Puan Ver

Yenice Doğa Restaurant

Kebapçı Esenyurt, İstanbul
0 / 5 ( 2 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

"Yenice Doğa Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (2)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yenice Doğa Restaurant, Esenyurt'ta Bitlis lezzetlerini sunan bir mekan. Yakın zamanda açıldı, bu öğlen gitme fırsatım oldu. Bitlis'in yöresel yemeği Avşor Çorbasını tattık. Bitlis'te Avşor veya tuzlu su adıyla bilinen bu çorba; büryan yağı ve kemiksiz etten yapılıyor. Beyrandan hallice olan bu çorbayı beğendim. Beyran gibi daha çok kahvaltı niyetine tüketilen bir yiyecekmiş. Çorba üstüne büryan aldık. Esenyurt gibi bir yerde büryan yeme lüksümüz olduğu için şanslıyız fakat neden...devamıse Kadınlar Pazarı'nda yediğim büryanların tadını alamadım. Etler Yenice'deki ( Kırklareli ) kendi çiftliklerinden geliyormuş. Mekan temiz, servis iyi, garsonlar etrafınızda dönüyor. Fiyatlar menü fotoğraflarında görüldüğü gibi. Genel olarak mekana 3,5 tan 4 yıldız verebilirim
   Cevapları göster
   Fuat Şimşek 10 ay önce
   Feshane Bitlis günlerinde bu mekanda vardı ve keçi eti çok hoşuma gitmişti.Feshanedeki fiyatları y ...devamı üksekti,şimdi fiyatlar nasıl acaba?
   Poyraz K. 10 ay önce
   Büryan 18 tl Fuat bey
  • userName
   Feshanedeki Bitlis gunlerinde tanistigim bor mekan.Lezzet gayet guzeldi.
  Adres:İncirtepe Mah. Doğan Araslı Bvl. No: 8, Esenyurt / İstanbul Telefon:0212 423 83 23