Yorum Ekle

Yemek Kulübü Markiz

Restoran Beyoğlu, İstanbul
3,35 / 5 ( 284 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoDiğer özellikler: Tarihi Turistik

"Yemek Kulübü Markiz" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (284)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İstiklal Caddesi'nde tünelin yakınında. Lokanta her saat dolu. Yemekleri leziz, kaliteli ve ucuz. Zorlu olan üçü bir arada. ' Toptan fiyatına fabrikadan halka ' :) çorbası idare eder kıvamda olsa da bonfilesi kesinlikle tavsiye ederim. Taze ve iyi pişmiş suyu kıvamında. Haşlanmış sebzelerle servis ediliyor. Sadece de 14,90 Çöp şişte tavuk sevenlere tavsiye edebilirim. Servis yoğunluğa rağmen çok hızlı. Tek sıkıntı haftasonu ve yemek saatinde sıra bekleme ihtimali.
   Beğen (1) Cevap ver
   Alpaslan K. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Arada sırada mutlaka gidilmesi gereken bir yer Yemekleri lezzetli. Özellikle ''Chicken Rose'' harika!
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İlk açıldığı zamana göre yemeklerin porsiyonları küçülmüş olsa da Tünel yakınlarındaki popüler mekanlardan, her zaman kalabalık fakat servis kötü değil. Beğendili tavuk ızgara tat olarak ortalamanın üzerindeydi. Fiyatların makul olmasından dolayı Beyoğlu'nda tercih edilebilecek mekanlardan.
   Beğen (17) Cevap ver
   Sezen U., Murat U., Ünal B. ve diğer 14 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Her ne kadar kalabalık olsa da fazla sıra beklemiyorsunuz, ki o kadar kalabalığa rağmen yemekler hızlı ve sıcak servis ediliyor.. Sebzeli krep tercih ettim,oldukça yerindeydi tadı. . yanında sunulan domates sosu ise , köylerde odun ateşine yapılan domates soslarına benziyor. . Fiyatlar ise oldukça makul..
   Cevapları göster
   Serhat Ç 3 hafta önce
   Buradan başka bir yerde Yemek Kulübü'nün vasatı geçememesi de garip bir durum...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemek Kulubu'nun adını ve şanını duymuşsunuzdur, zira son zamanlarda fiyatlarina gore urun kalitesi sasirtici derecede yuksek olan yerlerin basini cekiyor✌(Istiklal Caddesinin en sonunda bulunuyo bilmeyenler icin), gercekten her sey cok lezzetli, su zamana kadar begenmedigimiz tek bir secenegi olmadigi gibi kahvaltidaki tercihlerimizde de yanilmadik.Ustelik yemek kulubu hep ucuz yalnız son zamanlarda porsiyonlar iyice küçülmüş.Yer bulabilirseniz giriş katta oturun :) [Kasarli Omle...devamıt Tabagi-6.75/Kahvalti Tabagi çay dahil-11.75]
   Beğen (5) Cevap ver
   Sonay Ç., ALİ A., turgut t. ve diğer 2 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ne oldu bu mekana bilmiyorum. Yine fazla popüler olmanın kötü yanlarından birisi galiba. 1-2 yıl gitmiştim sanırım en son o zamanlar fiyat açısından uygun olması çeken tarafıydı. Geçenlerde gittiğimde ise porsiyonlarını o kadar ufaltmışlar ki bu avantajı tamamen kalkmış ortadan. Yani doymak için iki porsiyon söyleyeceksiniz. Tabii ki böylece fiyat pahalı bile oluyor.
   Beğen (3) Cevap ver
   Güliz Y., İren S. ve Sule Ö. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Ortam
      
   Daha öncede gidip keyifle yemek yediğim bir yer.Bu sefer başka tatlar denedim ve harikaydı her zamanki gibi.Yanliz bu sefer cts olduğundan sanırım garsonlar biraz ilgisizdi buna rağmen yine çok hoş bi yemek yedim.
   Beğen (7) Cevap ver
   DERYA K., Selin K., Serkan İ. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   istiklal caddesi üzerinde böylesine ucuza böyle güzel lezzetler sunan bir mekana beş puanı veriyor, başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum.
   Beğen (1) Cevap ver
   Sule Ö. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Lezzetli ve ucuz yemek yemek isteyenlerin gidicegi duraklardan birisi yemek kulübü :)Sık ve guzel sunumlariyla yemeğe davetiye çıkaran mekanlardan biri.Dedigim gibi gayet uygun fiyatlarla güzel bir öğlen yemeği için ideal:)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Hem lezzetli hem ucuz bir şeyler yemek isteyenler? Yemek kulubune!!! Çikolatalı sufle buzzz gibi dondurma esliginde, hemde sadece 5tl
   Beğen (1) Cevap ver
   Sule Ö. bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:Tünele gelmeden önce , eski Markiz Pastanesi'nin olduğu yerde, yanında Darty bulunmakt... devamıa. http://www.facebook.com/pages/yemek-kul%c3%bcb%c3%bc-%c4%b0stiklal-caddesi/112206252226146 Telefon:0212 252 27 01
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder