Puanla

Tuzla Balıkçısı

Balıkçı Tuzla, İstanbul
4,25 / 5 ( 150 yorum)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexhoAlkol: Yok
Sigara alanı: Sigara içilebilir alanMekan tarzı: Özgün
Diğer özellikler: Açık Alan, Manzaralı

"Tuzla Balıkçısı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (150)

  • userName
   Lezzet
      
   Fiyat / Perf.
      
   Daha önce birkaç kere daha gelmiştim ancak bu seferki tam bir fiyasko, sinek kovmaktan ne yediğimi anlayamadım, bu konuda ciddi iyileştirme lazım
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Abartıldığı kadar yok. Vasat üstü diyebilirim. Bir kere balıktan meze yapma olayını keşfedip sunmuşlar OK güzel de düşünmüşler buna bir itirazım yok. Ama madem böyle bir şey yapıyorsun işini daha güzel yap da insanlar da "vay be" desin. Salata o kadar özensiz ve görüntü olarak kötüydü ki, bir balıkçıya hiç yakışmıyor. Ortalıkta bir sürü servis elemanı var, koşturup duruyorlar, servis yapmaktan haberleri yok çoğunun. Tabağa konulanın biri bitmeden öbürü geliyor, ne yediğinizi bilme...devamık için soruyorsunuz "bu nedir acaba " diye, bilmediğini söylüyor. Siz de böylece bilmeyerek karışık kuruşuk parça pinçik olmuş, çeşitli usullerde balıkları yemeye devam ediyorsunuz. Tamamen de kötü bir yer olsa bu kadar talep görmez tabi, iyi yanları da yok değil. Bir kere fiyat çok uygun, fix menü olarak aldığınızda salata, tatlı, kola,çay da var. Mısır ekmeğini çok beğendim, dondurmalı irmik helvasını da beğendim. Balığın bu değişik halini denemek üzere gidilip görülebilir bir mekan, ama çok yüksek beklentiye girmemenizi tavsiye ederim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Nerden başlasam bilemedim. Buraya bu kadar iyi yorum yapanlar her halde daha önce hiç balık yemediler. Kalamardan ve koladan önce balık geldi ve apar topar önümüze atildi. ayrıca gelen kalamar soğuk ve sünger gibiydi.uzun lafın kısası kesinlikle ve asla bir daha gitmem ve tavsiyede etmem. Daha önce de söylediğim gibi büyüdükçe kalitesi düşen yerlerden
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mezeler çok çeşitli ve güzel. ama en büyük eksikleri bunları gösteren bir menülerinin olmaması.yoğun saatlerde garsonlar yetersiz kalabiliyor.ama işletmeciler ve şefleri gayet ilgililer.fiyatları bence uygun.
   Beğen (1) Cevap ver
   Poyraz K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Bana balık çorbasını sevdiren yer çorbası mezeleri balıkları hepsi harika artık herhafta gidiyorum sizlerede tavsiye ederim inanın memnun kalacaksınız ...
  • userName
   Beğen (1) Cevap ver
   Cüneyt O. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Mezeler oldukca basarili. Ozellikle marin, fener ve soslanmis somon tavsiye ederim. Ancak ne yedigimizin ceteresini tutmaniz gerekiyor. Genelde yemediklerinizi de hesaba ekleyebiliyorlar, bazen de eksik yazabiliyorlar. Ortam salaştan hallice. Servis vasat.
   Beğen (1) Cevap ver
   Bars M. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çalıştığım yere yakınlığı sebebiyle öğle yemeklerinde de tercih ettiğimiz ve sık gittiğim bir mekandır. Standartlarını koruyorlar. Ama bir süre sonra sıkıyor. Salatası ve mısır ekmeği çok başarılı. Tatlıları da güzel. Balıklı meze konseptini icat etmek bir yana, bununla güzel lezzetler yakalayabilmelerine duyduğum saygıdan dolayı bile gidilip görülmeyi hakeden bir mekan bence.
  • userName
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Masaya oturduğunuzda balık mı meze mi diye soruyorlar. Meze tercih etmek daha mantıklı. Zaten meze tercihinde gelenler balığın genellikle evimizde kolayca yapamayacak olduğumuz farklı uygulamaları. Her şey çok güzel ama servis bu kadar hızlı olunca ve yiyecekler de bu kadar çeşitli ve lezzetli olunca kendinize hakim olamayıp hızlı yemek durumunda kalıyorsunuz. Fiyatlar makul, Tuzla balıkçısını şiddetle tavsiye ederim. (içkisizdir)
  Daha Fazla
  Adres:Dominos Pizza'dan sahile doğru yürürken sahil yolu üzerinde hemen sağda. http://www.tuzlabalik.com/ Telefon:02163959910