. Fiyat bu kategoride gayet iyi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Burada her zaman, aynı kalitede, aynı lezzetde kebap yiyemiyorsunuz. Yediğim adana, yağ-et oranı iyi ayarlanmış, içi sulu, dışı iyi pişmiş, eti lezzetli, tamda olması gerektiği gibiydi. Inşallah hep bu paralelde yapmaya devam ederler.
   Beğen (18) Cevap ver
   Poyraz K., Oksana V., Murat G. ve diğer 15 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   yemekler lezzetli
  • userName
   kebabin yeni adresi lezzet ve servis mukemmel
   Beğen (4) Cevap ver
   Cihan N., Fuat Şimşek, ALİ A. ve diğer 1 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   eve yakın olması güzel, bahçesi, doğası güzel, servisi mükemmel,
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Servis lezzet ilgi süper
  • userName
   Servis oldukca ozenli ve hizli. Adana ve et şiş guzeldi fakat adana tabii ki adanadaki gibi degil. istanbul damak tadinin daha az yağli tercih etmesi sebebi ile sanirim. Mezeler cok ozellikli degil. içli kofte guzel , farkli fakat bana az yağli geldi. Çalisanlar guleryuzlu ve cok ilgililer. Aksam yemegi icin tavsiye ederim fakat raki sofrasi icin biraz yavan kaliyor. Yolunuz duserse mutlaka gidin.
  Daha Fazla
  Adres:Mimar Sinan Mahallesi
  Yavuz Selim cad. no:2
  Çekmeköy, İstanbul
  http://www.parkadana.com Telefon:0216 640 11 81