Puan Ver

Zindan Bar Restaurant

Meyhane Beyoğlu, İstanbul
4,14 / 5 ( 36 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Ödeme tipleri: Sodexo

"Zindan Bar Restaurant" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (36)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Belli bir saatten sonra çalgıcıların uğrayıp sizi verilen bahşiş karşılığında fasıla doyurduğu mekanda fiyatlar eskiye nazaran biraz yükseldiği için pek uğramaz oldum eskiden çok gider çok keyif alırdık . Mezeleri çok çeşitli ve genelde taze .
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Fiyatlar çok yüksek,servis zayıf.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Fasıl seviyorsanız sizi gerçekten zindanda prangaya vuruyorlar :) sevgili fasılseven dostlar keyifli bir atmosfer lezzetli yemekler ve sağlam bir fasılla muhteşem bir dansöz izlemek istiyorsanız sizlere Zindanda bol eğlenceli bir mahkumiyet diliyorum :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bir zamanlar gercekten zindan olarak kullanılan bir yeri bu kadar güzel bir mekana çevirmeleri gerçekten muhteşem kendinizi bir anda 18yy buluyorsunuz :) meze çeşitleri once gözünüze sonra midenize hitab ediyor hele saç kavurmasını mutlaka denemelisiniz ....fasıllı-muhabbet konusuna gelince gurubun tek tek masaları dolaşıp istek parçaları çalması ve gecenin ilerliyen saatlerinde Nuran Sultanın sahne alması keyifli bir gece geçirmeniz için yeterli olacaktır ,ben eğlenmeyi severim d...devamıiyen herkese ısrarla tavsiye ederim.
  • userName
   İyi Niyetliler - Fasıllı bir mekan ararken daha önce gitmediğim bu mekanı tercih etmemin nedeni tarihi özelliklerinin olması, egzotik dekorasyonu ve ehven fiyatı idi. 12 çeşit meze, 2 çeşit ara sıcak ve kavurma, limitsiz yerli içki için 70 tl oldukça uygun göründü. Mezeler günlük, lezzetli ve gerçekten hakkı verilmişti. Meze tabakları boşaldıkça siz tamam diyene kadar yenileniyordu. İçersi biraz kasvetli görünse de, gerek mekanın tavan ve duvarlarının antik tuğladan olması, gerek ...devamıloş aydınlatma bunu sorun ettirmiyordu. Garsonlar işlerini gayet iyi yapıyorlar, ihtiyaç anında kolaylıkla gözgöze geliyorlardı. Ara sıcaklardan paçanga böreği biraz yağlı kızartılmıştı. Kabak mücver ise çok kötüydü. İçinde neler olduğu anlaşılmadığı gibi, o da yağa bulanmıştı. Onun yerine sıcak bir yaprak ciğer çok daha iyi giderdi. Alttan ısıtmalı metal sahanda sundukları kavurma gerçekten başarılıydı. Müzisyen grubu ise daha iyi olabilirdi. Bir türlü beni havaya sokamadılar. İstek parçalarının çoğunu bilmiyorlardı, onlar çaldı, dinleyiciler söyledi. Oryantal bayan ise çok iyiydi. Asla rahatsız etmeden, her masaya çıkarak sanatını icra etti. İşini gerçekten çok iyi yapmaya çalıştığı, bunu yaparken de asla mesafeyi bozmadığını hissederek hoş vakit geçirmemizi sağladı. Yalnız ses sistemi çok kötü, hoparlörleri patlak, o dansöz nasıl isyan etmeden dansetti, hayret. Uzaktan gelen misafirlerimin çok eğlendiği ve geceden memnun kaldıkları her hallerinden belliydi.
   Beğen (2) Cevap ver
   Barış K. ve Zaloğlu A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   rezalet otesi. rezervasyonu muaterimiz yok diye iptal eden bir yer.
  • userName
   Ben sevdim. - Tavsiye edeceğim eğlenceli bir mekan.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Nuran Sultan
   Beğen (1) Cevap ver
   Alper Tekin bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Aziz D. 2 yıl önce
   tabi yaaaaaa
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Raki felsefesi
   Beğen (1) Cevap ver
   Alper Tekin bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Mezeler basarili
   Beğen (4) Cevap ver
   Nil Ö., dilan U., Nilgünss K. ve diğer 1 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  Daha Fazla
  Adres:İstiklal Cad. Olivia Han Geçidi No:13 http://www.zindanbar.com Telefon:0212 252 73 40
  Mesaj gönder
  Yücel Ç.İşletmeci
  Zindan Meyhanesi Beyoglu'nun en eski mekanlarından biri. Klasik Meyhane tadını ozleyenler aradigi tadi Zindan'da bulacak.
  Mekanimizda Cuma Cumartesi canli fasil ve Nuran Sultan'in dans sovları ile sinirsiz eglence vaad ediyor. Hafta ici de fasillarimiz suruyor.http://www.zindanbar.com/h... devamıergun_oryantal.html adresinden görebilirsiniz Monulerimiz: Aksam icin : FIX MONU : 65 TL 12 Cesit meze 2 Cesit ara sicak Sacta kavurma Sinirsiz icki Meyve FIX MONU 2: 55 TL 12 Cesit meze 2 Cesit ara sicak Sacta kavurma 2 Kadeh İcki Meyve Tüm organizasyon, dogum günü, bekarlıga veda,yemek için arayın neler istedğinizi söyleyin organizasyonunuzu biz yapalım: 0 212 252 73 40