Puanla

DENTAL STUDİO AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Poliklinik Bağdat Caddesi, İstanbul
5 / 5 ( 1 yorum)

Tüm fotoğraflar (0)

Fotoğraf yok.

"DENTAL STUDİO AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ" mekanına giden arkadaşlarını ve bu mekan için neler dediklerini görmek için hemen Facebook ile bağlan!

    Yorumlar (1)

    • userName
      Dental Studio Diş Kliniği - Benim yıllar önce çektirdiğim iki dişim vardı, boştu ve hiçbir şey yaptırmamıştım. İmplant denilen sistemi duydum. Biraz araştırdım, 5-6 hekime danıştım, gittim, görüştüm. En son internette bu kliniğe rastladım. Buraya da gittim, son bir görüş almak için. Duyduklarım beni korkutuyordu. Herkes ''Çok zor olur, çeneye vida takılacak.'' falan diyordu, karar verdim ve 2 tane implant yaptırdım. Acayip memnunum sonuçtan. Ne canım yandı, ne de ağrım oldu, şişm...devamıedi. Doktorların eli çok hafif, çalışan ekip çok güler yüzlü, ilgili, alakalı, bir de her branşın uzmanı varmış. İmplantımı cerrah yaptı, üzerine porseleni protez uzmanı yaptı. Çocuk doktoru varmış, kızıma çürük önleyici tedavi yaptırdık. Ben çok memnun kaldım, herkese de bu kliniği görmesini, tedaviye başka yerlerde başlamadan önce mutlaka muayene olup oraya gitmesini öneririm. Bu arada muayene ücreti almıyolar.
    Adres:BAĞDAT CAD. GALİP PAŞA CAMİ YANI. ERENKÖY PALAS APT NO:322 D:4 KADIKÖY http://www.dentalstudioistanbul.com Telefon:02163584444