Ne düşünüyorsun?
Rezervasyon yap

Zübeyir Ocakbaşı

Ocakbaşı Beyoğlu, İstanbul
4,14 / 5 ( 82 yorum)

Mekan Özellikleri


Alkol: VarYemek tipi: Akşam Yemeği
Ne için uygun: Doğum Günü, Arkadaşlarla Muhabbet

"Zübeyir Ocakbaşı" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

  Yorumlar (82)

  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Alt kat yerine üst kattaki ocakbaşında oturmayı tercih ederseniz üst kattaki klima sayesinde hem serin olmanın hem de ocakbaşında oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Mezelerden öyle çok beğendiğim bir meze olmasa da etleri ve kebapları İstanbul'da yediğim en başarılılardan biriydi. Tarak, çöp şiş ve adana en beğendiklerim arasındaydı.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   beyoglunun arka sokağında. ufak ve sıkışık. kebapları ve gavur dağı güzel bir ocak başı. özel gidilmez ama bölgedeyken uğranabilecek bir yer. servis normal.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Tarak gayet güzel, çöp şiş başarılı, adana, ciğer ve böbrek ocağın lezzetini almış fakat biraz kuruydu. Ama buranın bombası sanırım kaburga. Hepsini denemek zorunda değilsiniz ama kaburgayi mutlaka deneyin. Ortam lezzetlere uyumlu ama devamlı kalabalık bir mekan olduğu için servis yetişemiyor. Fiyatlar ise ortalamanın birraz üstünde.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Taksim'de kebap yenebilecek nitelikli yerlerden biri. Tarak ve adanası önerilir, servis biraz yavaş.
  • userName
   Mezeleri cop sisi patlicanli , adana kebabi... hepsi hepsi cok lezzetli... gavurdagi salatasi en guzeli. Kisacasi boylesine guzel doymulma baska bir yerde. iki kisi bol bol yiyerek raki icerek 120 tl odedik ve her kurusuna degdi.
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   İstanbul'un en iyi kebapçısı olmayabilir ama benim görüşüme göre yıllardır lezzetleri değişmeyen yegane yerlerinden. Yıllardır her gittiğimde aynı tat, aynı hizmet... Mezeleri bir kebapçı ortalamasında ve yeteri kadar çeşitli. bundan şunu anlamalısınız ki meze yemek için gidilecek bir yer değil. Ama etleri gerçekten lezzetli. Zaman zama çok güzel etler yediğimi bilirim. Alt katta ocakbaşına denk gelirseniz fırsatı kaçırmayın, yalnız yanlara doğru oturun ki sıcağı çarpmasın :)
   Tuğçe T. 3 ay önce
   En iyi 3 kebapçı sizce neresi desem :)
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   Adana ve patlıcanlı kebap ve yanındaki mezeler çok lezzetli. Turistler için Taksimde kebap yenilecek kaliteli mekanlardan önde geleni. Fiyatlar ortalamanın üstünde.
  • userName
  • userName
   Lezzet
      
   Ortam
      
   Servis
      
   Fiyat / Perf.
      
   ortam harika kebaplar harika mezeler harika :)
  • userName
   Fiyat / Perf.
      
   Genel olarak başarılı,lavaşı bence gözden geçirmeliler,Tarak çok güzel ama az geliyor,tatlılarda zayıflar,çöp şiş istanbulun en iyisi.misafirini çekinmeden götür.
   Beğen (1) Cevap ver
   Sucukar Moreno bu paylaşımı beğendi.
  Daha Fazla
  Adres:İstiklal Cad.Bekar Sok.No:28 Beyoğlu-İstanbul Telefon:0212 293 39 51