Ne düşünüyorsun?

Ziyade Fasıl

Meyhane Suadiye, İstanbul
4,37 / 5 ( 95 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Mekan Özellikleri


Otopark: VarRezervasyon: Gerekli
Wi-fi: VarAlkol: Var
Yemek tipi: Akşam YemeğiMekan tarzı: Romantik, Popüler, Şık-lüks
Ne için uygun: İş Yemeği, Doğum Günü, YılbaşıMüzik türü: Canlı Müzik, DJ, Fasıl - Sanat müziği

"Ziyade Fasıl" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (95)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   grup olarak gittik. müzik çok yüksek volümde. fasıl ise rezalet. böyle bir türk sanat müziği şekli yok. yıllardır sanat müziğiyle uğraşan biri olarak, fasıldaki ahenk, makam sıfır. söyleyen ve çalanlar piyasanın da piyasası ses berbat ve şarkı sözü diye bir şey yok uyduruyorlar. Davul show bir gürültü kirliliği dar ve basık mekanda tam bir felaket. bu kadar curcuna sirk gibi bir şey, fasıl değilde curcuna dense sadece göbek atılan bir yer belki. üzücü olan gelenlerin hiçbiri mü...devamızikten anlamıyor demekki yazık.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   eglence deyince aklima gelen ilk yer.yemekler nefis hizmet sahane eglence muthis ortam rahat ve kaliteli.gelmeyen mutlaka gelmeli
   Beğen (9) Cevap ver
   Fuat Şimşek, ALİ A., Sule Ö. ve diğer 6 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Çok başarılı
   Beğen (3) Cevap ver
   Hande A., Aytunç M. ve Engin A. bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Eğlencesi güzel mekan..
   Beğen (1) Cevap ver
   Engin A. bu paylaşımı beğendi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Yılbaşı eğlencesi için şirketin tercihi Ziyade Fasıl oldu. Mekan Anadolu yakasında, Suadiye'de bulunuyor. Tahmin edeceğiniz gibi mekan çok büyük değil. Masalar da tıkış tıkış haliyle. Servis ne hızlı ne yavaş. Bunun sebebi de sanıyorum ki her daim kalabalık oluşu. Lezzetler kısmına gelirsek genel olarak başarılı. Ben özellikle baron adlı mezelerine ve helvasına bayıldım. Eğlence kısmına gelirsek içeride müzik maalesef biraz fazla yüksek. Yanınızdakiyle bile neredeyse zor anlaşıyor...devamısunuz. Ama eğlence dozunda. Sahne şovları herkesi içine çekebiliyor.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Şirket eğlencesi için tercih ettiğimiz Ziyade Fasıl Suadiye sahilde yer alıyor. Küçük bir mekan. Bu ay şirket eğlencelerinin tavan yaptığını bilen işletmeci de sağ olsun bir sandalye bile boş bırakmamak için mekanı ağzına kadar doldurmuş. Masalarda çok dip dibe oturduğumuz için haliyle rahat edemedik. Neyse ki eğlence erken saatte başladığı için yemekler hemen yenilip eller havaya moduna geçtik. Mezeler, ara sıcaklar ve ana yemek için söylenecek çok bir şey yok. Genel olarak lezze...devamıtli. İçki limitsiz. Garsonlar ilgili ama belli bir süre sonra herkes ayaklandığı için servis yavaşlıyor. Eğlencesi hakikaten iyi. Davul şov muhteşem. Gecenin sonunda bütün kurtlarınızı dökmüş oluyorsunuz.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Bi kere ilk gideceklere tavsiyem telefondaki arkadaşlar hiç doğru anlatamıyorlar o yüzden çok dikkat etsinler, baya döndük durduk aradık, yeri çok karışık geldi bana. Lezzetleri çok üst seviye değildi ama iyiydi,önemli olan eğlencesi idi , o da iyiydi. Ancak dünya kadar para alıp o dağıttıkları beş liralık tefleri geri toplamaları hiç hoş olmadı. O günün anısı olarak saklanabilirdi. Müşteriye düşük maliyetli olan bu teflerin bir küçük hediye olarak verilmesi fikri hiç birinin ...devamıakıllarına gelmemiş mi şaşırdım. Sonuç olarak gidilir, eğlenilir, ama çok para :/ iyi ki misafir olarak gitmişim :)
   Beğen (1) Cevap ver
   Bars M. bu paylaşımı beğendi.
   Cevapları göster
   Aytunç M. 3 ay önce
   İlkay Hanım Merhaba, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp, işletmemizi değerlendirdiğiniz için çok ...devamı teşekkür ederiz. Bağdat Caddesi ve Sahilyolu arasında bulunan mekanımızın yerinin karışık olması ile ilgili ilk kez şikayet aldığımızı belirtmek isterim. Çoğu zaman tarifimizi sms ile de misafirlerimize rezervasyon esnasında gönderiyoruz. Rezervasyonunuzu yapan arkadaşınıza da sms ile detaylı yol tarifimizi göndermişizdir diye düşünüyorum. Bu konuda arkadaşınızdan da teyit alabilirsiniz. Yemeklerimiz ve eğlence
   Aytunç M. 3 ay önce
   programımız ile ilgili beğeniniz için teşekkür ediyor, her zaman daha iyiyi hedefleyerek sizlere l ...devamı ayık olmaya çabalayacağımızı belirtmek isteriz. İşletmemizde ödediğiniz bedelin içeriği eğlence ve yemek programını kapsamaktadır. Tefler ise misafirlerimizin gece boyunca eğlence programı esnasında kullanmaları için dağıtılmakta ve gece sonunda toplanmaktadır. Bu detayın sizin için bu kadar önemli olduğunu bilseydik seve seve size bir adet tef hediye etmek isterdik. Adres bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız ka
   Aytunç M. 3 ay önce
   ... kargo yoluyla bir adet tefi tarafınıza yollayarak hediyemiz olarak kabul etmenizi rica ederiz. ...devamı Ziyade Fasıl'ın hafızalarınızda böyle küçük bir detay nedeniyle olumsuz olarak yer almasını asla istemeyiz. Bu anlamda varsa hatamızı telafi etmekten büyük mutluluk duyacağız.
   Ilkay U. 3 ay önce
   Aytunç bey meyhaba, ilginiz için teşekkürler. Yol tarifi hem karanlık hemde oralara yabancı olduğ ...devamı umuz için karışık gelmiş olabilir belkide. Ancak gelen mesaj hiç ayrıntılı değildi bilginize :) Tef hediye etme talebiniz çok nazik bir davranış ancak sonradan gelen tef dışardan da alınabilir önemli olan o günün hatırası olan tefti :( Belki bu yorum size yeni bir fikir verir, bu uygulamayı başlatırsınız :) hatta üstüne ziyade nin logosunu bastırırsanız hem ufak bir detayla müşterilerinizin
   Ilkay U. 3 ay önce
   bir gülümsemesini daha kazanırsınız hemde adınız elden ele dolaşır :) hoş olmaz mı yani :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Grup organizasyonları için Anadolu yakasında gidebileceğiniz fix menü mekan. İki göbek atmak ve kurtlarını dökmek isteyenlerin ilk tercih edeceği yerlerden. Yemek ikinci planda geliyor. Yani Ziyade Fasıl olayı şöyle işliyor; 1. Önce bir kadın göbek atmak istiyor. 2. Sonra bir adamın kanına giriyor. 3. Fasıl dinleriz efkar dağıtırız, kafaları çekeriz diyor. Ziyade'de yer ayırtıyor. Adam'da uyuyor. 4. Kadınlar göbek atıyor. Erkekler kadınları izliyor ve derken erkekler kendini rak...devamııya vuruyor. 5. Sınırsız fix menü olduğu için bir yerden sonra içme adabı bozuluyor. 6. İki de zıplıyorsan alkol kana daha hızlı karışıyor. 7. Gecenin sonu işkembeci 8. Ertesi gün başağrısı. Mezeler, yemekler akılda kalmıyor. İnsanlar eğlenceye ve rakının kokusuna gidiyor. Siz de bunun için gidin.
   Beğen (7) Cevap ver
   Poyraz K., Fuat Ş., Tuğçe T. ve diğer 4 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Anadolu yakasının en ünlü ve en pahalı fasıl mekanlarından. Fix menü 140 TL. Buna rağmen hafta sonları mekan her daim dolu. Mezeler ve yemeklerde üstün bir performans göremedim. Serviste de aksamalar vardı. Müşteri kitlesi kaliteli. Eğlence erken başlıyor. Saat 10 olmadan tüm masalar eller havaya moduna geçiyor. Böylesini ilk kez gördüm. Fasılla başlayan eğlence, sahnedeki teatral şovlarla Cahide vari bir moda geçiyor ve gayet başarılılar. Ancak Cumartesi gecesi 00:15 de programın...devamı bitmesi bu konsept için çok erken. Gitmeyi düşünürseniz en geç 8 de mekanda olmanız tavsiye edilir.
   Beğen (12) Cevap ver
   Poyraz K., DERYA K., Cihan N. ve diğer 9 kişi bu paylaşımı beğendiler.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Herşeyiyle muhteşem, servis, hizmet, hmezeler, yemekler ve muhteşem bir eğlence. Tabii ki böyle bir yerde yemek beklentisini "etim çok pişmiş az pişmiş" diye sınırlamamak gerek. Masaya oturduğunuz anda servis muhteşem bir düzenle başlıyor ne tabaklar ne de bardaklar boş kalıyor. Lezzet ise ortalaManın çok üzerinde. Müzik ve gösteriler haarika hiç boş masa yoktu. Dans edip eğlenmekte çok resim çekemedim ama gönül rahatlıyla bu tarz mekanın anadolu yakasındaki incisi diyebilirim....devamı..
  Daha Fazla
  Adres:Yazmacı Tahir Sok. No:22 Sahilyolu Suadiye http://www.ziyadefasil.com Telefon:0533 293 58 83
  Bu mekan, kategorisinde ilk sırada.
  Suadiye civarındaki
  Meyhane kategorisinde.
  Bu mekan, kategorisinde son sırada.
  1.
  Bu mekanın işletmecisi aramızda.
  Mesaj gönder
  FASIL’IN EN EĞLENCELİ HALİ…
  Ziyade Fasıl’da, gece boyunca usta müzisyenlerle mikrofonsuz-akustik fasıl eşliğindeki eğlence ve eşsiz lezzetler sizleri bekliyor. Fasıl aralarındaki Oryantal Show, Davul Show, Roman Show ile Dj performansları müdavimlerini adeta kendinden geçiriyor.
  Doğ... devamıum Günü, Kına Gecesi ve Bekarlığıa Veda Partileri için tartışmasız en özel mekan Ziyade Fasıl'ın eşsiz eğlencesine ait tüm detaylar için; www.ziyadefasil.com