Puanla

Yoros Cafe ve Restaurant

Restoran Beykoz, İstanbul
3,54 / 5 ( 29 yorum)

"Yoros Cafe ve Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (29)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Akılalır bi manzara değil!
   Beğen (1) Cevap ver
   Milijana Markovic bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Anadolu Kavağı'nın manasını bulduğu yer Yoros Kalesi.. Mekan da hemen onun yakınında. İstanbul'a böyledine sakin ve yeşil bir tepeden bakmak, boğazı usulca terkeden gemileri seyretmek gerçekten çok güzel. Kırmızı pötikare masaörtüleri ve ahşap sandalyeleriyle sempatik bir mekan. Sadece kalamar yediğim için lezzet açısından puanlamıyorum. Bu manzara ile kahvaltı da güzel olur diye düşünüyorum..
   Beğen (14) Cevap ver
   Nevzat T., Poyraz K., hakan S. ve diğer 11 kişi bu paylaşımı beğendiler.
   Aysel T. 1 ay önce
   kahvaltısını tavsiye etmem Nilgün hanım fakat güveç karidesi acılı ve lezzetli olur
   Nilgünss K. 1 ay önce
   Hımm o vakit bir dahakine karides güveçini denemeli..
  • userName
   Genel
      
   Yoros Kalesi'ne çıkarken yol üstü mekanlardan biri. Manzara çok güzel. Bir şey yemeyecekseniz de bira patates için bir mola verebilirsiniz. Yağmurda denk geldik, apayrı bir anı oldu. Balık var, et var, kahvaltı var, tatlı var. Keyifli bir mekan.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Manzara harika. Midyesine bayıldım. Geri kalan her şey ortalamanın üzerinde iyi. Fiyatlar standart Anadolu Kavağı restoran fiyatları. Ama manzarada fark atar.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Anadolu Kavağı'nde kişi başı 25 tl ye serpme kahvaltı edebileceğiniz İstanbul'un bozulmamış yerlerinden biri. 10 dan önce özellikle haftasonu gidecekseniz orda olun yoksa kenardaki masalar bitiyor. Kahvaltı sonrası kafenin içinden merdivenle Ceneviz Kalesi'ne de çıkmalısınız. Çalışanlar da yardımseverdi. Otopark sorunu yok.
   Beğen (3) Cevap ver
   Ozan C., Birge A. ve Hasan E. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   benim en sevdiğim yer,anadolu kavağına gidenler sakın aşağıda pineklemeyin yoros kalesine doğru çıkarken burada oturun yemek fiyatları aşağıya aynı ama manzarası çok daha muazzam. daha sakin daha huzurlu arka fonda sessiz çalan alaturka şarkılar var fix menü yiyorsunuz hem gözünüz doyuyor hem karnınız.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Manzarası bir ömre bedel mekan. Personeli mekanın pek hakkını veremesede uzun zamandır yediğim en güzel kalamar,tereyağda karides ve midye tavayı yedim.Bunun yanında haydarisi ve patlıcan salatası ortalamanın altındaydı.Ayrıca alkollü bir mekan olmasına rağmen fiyatları gayet makul
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Fiyat / Perf.
      
   anadolu kavağında methini duyduğumuz bu restaurantta çay içip çıktık ama manzara ve ortamı unutmak çok zor. menüyü incelediğimizde fiyatların kadıköy deki normal kafe ile aynı olduğunu gördük. Ayrıca işletmecilerin anadolu kavağı içindeki diğer yerler gibi insanlara saldırmadığı ve çok cana yakın davrandıklarını söylemeliyim.
   Beğen (7) Cevap ver
   Alara G., Nesin G., Kelly S. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Ortam
      
   Beykoza yolumuz düşmüşken yorosun manzarasınıda görmeden olmaz diyerek mola verip bir çay içmek için kısa süreliğine uğradım.Ortam ve manzara harikulade.İstanbulda nadir sayılabilecek doğal güzellikte bir manzara ve ortama sahip.İlk fırsatta bir akşam yemeği için tekrar gideceğim.Lezzet,kalite,servis,fiyat değerlendirmesini o zaman yaparım artık.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Istanbul'un icinde, ama bir o kadar disinda. Ohhh, huzur, yesil, sessizlik ve.Bogaz...
  Daha Fazla
  Adres:Feneryolu Cad. Yoros Kalesi yanı Anadolu Kavağı Beykoz/İSTANBUL http://yoroscaferestaurant.com Telefon:0216 320 20 56