Yorum Yaz

Yemek Kulübü Markiz

Restoran Beyoğlu, İstanbul
3,35 / 5 ( 264 yorum)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexhoDiğer özellikler: Tarihi Turistik

"Yemek Kulübü Markiz" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (264)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eskiden güzel ve fiyat/performans açısından gayet makul bir restorant seçeneği olan bu mekanda artık sanırım doymak çok zor. Porsiyonlar o kadar küçülmüş ki fiyat menüde ucuz görünse de tabak da karşılığının çok altında.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Genelde kalabalık. Fiyatlar gerçekten uygun fakat yanında yiyeceğiniz ekmek bile ücretli. Bir de porsiyonlar küçük. Bunları bilerek gitmekte fayda var. Yemekler lezzetli fakat bazen yoğunluk sebebiyle servis aksayabiliyor.
  • userName
   Hem ucuz 15 tlnin altinda neredeyse yemeklerim hepsi, hem lezzetli, hem de servisi cok hizli, her turlu yemek mevcut.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eskiden çok iyiydi ama son zamanlar,da bozulmaya başlamış güler yüz servis yok,uzun süre beklemek sipariş için. tarih bir yer görmek için devamlıda olmasa arada gidile bilir.ama yinede personel değişmesi lazım bence
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemeklerine diyecek laf bulamıyorum, bazıları elbette biraz tartışılır. Fakat servis çok hoşuma gitmiyor. Fiyat açısından oldukça uygun, sanıyorum bu sebeple biraz mekan tıkış tıkış, diğer masalarla birlikte yemek yiyorsunuz. (Son gittiğimde ramazan nedeni ile alkol servisi vermediklerini söylediler ama hala menülerinde var. (Yasa gereği normalde menüde olan birşeyi getirmekle yükümlüler) Bu bir eksik bu ülkede müslüman olmayan insanlarda var.)
   Beğen (1) Cevap ver
   Fonexi 3. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemek Kulübü'ne öğrenci yıllarımda sıkça geliyordum. Bir öğlen yemeği için uzun bir aradan sonra tekrar geldim. Fiyatlari çevre kafelere göre uygun, ana yemekler 10 tl civarında. Ben Chicken Rose yedim ve közlenmiş biber sosundan çok memnun kaldım. Porsiyonlar da fiyata bağlı olarak küçük tabii ama beni doyuruyor. Aç bir erkeğe az gelebilir ama salatayla desteklenirse doyurucu bence. Mekanin tarihi görüntüsü bence çok hoş ama servis elemanlarınin suratsizliği bir türlü değişmiyor....devamı Bir de ekmekten para almalarini pek beğenmiyorum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Fonexi 3. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   guzel bir yer. ama yer bulmak kolay değil. yani 6 kisi gidince kolay olmuyor. insanlari cok iyi. eger arkadaşlarınızla gelmek isterseniz guzel bir yer.
   Beğen (1) Cevap ver
   Poyraz K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   fiyatlar sasilacak derecede uygun.ornegin 1,5 tl'ye mercimek çorbası icebiliyorsunuz, ya da et yemegi 13 lira civarinda..mekan cok guzel ama yer bulabilmek pek kolay degil..lezzetler ise kötünün iyisi diyebilirim. velhasil uygun fiyata hos bir ambiyansta karin doyurmak icin uygun bir mekan.
   Önceki cevapları göster
   Merve T. 1 ay önce
   Burası yıllar içinde (son 5 sene diyelim) çok kötüleşti. Et diye ne servis ettiklerini bilmiyorum. ...devamı Bence bu kadar yüksek notu hak etmiyor. Resmen ekonomist mantığıyla fiyatı düşük tutup sürümden kazanmak için masraftan kısıyorlar. Kısılan masraf malzeme kalitesi olunca da yemeklerin kalitesi düşüyor. 👎
   Aslan O. 1 ay önce
   Valla dayanamicam soylicem, bana da at eti yedirdiler sanirim bi garipti tadı :))
   Nevzat T. 1 ay önce
   Yorumunuz ve puanlariniz tam tersini soyluyor aslan bey. Bizi mi yiyosunuz siz?
   Aslan O. 1 ay önce
   at yedirdiler diyorum sizi yemisim cok mu?
   Nevzat T. 1 ay önce
   ne yani bana ne demek istiyorsunuz? her gördüğünüz şeyi yiyor musunuz siz?
   mehmetcan t. 1 ay önce
   Canım Markiz pastahanesini rezil ettiler:(
   Nilgünss K. 1 ay önce
   :( Fiyat düşük ama poraiyonlar çok küçük ve kullanılan ürünlerin kalitesi çok düşük. Ekmekten para ...devamı alıyorlar, doymadığından onu da söyleyeyim bunu da söyleyeyim diyorsun, yine aynı hesaba geliyor:( Duvardaki harika aanat eserleri ve Markiz in hatrı için gidiyorum arada ama keşke seviyeyi bu kadar düşürmeselerdi:(
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   eskiyi anlatan dizilerin uğrak mekanı. yılların değişmeyen adresi.yemekler eh fiyatlar çok ama ortam çok iyi.
  • userName
   yiyebileceğin en lezzetli yemekler burada
  Daha Fazla
  Adres:Tünele gelmeden önce , eski Markiz Pastanesi'nin olduğu yerde, yanında Darty bulunmakt... devamıa. http://www.facebook.com/pages/yemek-kul%c3%bcb%c3%bc-%c4%b0stiklal-caddesi/112206252226146 Telefon:0212 252 27 01
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder