Puanla

Traffic Cafe Restaurant

Cafe Altıntepe, İstanbul
3,89 / 5 ( 81 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Maç yayını: D-Smart

"Traffic Cafe Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (81)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Hesapta fazladan bir şeyler geldi garsonu çağırıp itiraz ettim garson kabul etti hatasını kusura bakmayın dedi ve fazladan yazılan şeylerin üstünü çizdi. Fakat işletme sahipleri o kadar terbiyesiz ve artist ki mekanda öyle çizilen bir hesap olmaz diye masaya geldi ve tehdit edercesine konuşmalarda bulundu hesabı ödeyin bence falan demeye başladı terbiyesiz bir şekilde nihayetinde yanımdaki arkadaşlarım yüzünden bir olay yaşanmadı haram ederek hesabı ödedim ama böyle bir terbiyesiz...devamılik ne gördüm ne duydum kendi garsonunun yaptığı hata yüzünden fazladan para ödedim boş yere.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Garsonların müşteri memnuniyeti konusunda ciddi eğitim alması gerekiyor
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Uzun zaman sonra Traffic' e tekrar uğradığımda mekanın yeniden dekore edilmesine sevindim. Eskiden sadece iç mekanda oturabiliyordunuz ve dışarısı otopark olarak kullanılıyordu. Artık otopark bahçeden tamamen çıkartılmış ve komple masa-sandalye atılmış. Dolayısıyla eskiye nazaran daha rahat yer bulabiliyorsunuz. Sigara içmek isteyenler için de problem olmuyor bu sayede. Servis, yemekler her zaman güzeldi, nargileyi de artık güzel yapıyorlar. Keyifle içebiliyorsunuz. Nargileyi de ...devamı küçük kırmızı bir minibüs içerisinde hazırlıyorlar. Artık hesaba servis ücreti de eklenmeye başlamış. Kaliteye oranla fiyatlar normal denebilir. Ancak Bostancıda o çevrede Traffic gibi oturulacak mekan bulmak güç.
  • userName
   bostanci sahilde en guzel cafe & restaurant isletmelerinden biri oldugu asikar. pazar kahvaltisi icin gittigimiz bu mekan oldukca keyifli zaman gecirmemize vesile oldu. kahvalti tabagi 22 tl yaninda cay sinirsiz ki bu tam da turk usulu kahvaltiya uygun nitelikte. milkshake guzel ama fiyati bence yuksek 12 tl. yani soyle ozetlenebilir artilari servis ortam ve ozen eksileri ise cok ozel lezzetlerin olmamasi ve fiyatlarin yuksek olmasi. kisisel olarak ise bostanci sahilde ailece raha...devamıt olarak gidilebilecek calisanlarinin ozenli ve guleryuzlu oldugu bi muessese olarak tercih edilebilesi yer...
   Beğen (2) Cevap ver
   Cihan N. ve Seda E. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemeklerini ve ortamını güzel bulurdum ancak ne zaman ki maç olan bir akşam yemeye gittik ondan sonra bir daha girmedim kapısından içeri. Efendim maç izlemeyeceksek boş masaları yokmuş he dediler ki çok paramız var harcamak istiyoruz derseniz kişi başı 20 tl verip oturabilirsiniz. Sıradan bir kafe alt tarafı aynı cadde üstünde onlarcası var, söyleyiş tarzlarıydı zaten hoşuma gitmeyen şey. Sağolsunlar çok kibarlar işletmecilik anlayışları da çok profesyonel doğrusu!
   Beğen (2) Cevap ver
   Abdullah T. ve Elif Ceylan K. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Arkadaşlarınızla takılabilinecek uygun mekanlardan biri. Nargilesi, alkolü, yemeği, fast food u, içeçekleri vs. herşey güzel ve seçenek çok.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Christmas çayları çok hoş :) Yani yüksek bir ihtimal elma+tarçın çayı ama olsun :) ortam rahat,nargileleri güzel,kafa dinlemelik değil ama arkadaşlarla sohbete gidilir. Dekorasyonunu çok sevdim yalnız,telefon kulübesi çok hoş olmuş :)
   Beğen (1) Cevap ver
   Bilal Ç. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Cuma cuma bira zamani artik haftasonu baslasin diyorum. huzur zamani artik
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Sürekli gittiğimiz bir mekandı fakat maç izlemek için rezervasyon yaptırıp saatınden 10 dk snra gittiğimizde yer kalmadığını öğrendik ve ayakta kaldık.O gün çıktık bir daha girmedik.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Nargilesi çok kaliteli, elma dilim patatesi çok lezzetli ortam zaten hep seviyeli insanlardan oluşduğu için bişey demeye gerek yok yani :)
  Daha Fazla
  Adres:Balıkçı Yunus Sok.No 12 Kadıköy Bostancı İstanbul http://www.trafficcafe.net Telefon:0216 445 2525
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Altıntepe civarındaki
  Cafe kategorisinde.
  1.
  Mesaj gönder
  Süleyman T.Genel Müdür
  Bostancının en gözdesiyiz