Yorum Yaz

Tekne Restaurant

Balıkçı Yeşilköy, İstanbul
4 / 5 ( 9 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"Tekne Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (9)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yeşilköyde bir sürü güzel balıkçı var. Tekne de onlardan biri. En son 15 sene önce çocukken gitmiştim. Anılarım depreşti. Yemekleri ve mezeleri çok lezzetli. Tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   dün ilk defa gittim..cok güzel sanki egede bir balik restaurantina gitmissiniz gibi mavi renkli tahta sandalyeler ic acici..mezeleri lezzetliydi, ahtapot ızgarası cok basarili özellikle öneririm..tatli olarak tahinli profiterol cok basarili buldum, sicak tahin de cok güzel öneririm. calisanlar cok ilgili, güler yüzlü, servis oldukca basarili. fiyatlar ortalama, diğer meyhanelerdeki gibi..
  • userName
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Teknede yediğiniz düşünülünce fiyatlar yüksek hayli. Balıkları gene de taze ve leziz.
  • userName
   11de mutfak mi kapanir balik guzel ama daha karides yerken getirdiler baligi servisi cok kotu
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bence bir "balıkçı kalabalığı"nın yaşandığı Yeşilköy'de bir cennet de denilebilir Tekne için..Çok farklı meze çeşitlerinin olduğunu söyleyemem ama lezzet olarak her zaman aynı seviyeyi yakalayacaklarına artık kefil olabilirim. Son zamanlardaki en lezzetli patlıcan ezmeyi yediğimi söyleyebilirim rahatlıkla..Ara sıcak olarak balık böreği son derece başarılıydı..Meze ve ara sıcaklar nedeniyle fazla yiyemesek de çinekop ızgara da son derece lezzetliydi. Ayrıca ben henüz yeni keşfetmiş...devamı olsam da Tekne'nin önemli sayılabilecek bir müdavim kitlesi de mevcut. Eğer bir yaz akşamı Yeşilköy'e yolunuz düşer de biraz sahilden arkaya sapıp bir "ege havası" almak isterseniz, mutlaka uğrayın derim. Büyük ihtimalle siz de müdavimlerinden olursunuz..Fiyatlarına gelince, benzer restaurantlar ile aynı seviyede diyebilirim..Ne az ne de çok..Ama lezzetleri ve özellikle de çevresine yaydığı "ege havası" ile benzerlerinden bir kaç adım öne çıkıyor diyebilirim..Son bir tavsiye..Tahinli profiterol yemeden kalkmayın..
   Beğen (2) Cevap ver
   Kadir Y. ve Cihan N. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Yeşilköy denince Tekne Restaurant - Ailemle ve samimi arkadaşlarımızla Yeşilköy'de tercihimiz tekne. Çünkü mekan çok güzel ve seçilen renkler bize Ege'yi hatırlatıyor. Servis yapan Habib bey ve diğer görevlilerle adeta arkadaş oluyorsunuz. Ayrıca mekan sahibi Tekin bey ile sohbet ayrı güzel. Özellikle sardalya zamanı mutlaka oradayız ve iri kıyım salatamız balığımıza eşlik ediyor. Umarım daha nice seneler servis ve kalite bozulmaz ve biz de gitmeye devam ederiz.
   Beğen (2) Cevap ver
   İrem Y. ve mert n. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Teknede balık.. - Bir arkadaş grubuyla gittiğimizi, balıklarından servisinden memnun kaldığımızı ve fakat rakamlarını yüksek bulduğumu söyleyebilirim...
  • userName
   Yeşilköy'de nezih bir balık restaurantı - Yeşilköy'de yaşayan bir arkadaşım sayesinde ilk kez gittiğim Tekne, sonrasında o taraflarda olduğum ve bir balık yeme adresi aradığımda ilk seçeneklerimden olmuştur daima. Kontrol edilebilir mekanlar bana hep sıcak ve samimi gelmiştir. Tekne de öyle bir yer. Mezeleri ve taze balıklarıyla olası yanınızda götürebileceğiniz misafirlerinize karşı sizi utandırmayacak bir işletme. Ana yemek olarak alınacak levrek buğulama geceye tatlı öncesi güz...devamıel bir final niteliğinde olabilir.
   Beğen (1) Cevap ver
   Zeynep K. bu paylaşımı beğendi.
  Adres:Yeşilköy Mah. Çamözü Sok. No: 11 34140 Yeşilköy Telefon:0212 573 6564