Yorum Yaz

Yemek Kulübü Markiz

Restoran Beyoğlu, İstanbul
3,35 / 5 ( 280 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: SodexoDiğer özellikler: Tarihi Turistik

"Yemek Kulübü Markiz" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (280)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yemek Kulubu'nun adını ve şanını duymuşsunuzdur, zira son zamanlarda fiyatlarina gore urun kalitesi sasirtici derecede yuksek olan yerlerin basini cekiyor✌(Istiklal Caddesinin en sonunda bulunuyo bilmeyenler icin), gercekten her sey cok lezzetli, su zamana kadar begenmedigimiz tek bir secenegi olmadigi gibi kahvaltidaki tercihlerimizde de yanilmadik.Ustelik yemek kulubu hep ucuz yalnız son zamanlarda porsiyonlar iyice küçülmüş.Yer bulabilirseniz giriş katta oturun :) [Kasarli Omle...devamıt Tabagi-6.75/Kahvalti Tabagi çay dahil-11.75]
   Beğen (4) Cevap ver
   Sonay Ç., ALİ A., turgut t. ve diğer 1 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Ne oldu bu mekana bilmiyorum. Yine fazla popüler olmanın kötü yanlarından birisi galiba. 1-2 yıl gitmiştim sanırım en son o zamanlar fiyat açısından uygun olması çeken tarafıydı. Geçenlerde gittiğimde ise porsiyonlarını o kadar ufaltmışlar ki bu avantajı tamamen kalkmış ortadan. Yani doymak için iki porsiyon söyleyeceksiniz. Tabii ki böylece fiyat pahalı bile oluyor.
   Beğen (2) Cevap ver
   Güliz Y. ve İren S. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Ortam
      
   Daha öncede gidip keyifle yemek yediğim bir yer.Bu sefer başka tatlar denedim ve harikaydı her zamanki gibi.Yanliz bu sefer cts olduğundan sanırım garsonlar biraz ilgisizdi buna rağmen yine çok hoş bi yemek yedim.
   Beğen (6) Cevap ver
   DERYA K., Selin K., Serkan İ. ve diğer 3 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   istiklal caddesi üzerinde böylesine ucuza böyle güzel lezzetler sunan bir mekana beş puanı veriyor, başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum.
  • userName
   Lezzet
      
   Lezzetli ve ucuz yemek yemek isteyenlerin gidicegi duraklardan birisi yemek kulübü :)Sık ve guzel sunumlariyla yemeğe davetiye çıkaran mekanlardan biri.Dedigim gibi gayet uygun fiyatlarla güzel bir öğlen yemeği için ideal:)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Hem lezzetli hem ucuz bir şeyler yemek isteyenler? Yemek kulubune!!! Çikolatalı sufle buzzz gibi dondurma esliginde, hemde sadece 5tl
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   son derece keyifli bir mekan, yemek kulübünde adeta kulübün bir üyesi gibi hissediyorsunuzz kendinizi...
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   fiyatları iyi ama lezzetinin o kadar iyi olmamasına rağmen çok fazla kuyruk oluyor.Ve konumu sebebiylebiraz uzak yani çok acıktıysanız normal bi yemek yemek için o kadar yol gitmeye gerek yok
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Taksim'de en sevdiğim mekanlardan, tarihi bina, zengin menüsü, yemeklerin sunumu ve lezzeti son derece başarılı, poşetin içinde lezzetsiz ekmeklere para almaları biraz saçma olsa da yine de tavsiye edeceğim bir mekan.
   Beğen (3) Cevap ver
   Damla E., NesLi E. ve Doğukan T. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Fiyatlar çok ucuz. Ama lezzette fiyatlar gibi düşük. Tabakları zengin, servis çok yavaş. Mekan çok hoş, eski bir binanın bir kaç katında olan bu restoranı genelde öğrenciler tercih ediyor.
  Daha Fazla
  Adres:Tünele gelmeden önce , eski Markiz Pastanesi'nin olduğu yerde, yanında Darty bulunmakt... devamıa. http://www.facebook.com/pages/yemek-kul%c3%bcb%c3%bc-%c4%b0stiklal-caddesi/112206252226146 Telefon:0212 252 27 01
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder