Puanla

Traffic Cafe Restaurant

Cafe Altıntepe, İstanbul
3,99 / 5 ( 77 yorum)

Mekan Özellikleri


Maç yayını: D-Smart

"Traffic Cafe Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (77)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemeklerini ve ortamını güzel bulurdum ancak ne zaman ki maç olan bir akşam yemeye gittik ondan sonra bir daha girmedim kapısından içeri. Efendim maç izlemeyeceksek boş masaları yokmuş he dediler ki çok paramız var harcamak istiyoruz derseniz kişi başı 20 tl verip oturabilirsiniz. Sıradan bir kafe alt tarafı aynı cadde üstünde onlarcası var, söyleyiş tarzlarıydı zaten hoşuma gitmeyen şey. Sağolsunlar çok kibarlar işletmecilik anlayışları da çok profesyonel doğrusu!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Arkadaşlarınızla takılabilinecek uygun mekanlardan biri. Nargilesi, alkolü, yemeği, fast food u, içeçekleri vs. herşey güzel ve seçenek çok.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Christmas çayları çok hoş :) Yani yüksek bir ihtimal elma+tarçın çayı ama olsun :) ortam rahat,nargileleri güzel,kafa dinlemelik değil ama arkadaşlarla sohbete gidilir. Dekorasyonunu çok sevdim yalnız,telefon kulübesi çok hoş olmuş :)
  • userName
   Cuma cuma bira zamani artik haftasonu baslasin diyorum. huzur zamani artik
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sürekli gittiğimiz bir mekandı fakat maç izlemek için rezervasyon yaptırıp saatınden 10 dk snra gittiğimizde yer kalmadığını öğrendik ve ayakta kaldık.O gün çıktık bir daha girmedik.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Nargilesi çok kaliteli, elma dilim patatesi çok lezzetli ortam zaten hep seviyeli insanlardan oluşduğu için bişey demeye gerek yok yani :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sevilen bir trafik :D
  • userName
   Hayatimda bu kadar suratsiz bir personel grubu gormedim! Berbat! Birayi dokup sonra masaya koydu ve abi biz bunu mu icelim diye degistirmesini istedik. Sen bunu ic diye cevap! Bir daha asla gelinmez!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Şu an hala öyle midir bilmiyorum ama en son hesaptan aldıkları %10 kuver sebebiyle 6-7 aydır gitmediğim mekan. Ancak yemekleri ve nargilesi oldukça başarılıydı.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Garson arkadaşı alkışlıyorum! Deniz otobüsünün kalkış saatine çok az bir süre kala karnımızı doyurmak için bu mekana girdik. Yemeğimizi yemeğe koyulduk fakat yetişemeyeceğimizi anlayınca paket yapmalarını istedik. Ne yazık ki paket yapamayacaklarını, bunun için herhangi bir kutular vs olmadığını belirtti. Önce bozuldum tabii. Fakat garson arkadaş 2 dk sonra elinde servis kağıdı ile geldi ve bunun içine sarabileceğini söyledi. Çözüm odaklı olması ve müşteriyi memnun etme çabası tak...devamıdir edilesi bir davranıştı. (Yaka kartı olsaydı ismini bilebilirdim ve müdüründen güzel bir artı puan kazanırdı. Fakat alelacele çıkmak zorunda oluşumuzdan soramadım. Not: Burada işletme sahiplerine tavsiyemdir; çalışanlarınızda isimlik/yaka kartı olması her daim sizler için bir avantajdır.) Ayrıca yemek öncesi masayı eksiksiz hazırlamaları çok hoşuma gitti. Ben istemek zorunda kalmadan ıslak mendiline kadar masamıza hazır etmişlerdi. Takdir ettim. Beyaz peynirli tost yedim. Çok lezzetliydi.
   Beğen (10) Cevap ver
   Seren G., Behire O., Selcuk D. ve diğer 7 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:Balıkçı Yunus Sok.No 12 Kadıköy Bostancı İstanbul http://www.trafficcafe.net Telefon:0216 445 55 55
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Altıntepe civarındaki
  Cafe kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Süleyman T.Genel Müdür
  Bostancının en gözdesiyiz