Yorum Yaz

Tuzla Balıkçısı

Balıkçı Tuzla, İstanbul
4,25 / 5 ( 158 yorum)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoAlkol: Yok
Sigara alanı: Sigara içilebilir alanMekan tarzı: Özgün
Diğer özellikler: Açık Alan, Manzaralı

"Tuzla Balıkçısı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (158)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Balık yemeyi seviyorsanız ve hiç yemediğiniz şekilde, lezzetli balık yemek istiyorsanız buraya gelin arkadaşlar. Balık çorbasıyla başlayan lezzet şöleni, değişik balık sunumlarıyla devam ediyor. Sunum ve lezzet harika.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Balık mezelerinin tadına varacağınız servisi ortamın sıcaklığı size kendinizi salaş bir balıkçı koyunde hissederecek çok tatlı bir mekan. Mezelerin fiyatları 6-7 TL arası değilmektedir. Mısır ekmeleri benim unutamayacağım tatlar arasında :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tatil dönüşü uzun süredir ününü duyduğum, gitmek isteyip ama bir türlü fırsat yaratamadığım balıkçıya uğradık. Balığı sevdiğimi bilen herkes mutlaka gitmeliyim şeklinde önerince ayrı bir heyecanla gittim. Ancak anladîm ki ben balığı balık olarak seviyormuşum. Hakikaten kendi sloganlarında da belirtildiği üzere balığın sanata dönüştürüldüğü bir yer. Meze çeşitleri şeklinde balığı size takdim ediyorlar. Seçim yapmıyorsunuz, kendi sıralama ve porsiyon ölçülerinde tabağınız boşaldıkça...devamı ekliyorlar ki siz tamam demeden de devam ediyorlar. Ben takipte çok zorlandım isimlerini yakalayabildiklerim kalamar ahtapot sote, balik böreği, dülger balığı, patlıcanlı balık kavurma, salata, kılıç sote gibi çeşitler yeterli geldi. Tahmin edeceğiniz üzere fazla baharat ile harmanlanmış, fazla karışık tarzı bana uymasa lezzetleri oldukça başarılı ve doyurucu. Denemedi iseniz deneyin:)
   Alpaslan K. 2 hafta önce
   Afiyet olsun, o bölgede Kıraca balık sizin tarzınıza uygun olabilir.
   Muge B. 2 hafta önce
   Teşekkürler:) bir sonrakinde aklımda olacak!
   Hande A. 2 hafta önce
   tam benlikmiş burası gidip deneyeyim afiyetolsun size
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Balıkçı hızlı servisi, lezzetli ve çok çeşitli mezeleriyle göz dolduruyor. Fiyatlarıda makul seviyelerde ve vale hizmeti mevcuttur.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   balıkları meze halinde sunmaları çok güzel. mısır ekmegi başarılı. çok uygun fiyatlarla çalışıyorlar. lükse estetige önem verenlere gore degil, sunum sıradan. ama denenmeli derim
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Fırsat buldukça geldiğim bir yer.balıktan hazırlanma mezelerin hepsi birbirinden lezzetli. Minakop ızgara , soya soslu levrek fener Kılıç kavurması gayet başarılı.çok daha fazla meze var tek eksikleri bunları gösteren bir menülerinin olmaması.garsonlar ilgili ama meze servisinde çok hızlı ekleme yapmaları aşırı yemenize yol açabiliyor. o yüzden yavaş yavaş istemekte fayda var.alkolsüz olması aile ile çokta rahat bir yerde güzel şeyler yemenize imkan veriyor.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Balığa farklı bir bakış açısıyla yaklaşan mekan. Balık hiç sevmem, ancak burada yapılanlar normalde yediğiniz balık gibi değil ve tatları gerçekten enfes! Balığı farklı bir yorumla denemek isterseniz kesinlikle uğramalısınız. Ayrıca şahane mısır ekmekleri var, daha önce hiç böylesini yememiştim. Fiyatlar uygun, gidilmesi şart yerlerden biri.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bir tek körili kırlangıç vasat gibiydi.. Onun dışında , mısır ekmeğine ,minekopuna ,kalamarına ve salatasına bayıldım...
  • userName
   Lezzet
      
   Fiyat / Perf.
      
   Daha önce birkaç kere daha gelmiştim ancak bu seferki tam bir fiyasko, sinek kovmaktan ne yediğimi anlayamadım, bu konuda ciddi iyileştirme lazım
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Abartıldığı kadar yok. Vasat üstü diyebilirim. Bir kere balıktan meze yapma olayını keşfedip sunmuşlar OK güzel de düşünmüşler buna bir itirazım yok. Ama madem böyle bir şey yapıyorsun işini daha güzel yap da insanlar da "vay be" desin. Salata o kadar özensiz ve görüntü olarak kötüydü ki, bir balıkçıya hiç yakışmıyor. Ortalıkta bir sürü servis elemanı var, koşturup duruyorlar, servis yapmaktan haberleri yok çoğunun. Tabağa konulanın biri bitmeden öbürü geliyor, ne yediğinizi bilme...devamık için soruyorsunuz "bu nedir acaba " diye, bilmediğini söylüyor. Siz de böylece bilmeyerek karışık kuruşuk parça pinçik olmuş, çeşitli usullerde balıkları yemeye devam ediyorsunuz. Tamamen de kötü bir yer olsa bu kadar talep görmez tabi, iyi yanları da yok değil. Bir kere fiyat çok uygun, fix menü olarak aldığınızda salata, tatlı, kola,çay da var. Mısır ekmeğini çok beğendim, dondurmalı irmik helvasını da beğendim. Balığın bu değişik halini denemek üzere gidilip görülebilir bir mekan, ama çok yüksek beklentiye girmemenizi tavsiye ederim.
  Daha Fazla
  Adres:Dominos Pizza'dan sahile doğru yürürken sahil yolu üzerinde hemen sağda. http://www.tuzlabalik.com/ Telefon:02163959910