Ne düşünüyorsun?

Yoros Cafe ve Restaurant

Restoran Beykoz, İstanbul
3,53 / 5 ( 24 yorum)

"Yoros Cafe ve Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (24)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   benim en sevdiğim yer,anadolu kavağına gidenler sakın aşağıda pineklemeyin yoros kalesine doğru çıkarken burada oturun yemek fiyatları aşağıya aynı ama manzarası çok daha muazzam. daha sakin daha huzurlu arka fonda sessiz çalan alaturka şarkılar var fix menü yiyorsunuz hem gözünüz doyuyor hem karnınız.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Manzarası bir ömre bedel mekan. Personeli mekanın pek hakkını veremesede uzun zamandır yediğim en güzel kalamar,tereyağda karides ve midye tavayı yedim.Bunun yanında haydarisi ve patlıcan salatası ortalamanın altındaydı.Ayrıca alkollü bir mekan olmasına rağmen fiyatları gayet makul
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Fiyat / Perf.
      
   anadolu kavağında methini duyduğumuz bu restaurantta çay içip çıktık ama manzara ve ortamı unutmak çok zor. menüyü incelediğimizde fiyatların kadıköy deki normal kafe ile aynı olduğunu gördük. Ayrıca işletmecilerin anadolu kavağı içindeki diğer yerler gibi insanlara saldırmadığı ve çok cana yakın davrandıklarını söylemeliyim.
  • userName
   Ortam
      
   Beykoza yolumuz düşmüşken yorosun manzarasınıda görmeden olmaz diyerek mola verip bir çay içmek için kısa süreliğine uğradım.Ortam ve manzara harikulade.İstanbulda nadir sayılabilecek doğal güzellikte bir manzara ve ortama sahip.İlk fırsatta bir akşam yemeği için tekrar gideceğim.Lezzet,kalite,servis,fiyat değerlendirmesini o zaman yaparım artık.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Istanbul'un icinde, ama bir o kadar disinda. Ohhh, huzur, yesil, sessizlik ve.Bogaz...
  • userName
   Manzara sahane, tepedesiniz, onunuz alabildigine bogaz! Mezeler ve.deniz urunlerini denedik. Midye tava incecik kaplanmis sosuyla cok basarili tazecik, kalamari da guzel kizarmisti. Karides.guvecin sosunu pek basarili bulmadim ama taze.karidesten yapmislardi, haklarini vermek lazim.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Şahane bir manzara ve karides güveç hafif acı, güzel olmuş.
   Beğen (6) Cevap ver
   Semih G., Semih O., Didem Y. ve diğer 3 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   manzarası çok güzel, alan çok geniş olmasına rağmen ve masalar bomboşken bile eğer yemek yemeyeceksiniz sizi balkon gibi manzarayı göremeyen bir alana almaya çalışıyorlar.işletmeyi bilseler çok iyi kullanılacak bir yer. ama cafe işletmesinin eksiği çok
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   manzara dışında her şey berbat
  • userName
   Biraz daha özen gerekiyor - Hava güzel olduğunda oldukça kalabalık olabilen Yoros kalesinin alt tarafında bulunan kafe. Biraz daha bakım ve servisin düzeltilmesi ile çok güzel bir mekan olabilir manzarası ve konumu buna çok musait. Masa örtüleri ve temizliğin geliştirilmesi gerekiyor. İnsanların biraz da fazla seçenekleri olmadığından yoğun olarak tercih etmesinden ve kış aylarında fazla kişinin gelmemesinden ötürü sanırım çok fazla yatırım yapılmıyor.
  Daha Fazla
  Adres:Feneryolu Cad. Yoros Kalesi yanı Anadolu Kavağı Beykoz/İSTANBUL http://yoroscaferestaurant.com Telefon:0216 320 20 56